sportbank (зі 17 квітня проєкт закритий)

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
sportbank
Довідка від НБУ: ОКСІ Банк » ТАСкомбанк
sportbank.com.ua
0 (800) 753-555 по Україні, +380 (44) 353-8000 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ТАСКОМБАНК припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank:
  • зі 17 квітня 2024 року залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено;
  • з 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.
Нові умови продуктів для колишніх клієнтів sportbank.
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.16
Місто
Брашов, Румунія
От, припустимо, так сталося, взяли Ви в борг до кінця наступного місяця в товариша/знайомого. І вже на початку того (наступного) місяця він Вам присилає повідомлення, що вже час розрахуватися. Хоча Ви розраховували на кінець місяця за попередній домовленості. Ну не ∆°✓бень?
Переглянути вкладення 56532
Там джоба просто стоїть за 20, 15, 10, 5 днів. От воно і надсилає треба і не треба.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
написано до кінця місяця, а не зараз
Читати вмію.
Але чи вчасно Ваш кредитор повідомляє Вам про необхідність сплати заборгованість?
Та норм. Багато банкiв якраз на початку мiсяця iнформують про сумму, яку потрiбно сплатити до кiнця мiсяця.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Навпаки це добре що нагадують.
щоб самому не забути, вчасно сплатити і не попасти на відсотки
інші банки теж так роблять
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
alibob, не обращайте внимания на ту галиматью которую спорт пишет в напоминалках по кредиткам. Они и долг просят до 25 числа. И пишут срочно погасите задолженность 26-27-28-29-30. Я всегда гашу в последний рабочий день месяца - и всегда все нормально. Поначалу тоже реагировал болезненно - даже пытался спорить с местной горячкой - мол на поркуа вы мне присылаете напоминалки, которые не соответствуют вашему же ДКБО - потом успокоился - собственное здоровье важнее, чтобы обращать внимание на то, что пишут порой придурковатые банки
Post automatically merged:

Тара, возможно вы правы и кому-то такие напоминалки и необходимы. Согласен есть люди не организованные, финансово безответственные и безграмотные и т.п. Им это наверное нужно
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
@Тара, возможно вы правы и кому-то такие напоминалки и необходимы. Согласен есть люди не организованные, финансово безответственные и безграмотные и т.п. Им это наверное нужно
Наприклад я наприкінці місяця передивляюсь що я кому повинен погасити і все гашу. Мені нагадування не потрібні.
але є купа людей які забудькуваті, їм впаяють штрафи, пені і буде вой як так. А тут банка сама нагадує. Нічого поганого в цьому не бачу
 
  • Like
Реакції: rezz

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
@Тара, возможно вы правы и кому-то такие напоминалки и необходимы. Согласен есть люди не организованные, финансово безответственные и безграмотные и т.п. Им это наверное нужно
Наприклад я наприкінці місяця передивляюсь що я кому повинен погасити і все гашу. Мені нагадування не потрібні.
але є купа людей які забудькуваті, їм впаяють штрафи, пені і буде вой як так. А тут банка сама нагадує. Нічого поганого в цьому не бачу
Вы походу не поняли причину недовольства "напоминалками от спорта" ряда клиентов. А дело в том, что банка в своих напоминалках пишет бред... Для "забудькуватих" - безответсвенных и безграмотных - оно конечно может конечно и бред это нормально и даже хорошо. Но для грамотных и ответственных - бред о том что я что-то должен банку до 25го и всякие - срочно загаситесь - хотя у меня еще до 5 дней на погашение - вызывает лишь недоумение и подозрение что банк считает меня дауном, который не читает ДКБО и не знает реальные сроки гашения долга. Не знаю как другим - мне такое не ОЧЕНЬ нравится - и сказать что ничего плохого я в этом не вижу - я не могу.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
От, припустимо, так сталося, взяли Ви в борг до кінця наступного місяця в товариша/знайомого. І вже на початку того (наступного) місяця він Вам присилає повідомлення, що вже час розрахуватися. Хоча Ви розраховували на кінець місяця за попередній домовленості. Ну не ∆°✓бень?
Це мабуть спеціально так пишуть, щоб ви сплатили максимум 25 числа і воно встигло провестися по рахунку до кінця місяця.
Sportbank має регламент від ТАСі і там головне не авторизація, а банківська проводка. Це вам не monobank/А-Банк/Приват, де 24 числа в 23:58 кинув гроші на картку і це вважається як зарахований платіж
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
@Тара, возможно вы правы и кому-то такие напоминалки и необходимы. Согласен есть люди не организованные, финансово безответственные и безграмотные и т.п. Им это наверное нужно
Наприклад я наприкінці місяця передивляюсь що я кому повинен погасити і все гашу. Мені нагадування не потрібні.
але є купа людей які забудькуваті, їм впаяють штрафи, пені і буде вой як так. А тут банка сама нагадує. Нічого поганого в цьому не бачу
Вы походу не поняли причину недовольства "напоминалками от спорта" ряда клиентов. А дело в том, что банка в своих напоминалках пишет бред... Для "забудькуватих" - безответсвенных и безграмотных - оно конечно может конечно и бред это нормально и даже хорошо. Но для грамотных и ответственных - бред о том что я что-то должен банку до 25го и всякие - срочно загаситесь - хотя у меня еще до 5 дней на погашение - вызывает лишь недоумение и подозрение что банк считает меня дауном, который не читает ДКБО и не знает реальные сроки гашения долга. Не знаю как другим - мне такое не ОЧЕНЬ нравится - и сказать что ничего плохого я в этом не вижу - я не могу.
Дякую, ви мене шокували, при відкритті карти і горячка триндела, що тільки 24 числа треба гаситись.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Но для грамотных и ответственных - бред о том что я что-то должен банку до 25го и всякие - срочно загаситесь - хотя у меня еще до 5 дней на погашение - вызывает лишь недоумение и подозрение что банк считает меня дауном, который не читает ДКБО и не знает реальные сроки гашения долга. Не знаю как другим - мне такое не ОЧЕНЬ нравится - и сказать что ничего плохого я в этом не вижу - я не могу.
Они же ориентируются на среднестатистических, а не на грамотных и ответственных, вот и пишут дату пораньше и указывают, что заплатите хотя бы за 3 рабочих дня на всякий случай, потому что среднестатистические клиенты не очень интересуется вещами типа даты проводки. С другой стороны, даже те банки, которым не пофиг, каким образом гасить, пишут самую крайнюю дату, хотя и попадаются отзывы, что, мол, я вот погасил 31 числа вечером и сумма на карте изменилась, а мне этот шулерский банк начислил проценты.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Тут пішла вже мова і про 25-те, але ж сьогодні ТІЛЬКИ 5-те. Що мене і здивувало. Ну нагадайте за 5 днів і ще раз напередодні. А не за 25 днів... Так я це нагадування за цей час вже забуду.
До речі також гашу в передостанні дні місяця, після 25, завжди СЕПом.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Тут пішла вже мова і про 25-те, але ж сьогодні ТІЛЬКИ 5-те. Що мене і здивувало.
Та 5-те якраз нормально. Як я писав вище, так роблять багато банків - на початку кожного місяця (навіть до 5=го) розсилають інформацію про суму, яку потрібно внести до кінця місяця. Мене більше, наприклад, дивує, що нагадування ще прийде разів три: числа 15, потім числа 22 і потім ще числа 29. Це вже виглядає як перебір.
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Брашов, Румунія
Тобто ви хочете сказати, що спортбанку таки вдалося водити мене за ніс і переконати, що гасатися треба до 25? От жуки... Коли ж розрахункова дата? Кінець місяця чи як у пумби?
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Тобто ви хочете сказати, що спортбанку таки вдалося водити мене за ніс і переконати, що гасатися треба до 25? От жуки... Коли ж розрахункова дата? Кінець місяця чи як у пумби?
25 то рекомендована Sportbank дата, а гаситися можна в останній день місяця.
 
Останнє редагування:

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Тобто ви хочете сказати, що спортбанку таки вдалося водити мене за ніс і переконати, що гасатися треба до 25? От жуки... Коли ж розрахункова дата? Кінець місяця чи як у пумби?
Последний календарный день месяца (в принципе как и у братика Изи). Но и гасиЦЦа в этот день тоже надо правильно. Рисковать с р2р (хоть своим хоть чужим) точно не стоит. Налом в терминал - имхо тоже есть риск не поступления денег вовремя . Поэтому для любителей гасиЦЦа в экстремально поздние дни - остаётся старый добрый СЭП. Но по сэпу - честно говоря я не знаю точно проводит ли спорт Сэпы в выходные по счету - поэтому если последний календарный день месяца выпадает на выходной - гашусь в последний рабочий день месяца. От греха так сказать. Рисковать и проверять на себе - не хочется. Но буду благодарен если кто уже имеет подобный опыт и поделится ним.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Тобто ви хочете сказати, що спортбанку таки вдалося водити мене за ніс і переконати, що гасатися треба до 25? От жуки... Коли ж розрахункова дата? Кінець місяця чи як у пумби?
Последний календарный день месяца (в принципе как и братика Изи). Но и гасиЦЦа в этот день тоже надо правильно. Рисковать с р2р (хоть своим хоть чужим) точно не стоит. Налом в терминал - имхо тоже есть риск не поступления денег вовремя . Поэтому для любителей гасиЦЦа в экстремальных малого поздние дни - остаётся старый добрый СЭП. Но по сэпу - честно говоря я не знаю точно проводит ли спорт Сэпы в выходные по счету - поэтому если последний календарный день месяца выпадает на выходной - гашусь в последний рабочий день месяца. От греха так сказать. Рисковать и проверять на себе - не хочется. Но буду благодарен если кто уже имеет подобный опыт и поделится ним.
Это как раз хорошее объяснение того, почему среднестатистическому клиенту лучше следовать рекомендациям sportbank гаситься числа 25, чтобы не вылететь из грейса :)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Flamingo, ну до введения СЭП-4.0 условия по счёту (не путать с картой) должны были быть выполнены до 16:00 последнего рабочего дня.
 
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
Відкрив рахунок (картку) заради рюкзака, кажуть зручно поповнювати/знімати і 10% на залишок. Спробуєм, бо хамон вже шось не радує.
Чтоб иметь безлимитный р2р без комисса - предлагают черную карту. Выдается за депозиты от 3х месяцев общей суммой в 30к грн эквивалента
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Kolyuchy, на вхід обмежень нема, а на вихід нещодавно в темі підказали лайфхак.
Щодо чорної - тарифи цікаві, але там умова постійно тримати не менше 30к, як тільки знизишся - тариф вертається назад.
 
Зверху