SIP от IT

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
УСЛУГА SIP ИТ

Тарификация услуги https://www.intertelecom.ua/view/service/posluga-sip-nomer

Установка SIP ПЕРЕАДРЕСАЦИИ

Установить
*7471 --безусловная переадресация
*7471*1 --переадресация по неответу
*7471*2 --переадресация по "занято"
*7471*3 --переадресация по неответу и по "занято"

Снять
*7470 --безусловная переадресация
*7470*1 --переадресация по неответу
*7470*2 --переадресация по "занято"
*7470*3 --переадресация по неответу и по "занято"
*7470*0 --снять ВСЕ типы переадресации сразу

ps чтобы запомнить 747 - это SIP на цифронабирателе...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
В мене двох номерах, де до останнього платилась АП, і які регіональні міські в відключених регіонах( використовувались суто як звоніллки замісь міських УТК без інтернету) безкоштовно пдключило сіп і без абонплати. На двох номерах де оосттанній місяць перед погашенням мережі не платилась А/П( але використовувались в смартфонах і інтернетом від ІТ) - підключення 5 грн, 1 грн/день так і залишилось. Аналогічно на Київськом прямому, там де я живу БС погасили ще років зо три тому, і дома був СІП, а так користувався. Але в кінці кінців мені надоїли ці качелі і я з 1-го вересня і на нього забив. То тепер в ІТ-Фоні по два рази в день приходить - у вашому регіоні ІТ не припиняв надавти послуги- сплатіть А/П і так далі. Тому як варіант думаю знайти якийсь стаціонартинй СІП термінал і через інтернет перші два перепросити. А остальні три включаючи Київський, якщо не зроблять безкоштовний сіп то точно підутть в топку.
Post automatically merged:

Може хтось підскаже якісь дешеві варіанти, щоб організувати типу стаціонарних телефонів через СІП.
 
Останнє редагування:

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Оно снимает ап до тех пор, пока вы не измените статус услуги в лк, с суточного/месячного на просто бесплатный сип.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Оно снимает ап до тех пор, пока вы не измените статус услуги в лк, с суточного/месячного на просто бесплатный сип.
Так я ні на одному ніччого не робив. На двох СІПа не було апрорі, на тих номерах самі дешеві трубки кнопочні були, але там СІП появився в послугах і без АП, на одному з трьох остальних - СіПа не було і нема. і нічого не дає попробувати, бо не сплачена а/п, хоч він і регіональний з відключеного регіону. На ще одному з того ж регіону і Київському - там СІП підключений і активно до вересня користувались. - там залишилась і абонка і підключення. Логіка геніїв маркетингу ІТ виглядає наступною: ті абоненти хто до останнього платив абонку, хоч і не користувався ні інтерентом ні СІПом - їм повключали безкоштовний СІП і без абонки( мол і так не будуть користуватись) Ті в кого не проплачена була абонка за серпень і навіть якщо послуга СІП була активована - фігвам( мол ще почнуть знову СІПом на халяву користуватись) Якщо чесно, то якщо би зробили безплатний СІП всім, то я би реанімував свій Київський а регіональні: з одним прийшлось би розпрощатись ознозначно- ним користувались старші люди і інтернету там немає апріорі, а три інші- якщо не дуже дорого то зробив би аля стаціонарні телефони через інтернет. і всі би були задоволені. А так буду відучувати від прямих номерів і переводити на ЛС.
Post automatically merged:

Хоча думаю що здоровий глузд переможе і всім буде відключена А/П за сіп
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Статус услуг меняется ТОЛЬКО при оплаченном пакете услуг на месяц/30 дней.
Оплатите ап, и сможете спокойно юзать номер активировав халявный сип.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Статус услуг меняется ТОЛЬКО при оплаченном пакете услуг на месяц/30 дней.
Оплатите ап, и сможете спокойно юзать номер активировав халявный сип.
Да, в поддержке говорили про Бесплатный SIP при оплаченной АП (только для Контракта?), но я не проверял.
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
На городской нумерации: с 1 грн. (суточный sip) на бесплатный sip можно поменять только при оплаченной месячной абонке.
На Завжди на зв'зку (бывшие ЕК) меняется без оплаты месячной абонки.
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Скажите а какие коды еще есть в сип?
Про *31 и *120 итд как услуги можно забыть?
аналогов cdma кодов в сип сервере it нету?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Darknet, а зачем? Там были вчера/позавчера проблемы с ЛК, люди в курсе, все оперативно обработали, за что им огромная благодарность (отдельная тому, кто многие знает кому))! А коды такое, типа ммс отправить на НГ)
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Darknet, а зачем? Там были вчера/позавчера проблемы с ЛК, люди в курсе, все оперативно обработали, за что им огромная благодарность (отдельная тому, кто многие знает кому))! А коды такое, типа ммс отправить на НГ)
ну например иногда скрываю номер, чтоб потом на него не наяривали через *31 префикс перед номером это в cdma сети
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Вкладення

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    3.3 КБ · Перегляди: 25
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Операция "Ы", вообще никаких претензий, лишь только название темы, но это не столь важно для некоторых модеров, я прав?)
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
да, кортокие номера через sip не набираются, например 086 , 579 такси например.
Тоесть заменить полноценно cdma связь не выйдет с помощью sip....
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
да, кортокие номера через sip не набираются, например 086 , 579 такси например.
Тоесть заменить полноценно cdma связь не выйдет с помощью sip....
А що набираються з мобільної мережі?
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Попытался вспомнить, когда в последний раз набирал короткие номера подобного типа, да любого типа, не получилось) Если данный фактор есть определяющим в выборе сип/несип, тогда да, сразу нужно отказываться и забыть про как вариант напрочь.
 
Зверху