Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Доброго дня! Таке запитання: зробив покупку, перевів в акційну розстрочку. Тепер цікавить, що буде, якщо я поверну товар, а мені повернуть за нього гроші? Розстрочка закриється одразу чи як воно спрацює?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Розсрочка на 3 місяці поки ще без комісії?
Ніби. Платив 4 серпня, тоді ж подав заявку. Досі "очікує..."
Питання до представника - як довго може "очікувати"?
Особливо коли розрахункова дата близько.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Розсрочка на 3 місяці поки ще без комісії?
Ніби. Платив 4 серпня, тоді ж подав заявку. Досі "очікує..."
Розстрочка оформлюється, коли операція проходить по рахунку, тобто 1-3 дні, вже мала б за логікою оформитись. Якщо ж покупка не була підтверджена продавцем і перебуває досі в блокуванні, то згідно з правилами МПС сума покупки може перебувати в блокуванні від 2 до 15 днів, після чого або проходить порахунку = оформиться розстрочка, або кошти будуть повернуті вам.

З повагою, Володимир 💎
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
або коригування суми
Маудауни мали відправити двома посилками 5 та 6 серпня. Першу відправили 7. Другу досі не відправлено. Якось такось в них працює, що на момент замовлення (і повної оплати онлайн) товар в наявності, а на другий день вже немає, шукають...
Може оформлення розстрочки зависнути від цього? Повна оплата ж пройшла. А маудауни шукати можуть і тиждень, а можуть і не знайти, буде повернення. І весь цей час розстрочка буде в стані "очікує..."?
Що за регламент такий?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
або коригування суми
Маудауни мали відправити двома посилками 5 та 6 серпня. Першу відправили 7. Другу досі не відправлено. Якось такось в них працює, що на момент замовлення (і повної оплати онлайн) товар в наявності, а на другий день вже немає, шукають...
Може оформлення розстрочки зависнути від цього? Повна оплата ж пройшла. А маудауни шукати можуть і тиждень, а можуть і не знайти, буде повернення. І весь цей час розстрочка буде в стані "очікує..."?
Що за регламент такий?
Розстрочка оформиться не по факту оплати онлайн, а по факту повного списання й проходження операції по рахунку. Якщо на ресурсі не підтвердили ще оплату, то покупка буде в блокуванні, отже не списана, а отже розстрочка не оформиться. І так, статус розстрочки буде "Очікує на оформлення", адже оформити розстрочку на ще не списану суму недоступно.

Додатково відписав вам в приватні повідомлення, аби все перевірити.

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Приветствую. В приложении стало требовать обновить данные. Я не против. Но через Дию. Здесь я категорически против, без вариантов, ставить это я себе в телефон не буду, тем более только ради "обновить.
Есть ли другие варианты, товарищи (или не очень) из супер-банка и супер-апп?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Есть ли другие варианты, товарищи (или не очень) из супер-банка и супер-апп?
Варіант є завжди. Якщо без Дії, то можете звернутись до найближчого відділення банку або через застосунок зателефонувати на відеочат, де колеги домоможуть з цим 👌

*Андрій
 
Зверху