Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
ССА по ходу опять колбасит :( - открытие швыдкого - 10 минут уже как деньги с карты списаны - нового депо пока в аппке нету, пуш о зачислении тоже не приходил (о списании был), и самого договора на мыло нету - что тут скажешь - не банк а обычное #синєлайно :(
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
ССА по ходу опять колбасит :( - открытие швыдкого - 10 минут уже как деньги с карты списаны - нового депо пока в аппке нету, пуш о зачислении тоже не приходил (о списании был), и самого договора на мыло нету - что тут скажешь - не банк а обычное #синєлайно :(
Спостерігаємо точкові проблеми з оформленням депозитів в застосунку Sense SuperApp, спеціалісти аналізують в чому проблема й займаються виправленнями 😥
Окремо повідомлю тут про відновлення повноцінної роботи застосунку 🤞
Перепрошуємо за ці незручності 🙌

З повагою, Володимир 💎

upd: проблема з оформленням та поповненням депозитів в Sense SuperApp була розв'язана 🤞
Можна перевірити відображення депозитів 😊
 
Останнє редагування:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Доброго ранку всім🌞
Сьогодні з вами буду я, тому чекаю на ваші питаннячка)
Або ж можете просто поділитись, як у вас справи? Як ви переживаєте цю спеку🥵

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
1721024076255.png
 
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Підкажіть хто оновлюаав дані через резерв.Ідентифікація банка проходить,але застосунок резерв чомусь нічого не бачить,і так все по колу.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
sanyo, з банку потрібно повертатись не в резерв ,а на сторінку браузера з qr кодом і воно вже автоматом перекине в резерв і все буде працювати
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Прежде всего хочу напомнить что искренне считаю банк заслуживающим звание #синєлайно. Очередное тому подтверждение получил сегодня. В телеге прочитал что банк выпустил очередную обнову. Заявленная фишка - якобы должны подтянуться дисконтные карты разных торговых организаций. Стало интересно - кто ж подтянется. Скачал обнову - из карт там рказалась аж одна карта Фокстрота - причем такой карты у меня нет и похоже аппка еще только предлагает мне ее открыть. Никаких других сетей (ну кроме по кобрендовой выгоды) там пока нет. Хотя и обещают. Но проблема оказалась в другом - после скачивания обновы - напрочь перестал грузиться рабочий стол. Что бы я не делал - сообщвет об ошибке и предлагает поаробовать позже. И так многократно. Телефон перегружал. Но все без изменений. Причем и по моей учетке и по учетке жены ситуация идентичная. Не скажу что данный баг мне уж очень суперкритичный - с помощью доступных (пока) остальных разделов - чуть дольше, но пока удается все платить, пополнять и т.п. Но неудобно, хотя учитывая какой это банк - не удивительно :(
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Flamingo, В мене теж таке було, а вам потрібно було не на форум (можна і на форум) писати, а постукати в чат до фей помічниць та лордів, я так і зробив, правда це було в обід вівторка, відповіли: "потяніть пальцем на роб.столі, він обновиться і все працюватиме, я так і зробив, все і працює".
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Melo4ek, спасибо вам добрый человек. Действительно все сработало. Хотя не встречал еще банков когда после обновы на до еще м делать подобные танцы с бубуном. В общем мнение о банке остается прежним с момента начхательского отношения к клиентам по "инциденту 17/06".
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Заявленная фишка - якобы должны подтянуться дисконтные карты разных торговых организаций. Стало интересно - кто ж подтянется. Скачал обнову - из карт там рказалась аж одна карта Фокстрота - причем такой карты у меня нет и похоже аппка еще только предлагает мне ее открыть. Никаких других сетей (ну кроме по кобрендовой выгоды) там пока нет. Хотя и обещают. Но проблема оказалась в другом - после скачивания обновы - напрочь перестал грузиться рабочий стол.
В першу чергу перепрошуємо за тимчасові незручності😔
Так, дійсно після завантаження оновлення, при вході спостерігається наступна помилка - "Наразі неможливо виконати цю дію"
Для того, щоб ця помилка зникла достатньо натиснути "Ок" та оновити екран, після чого все буде працювати🙌🏻
Очікуємо вирішення.

З приводу дисконтних карток.
З оновленням у нас з'явилась ця функція🤗Наразі відображаються дисконтні картки партнерів "Фокстрот" та WOG і в майбутньому перелік буде розширюватись.
Якщо ви хочете додати іншу дисконтну картку не проблема, це легко можна зробити в застосунку!
Додаю інструкцію: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/19765269804562
Ще раз вибачте за незручності🥲
1721208134987.png
Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
Post automatically merged:

Натисніть "ок" та оновіть екран і все має працювати🤗
Ми все полагодимо, але треба почекати трішки🥲

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
Post automatically merged:

Натисніть "ок" та оновіть екран і все має працювати🤗
Ми все полагодимо, але треба почекати трішки🥲

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
 
Останнє редагування:

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Якщо ви хочете додати іншу дисконтну картку не проблема, це легко можна зробити в застосунку!
Что имеется в виду "іншу дисконтну картку"? Любого торговца дискотную карту, которого я имею? Или же только "іншу" на выбор из списка Фокс-Вог? Потому как в той инструкции что вы прикрепили надо согласно п.3 "Натисніть на партнера, бонусну картку якого хочете додати в Sense SuperApp." Другими словами у вас есть полное право выбора но нет самого выбора из чего выбирать, поскольку предлагаемый список партнеров мягко говоря "куц".
Просто чтобы вы понимали в банке, который в определенных кругах именуют #зеленелайно, процесс добавления "інших-любих" дисконтных карт был реализован лет 7 назад. Правда не знаю работает ли это там сейчас ибо когда появилась аналогичная "фишка" у MyFishka (лет 5 наверное назад) - я свои карты перенес туда. Естественно - там нет непосредственного доступа в кабинеты соответсвующих торговых организаций и не видно бонусов как это реализовано у Вас по Выгоде и, вероятно, по Фоксу и Вогу. Но в большинстве случаев само количество баллов при покупке в магазине не очень и надо - там важнее иметь быстрый доступ к штрихкоду, а баллы и в соответствующем кабинете потом посмотреть можно.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Якщо ви хочете додати іншу дисконтну картку не проблема, це легко можна зробити в застосунку!
Что имеется в виду "іншу дисконтну картку"? Любого торговца дискотную карту, которого я имею? Или же только "іншу" на выбор из списка Фокс-Вог? Потому как в той инструкции что вы прикрепили надо согласно п.3 "Натисніть на партнера, бонусну картку якого хочете додати в Sense SuperApp." Другими словами у вас есть полное право выбора но нет самого выбора из чего выбирать, поскольку предлагаемый список партнеров мягко говоря "куц".
Просто чтобы вы понимали в банке, который в определенных кругах именуют #зеленелайно, процесс добавления "інших-любих" дисконтных карт был реализован лет 7 назад. Правда не знаю работает ли это там сейчас ибо когда появилась аналогичная "фишка" у MyFishka (лет 5 наверное назад) - я свои карты перенес туда. Естественно - там нет непосредственного доступа в кабинеты соответсвующих торговых организаций и не видно бонусов как это реализовано у Вас по Выгоде и, вероятно, по Фоксу и Вогу. Но в большинстве случаев само количество баллов при покупке в магазине не очень и надо - там важнее иметь быстрый доступ к штрихкоду, а баллы и в соответствующем кабинете потом посмотреть можно.
В планах буде надана можливість додавати дисконтні картки наших партнерів, перелік яких з часом також буде збільшуватись. Функціоналу додавання будь-яких дисконтних карток, як в застосунку MyFishka не планується наразі 🤔

Ваш помічник, Володимир 💎
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
а будет доступ к дисконтным картам без авторизации в приложении?
Для того, щоб сканувати QR-код, Bar-код для накопичення чи списання бонусів потрібно заходити в застосунок😊
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Sense Bank, зайти просто в застосунок і зайти в застосунок + пройти авторизацію -- це різні речі.
 
Зверху