Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Кто-то анализировал новый закон? Что будет с вкладами при национализации? Пойдет все в фонд или просто владелец банка поменяется и ничего не изменится?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Кто-то анализировал новый закон? Что будет с вкладами при национализации? Пойдет все в фонд или просто владелец банка поменяется и ничего не изменится?
Скоріш за все, як з Приватом
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Не пройшло і 3 місяці як Сенс таки опрацював мою заявку і тепер додаток в мене не зависає на чорному дисплеї. Все виправилось на бекенді без оновлення додатку. Напевно десь якісь запити йшли на заблоковані ресурси (я так сайт знайомих правив від зависання через інтеграцію з Яндекс аналітикою).
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Цікава ситуація, в вересні була можливість горіхи вивести на Хамелеоні, але не виводив. А зараз пише, що немає, хоча кількість горіхів тільки збільшилася.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Цікава ситуація, в вересні була можливість горіхи вивести на Хамелеоні, але не виводив. А зараз пише, що немає, хоча кількість горіхів тільки збільшилася.
Проверьте, есть ли за последний месяц покупки , подходящие по сумме под возврат орехами. Налоги не забудьте учесть.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Цікава ситуація, в вересні була можливість горіхи вивести на Хамелеоні, але не виводив. А зараз пише, що немає, хоча кількість горіхів тільки збільшилася.
Проверьте, есть ли за последний месяц покупки , подходящие по сумме под возврат орехами. Налоги не забудьте учесть.
Есть покупки от 10 гривень и в сентябре и в октябре (93 ореха).
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Кто удалял свой аккаунт в приложении, как делали? Данный пункт есть в альфовском хелпе, но в приложении я его не вижу


Это через чат делается?
 
Причина: полноразмерные изобрания под спойлер
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Suncatcher, согласно той же статье, такое доступно только для iOS. И опять таки там есть пояснение "Для видалення акаунту з усіх ваших пристроїв (телефон, планшет)..." (т. е. завершение всех сессий), другими словами сам аккаунт не удаляется и он остаётся и далее жить. Аккаунт удаляется только при определённых условиях.

Единственное, что через письменное обращение что-то близкое к этому можно сделать. Но тогда дистанционно восстановить не получится, Sense будет наполовину живой (больше мёртвый, он к этому точно был не готов) и надо будет посетить отделение для пересоздания профиля МАБ... В общем, таким не стоит заниматься. На практике перепроходили.
 

Вкладення

  • 1665055295914.png
    1665055295914.png
    74.8 КБ · Перегляди: 27
  • 1665055326639.png
    1665055326639.png
    85.8 КБ · Перегляди: 27
  • 1665055342875.png
    1665055342875.png
    213.3 КБ · Перегляди: 27

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
За ініціативи Бюро економічної безпеки України накладено арешт на товарні знаки загальною вартістю понад 2 млрд грн, що належать кіпрській компанії. Ця офшорна компанія використовувалась українською фінансовою установою під час виведення активів за межі України. Український банк, його материнський банк у рф та офшорна компанія пов’язані між собою єдиними бенефіціарними власниками, серед яких відомий російський олігарх.

Детективи БЕБ викрили групу осіб, які через підконтрольні кіпрські компанії та приватний банк в Україні здійснювали злочинну діяльність з виведення активів банку під виглядом виплати роялті за використання торгових знаків. Слідством встановлено, що торгові знаки раніше належали материнському банку у російській федерації, а у 2021 році, з метою використання умов пільгового оподаткування були переоформлені на кіпрського нерезидента.

Співробітникам Бюро економічної безпеки України та Офісу Генерального прокурора також стало відомо, що за час, коли торгові знаки належали приватному банку з рф, за 3 роки їх використання український банк сплатив 1,4 млн грн. А вже після переоформлення прав на ці ж торгівельні знаки на офшорну компанію, величина ставки роялті для їх використання в Україні збільшилася у понад 1200 разів, що еквівалентно 16,4 млн доларів США. Менш ніж за рік використання цих знаків приватний банк в Україні сплатив на адресу кіпрського нерезидента понад 248 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводження Департаменту стратегічних розслідувань НП України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
В общем, таким не стоит заниматься. На практике перепроходили.
не стоит таким - это каким? не стоить удалять аккаунт банка которым не собираешься пользоваться? странное заявление
Через чат заблокировал акк, сказали не удаляют а блокируют.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Suncatcher, я тоже, когда в А-банке говорил, что хочу забыть и разойтись навсегда, то они просто аккаунт прикрыли. Потом я смог повторно по номеру авторизироватся и заказать карту. Так же и в моно.

И в Альфе в 2018 году я закрывал зарплатную карту и через 2 года в Альфу вернулся. И пишет, что я с Альфой с 2018 года.

Они скажут, что удалят данные, но они все равно останутся у них.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
И в Альфе в 2018 году я закрывал зарплатную карту и через 2 года в Альфу вернулся. И пишет, что я с Альфой с 2018 года.

Они скажут, что удалят данные, но они все равно останутся у них.
Я по ВАБу получал выплату от ФГВ через Альфа-банк, ещё при банкопаде 2014-2016 годов.
Карта потом померла по сроку действия, да и я с Аллой не связывался вообще.
А год назад оформил себе Хамелеона - и Альфа радостно меня извещает "а Вы наш клиент с 2015 года!".
Поэтому Альфа (и не только она) хранит все данные, даже бывших (клиентов).
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
не стоить удалять аккаунт банка которым не собираешься пользоваться?
Я привёл пример с практического опыта. Раньше думали, что не будут пользоваться, поэтому обратились в банк с таким заявлением. А потом появился продукт и решили вернуться...

Через чат заблокировал акк, сказали не удаляют а блокируют.
Это слабенькая блокировка. Разблокировать можно будет через поддержку также. По письменному обращению там не только заблокировали интернет-банкинг, но ограничили повторный доступ к банкингу при его разблокировке. Скрины выше я привёл.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro

Розбір | Фрідман приречений. Як держава може відібрати Альфа-Банк у російського олігарха​

Імовірність націоналізації Альфа-Банку дедалі вища. Як новий закон може допомогти забрати банк без зайвого галасу та без компенсації акціонерам з РФ​

23 вересня група народних депутатів зареєструвала законопроєкт №8069, який спрощує виведення з ринку та подальшу націоналізацію системно важливого банку в умовах воєнного стану.

Без нього вже є законодавча база, що дозволяє націоналізувати такий банк, проте новий закон спростить процедуру і фактично залишить ні з чим акціонерів, якщо вони перебувають під санкціями.
Двоє нардепів-авторів законопроєкту розповіли LIGA.net, що саме в Нацбанку і писали цей проєкт. "І ніхто особливо і не приховує, що йдеться про Альфу", — каже один зі співрозмовників.

Що буде з банком та клієнтами

Один з учасників ринку зазначив у розмові з LIGA.net, що виведення з ринку та ліквідація — некоректні терміни, адже банк продовжить працювати.
"Логіка законопроєкту проста — зберегти фінустанову на користь його клієнтів та фінансової стабільності загалом. Процедура передачі контролю державі передбачає максимальну "безшовність" та непомітність для клієнтів",
— каже співрозмовник.
Тобто у разі націоналізації Альфа-Банк продовжить виконувати зобов'язання перед клієнтами, рахунки не блокуватимуться, платежі продовжать проходити тощо. Все працюватиме як завжди.
У банку просто зміняться акціонери, а в іншому все буде, як і раніше,
Євген Дубогриз вважає, що в разі націоналізації розпочнуться "інформаційні атаки" з боку "комунікаторів акціонерів", мовляв, держава погана, відбирає хороший банк.

"Спробують розгойдувати паніку серед населення. Але я не бачу тут проблем. Якщо навіть в історії з ПриватБанком не було паніки (то з Альфою і поготів не буде. — Ред.)", — каже він.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Розбір | Фрідман приречений.
До чого тут Фрідман? Гетьманцев ще в лютому-березні кричав, що всіх росіянців відсторонили від корита.
Акціонери раніше не мали права голосу на прийняття рішень щодо банку, проте залишались власниками банку. Тепер в них можуть забрати право власності на банк (тобто конфіскувати)
 
Зверху