Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Добрий ранок, сьогодні я з вами
Тому, можете писати про всі проблеми, які маєте.
Заспокою, пригорну 😅
Гарного осіннього дня вам
1698127636103.png
Анастасія, ваша помічниця
Post automatically merged:

Ну і добре, встиг пока працює додаток закрити RED2
Чому закрили? Не капає ліміт?

Анастасія*
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Чому закрили? Не капає ліміт?
Сенсу не вбачаю. КЛ невеличкий був 30к, але подивився, з квітня нею не користувався.
Крім того, знімалася б абонплата, наприклад, першого числа, а не в день відкриття карти, а то незручно пам'ятати.
 
Останнє редагування:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Реєстрація
17.06.14
Місто
Донецк, Краматорск
Телефон
Nokia
Кто сталкивался, в Black и Graphite с валютной карты без брони при наличии в кассе можно снимать в эквиваленте до 50/100к за раз или те же 20, что и в White?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ihavenonic, в кассе 2 раза в месяц можно снимать в рамках лимитов НБУ и неограниченное количество раз депозитные средства. Что касается других лимитов, то это лимиты для снятие в банкоматах.

А что касается снятия средств без заказа валюты, то тут всё индивидуально зависит от отделения (насколько они могу завлекать валюту с улицы и т. п.). Обычно, необходимо заказывать:
 
Реєстрація
17.06.14
Місто
Донецк, Краматорск
Телефон
Nokia
без брони при наличии в кассе
Так в них взагалі без броні ні цента не дають. Нібито немає різниці в якому пакеті обслуговуєшься
Мне в этом плане больше везло, в Киеве всегда удавалось снимать

ihavenonic, в кассе 2 раза в месяц можно снимать в рамках лимитов НБУ и неограниченное количество раз депозитные средства. Что касается других лимитов, то это лимиты для снятие в банкоматах.

А что касается снятия средств без заказа валюты, то тут всё индивидуально зависит от отделения (насколько они могу завлекать валюту с улицы и т. п.). Обычно, необходимо заказывать:
Ок, значит, от пакета вообще не должно зависеть. Просто когда-то проскальзывало от кассира что-то про 20к: наверное, не так понял
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Howl, ihavenonic, та ні, до чого тут валюта у відділенні?
де я заходив там завжди для обміну за нал валюта є. Для зняття з рахунку виключно через замовлення на 5 днів.
вони навіть не клеять дурня нібито нема валюти, вони просто відмовляються її віддати не потримавши 5 днів
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
вони навіть не клеять дурня нібито нема валюти, вони просто відмовляються її віддати не потримавши 5 днів
Одні продають долар по 37,4 і віддають через 5 днів, інші продають по 37,55 і віддають завтра. Але других ми не парафінимо. Невже ви за 5 днів, поки долари лежать у банку, втрачаєте більше, ніж на вищенаведеній різниці курсів?
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
вони навіть не клеять дурня нібито нема валюти, вони просто відмовляються її віддати не потримавши 5 днів
Одні продають долар по 37,4 і віддають через 5 днів, інші продають по 37,55 і віддають завтра. Але других ми не парафінимо. Невже ви за 5 днів, поки долари лежать у банку, втрачаєте більше, ніж на вищенаведеній різниці курсів?
Курс долара не порівнював по банках давненько, може в сенсі і дійсно самий вигідний, я ж не спорю
Мене лише здивувало як його можна зняти без броні, хоча при вході у відділення треба топати до менеджера і саме він і дивиться твою бронь, потім видає бумажонку на касу. Без броні ніяк.
я і сам у них євро брав тієї неділі, обслуговування погане, чекати 5 днів, але курс був добрий.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Курс долара не порівнював по банках давненько, може в сенсі і дійсно самий вигідний, я ж не спорю
Мене лише здивувало як його можна зняти без броні, хоча при вході у відділення треба топати до менеджера і саме він і дивиться твою бронь, потім видає бумажонку на касу. Без броні ніяк.
я і сам у них євро брав тієї неділі, обслуговування погане, чекати 5 днів, але курс був добрий.
Ми видаємо без броні у разі наявної суми у відділенні, але вона не завжди там є. Тому, рекомендуємо все ж таки бронювати, щоб не піти без нічого.

Анастасія
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Курс долара не порівнював по банках давненько, може в сенсі і дійсно самий вигідний, я ж не спорю
Мене лише здивувало як його можна зняти без броні, хоча при вході у відділення треба топати до менеджера і саме він і дивиться твою бронь, потім видає бумажонку на касу. Без броні ніяк.
я і сам у них євро брав тієї неділі, обслуговування погане, чекати 5 днів, але курс був добрий.
Ми видаємо без броні у разі наявної суми у відділенні, але вона не завжди там є. Тому, рекомендуємо все ж таки бронювати, щоб не піти без нічого.

Анастасія
Чому є валюта для обміну і немає для видачі без броні?
Що таке наявна сума у відділенні, там різні каси ?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Чому є валюта для обміну і немає для видачі без броні?
Що таке наявна сума у відділенні, там різні каси ?
Є резерв на суму для видачі, а є резерв на суму для обміну. Суми цих резервів розраховуються згідно з потреб клієнтів та їх звернень.
Ми рекомендуємо бронювати, щоб завезти у відділення необхідну суму, адже кошти на обмін також мають бути наявними у відділенні)

Анастасія, ваша помічниця
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Мене лише здивувало як його можна зняти без броні, хоча при вході у відділення треба топати до менеджера і саме він і дивиться твою бронь, потім видає бумажонку на касу.
Ніколи з цим проблем не було, звоню своєму персональному менеджерру, питаю чи є валюта у касі, якщо є, то приїзжджаю, якщо немає, то каже приїхати завтра
 
Реєстрація
17.06.14
Місто
Донецк, Краматорск
Телефон
Nokia
Howl, ihavenonic, та ні, до чого тут валюта у відділенні?
де я заходив там завжди для обміну за нал валюта є. Для зняття з рахунку виключно через замовлення на 5 днів.
вони навіть не клеять дурня нібито нема валюти, вони просто відмовляються її віддати не потримавши 5 днів
Значить, сильно залежить від відділення. В двох різних відділеннях в Києві не один раз приїжджав, коли зручно, питав чи є на зняття без броні і вона була. Персонального менеджера у мене немає :)
Post automatically merged:

вони навіть не клеять дурня нібито нема валюти, вони просто відмовляються її віддати не потримавши 5 днів
Одні продають долар по 37,4 і віддають через 5 днів, інші продають по 37,55 і віддають завтра. Але других ми не парафінимо. Невже ви за 5 днів, поки долари лежать у банку, втрачаєте більше, ніж на вищенаведеній різниці курсів?
Курс долара не порівнював по банках давненько, може в сенсі і дійсно самий вигідний, я ж не спорю
Мене лише здивувало як його можна зняти без броні, хоча при вході у відділення треба топати до менеджера і саме він і дивиться твою бронь, потім видає бумажонку на касу. Без броні ніяк.
я і сам у них євро брав тієї неділі, обслуговування погане, чекати 5 днів, але курс був добрий.
Якщо без броні, то касир через POS-термінал знімає без менеджера і без паспорта
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Мене лише здивувало як його можна зняти без броні, хоча при вході у відділення треба топати до менеджера і саме він і дивиться твою бронь, потім видає бумажонку на касу.
Ніколи з цим проблем не було, звоню своєму персональному менеджерру, питаю чи є валюта у касі, якщо є, то приїзжджаю, якщо немає, то каже приїхати завтра
У мене персу немає
ihavenonic, 👀
Здивував. Піду в своє відділення з 01 числа буду пробувати
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Sense Bank Я закинув 1000 грн на картку "Хамелеон". (Переказ з картки іншого банку, по номеру картки)
Але в деталях операції ніде не вказано, чи провелася ця сума по рахунку.
Як мені це дізнатися? (Якщо операція провелася по рахунку - на цю суму почнуть капати відсотки, тому я і цікавлюсь)
 
Зверху