SIP от IT

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
УСЛУГА SIP ИТ

Тарификация услуги https://www.intertelecom.ua/view/service/posluga-sip-nomer

Установка SIP ПЕРЕАДРЕСАЦИИ

Установить
*7471 --безусловная переадресация
*7471*1 --переадресация по неответу
*7471*2 --переадресация по "занято"
*7471*3 --переадресация по неответу и по "занято"

Снять
*7470 --безусловная переадресация
*7470*1 --переадресация по неответу
*7470*2 --переадресация по "занято"
*7470*3 --переадресация по неответу и по "занято"
*7470*0 --снять ВСЕ типы переадресации сразу

ps чтобы запомнить 747 - это SIP на цифронабирателе...
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Спробуй сторонній SIP-клієнт. В мене microSIP на вінді. Все ок.
А як ти його запустив? В мене не получилось, можеш скрін налаштувань акаунту скинути?
Ввечорі.
Спробуй сторонній SIP-клієнт. В мене microSIP на вінді. Все ок.
А як ти його запустив? В мене не получилось, можеш скрін налаштувань акаунту скинути?

У мене так спрацювало
1600283637874.png1600283697290.png
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я замість sip.intertelecom.ua ставив ір з мануала на сайті. І його ж в sip-proxy вніс.
 
Реєстрація
07.04.13
Місто
Одесса
От відключити за 1 грн не допетрав? Послуга на 30 днів безплатна, послуга на 1 день 1 грн коштує.
На жаль, не збереглася моя розмова з чат-ботом Інтертелекома.

я: - тут в "управлінні послугами" з'явилася послуга "SIP", без пояснень. Вона у мене відключена. Що це таке, чи потрібна вона мені?

бот: - ні, послуга "SIP" вам не потрібна, у вас вже є "SIP на день за 1 грн", користуйтеся нею надалі, бажаємо успіху!
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Друзі, доброго ранку!
Декілька місяців тому купив Cisco ATA122 і пустив інтертелекомівський прямий номер через неї. В цілому шлюз працював нормально довгий час, один раз було питання з тим, що відвалювався від сервера, але Keep Alive допомогло. Тепер знову почались проблеми, вже декілька днів не працювали ні вхідні, ні вихідні. Підтримка каже, що шлюз не звертався за реєстрацією на сервері. Вчора зробив повне скидання і налаштував з нуля. До кінця дня все працювало. Сьогодні зранку почались ті самі трабли, але ще цікавіше: коли знімаєш трубку, то секунд 5 йдуть короткі гудки, а потім йде довгий і можна набирати номер, вихідні працюють. А коли набрати мій номер, то робобаба каже англійською, що неможливо здійнити дзвінок за набраним кодом доступу (???), перевірте код і спробуйте знову або зв'яжіться з компанією, яка надає послуги. Що це може бути і як це виправити?
 
Реєстрація
21.08.20
Місто
Kyiv
Схоже, що ця робобаба живе в в Cisco. Її й треба крутити.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Можливо щось пов'язане з шаблонами номерів.
Я не думаю що питання в шаблонах. Думаю що якась ініціалізація відбувається довше, ніж треба. Коли просто взяти трубку, то теж не відразу довгий гудок йде. Але якщо при вихідному можна почекати перед початком набору, то при вхідному відразу йде відмова, бо щось (знати б що) не готове до роботи.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Ввімкнув логування на Cisco. Вхідні дзвінки (які не доходять) взагалі там не відображаються
 
Реєстрація
21.08.20
Місто
Kyiv
Значить англомовну робобабу в ІТ завезли.
Є якісь проблеми з реєстрацією. Довге очікування гудка для вихідного дзвінка теж говорить про не завжди вдалі спроби реєстрації.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Знов зробив повне скидання налаштувань - працює і на вхід і на вихід. Але це не варіант - починати кожен робочий день з скидання циски (
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Ребята поделитесь настройками астерикса с транком sip IT и прочим (два конфиг файла целиком). походу там только два конфиг файла для asterisk ubuntu.
Только свои логины и пароли затрите ))
 
Реєстрація
21.09.14
Місто
Киев

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
Ребят привет,

А можно номер купленный через IT Phone, но переведенный на Всегда на связи 50, использовать в стороннем SIP клиенте?

Захожу в его ассу, sip id не пишет и sip-пароль установить не даёт:
Помилка: Не вдалося відправити заявку на зміну SIP паролю

При этом услуга sip включена:
SIP (30 днів)
Абонентна плата безкоштовно
Підключена

В поддержке сказали что номера из "IT Phone Онлайн" услугу sip не поддерживают, но я-то его уже в другой тариф перевёл
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Ребят привет,

А можно номер купленный через IT Phone, но переведенный на Всегда на связи 50, использовать в стороннем SIP клиенте?

Захожу в его ассу, sip id не пишет и sip-пароль установить не даёт:
Помилка: Не вдалося відправити заявку на зміну SIP паролю

При этом услуга sip включена:
SIP (30 днів)
Абонентна плата безкоштовно
Підключена

В поддержке сказали что номера из "IT Phone Онлайн" услугу sip не поддерживают, но я-то его уже в другой тариф перевёл
має бути SIP ID, інакше в сторонній додаток не пропишеш. Можливо в ІТ, щоб номери з ІТ-фону не викориатовували будь-інде не присвоюють їм SIP-ID, але по логіці, якщо відмовитись від ІТ-фон онлайн, то мало би бути все як для всіх. Хоча останнім часом ІТ не то що з логікою, а періодично з здорови глуздом де дружить так що все може бути.
 
Зверху