sportbank (зі 17 квітня проєкт закритий)

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
sportbank
Довідка від НБУ: ОКСІ Банк » ТАСкомбанк
sportbank.com.ua
0 (800) 753-555 по Україні, +380 (44) 353-8000 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ТАСКОМБАНК припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank:
  • зі 17 квітня 2024 року залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено;
  • з 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.
Нові умови продуктів для колишніх клієнтів sportbank.
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.12.19
Місто
Одесса
Может стоит подождать день, в отличии от а, моно, изи категории менять после установки не получится
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Может стоит подождать день, в отличии от а, моно, изи категории менять после установки не получится
Вони вже декілька разів скидували кешбек на початку місяця, і потрібно було їх обирати знову. Писав підтримці сказали працюють щоб пофіксати "збій" але термінів не має. Думаю що той збій з останніми подіями перманентний.
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Вчера вот такая карта была при заходе в приложуху. Сегодня уже все нормально. Кешбэк 0,1% даже активировать не буду. Это какой-то позор и издевательство над спротсмЭнами :cool:.

Screen.jpg
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Львів
так спорт в цьому місяці 0.1 на спорт і це вже 2 квітня сьогодні. навіть обирати не буду соромно.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Спортбанк труп.

Шановні клієнти АТ «ТАСКОМБАНК»!

Повідомляємо Вам про рішення АТ «ТАСКОМБАНК» припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank. Інформуємо Вас, що:
  • З 17 квітня залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено.
  • З 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.


 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
А шо там у Таси с кешбеками? или надо ехать закрывать все счета, чтобы не слямзили ничего
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
В принципі перенести вдалося все досить безпроблемно. Кредитка і дебетка з'явилися в tas2U відразу, рюкзак також. Але питань залишається багато - чи буде продовжувати в подальшому працювати рюкзак? Чи можна відкрити натомість якусь іншу кредитку з частковим чи повним перенесенням ліміту?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Також гаряча лінія Таскомбанку каже що кешбек також переноситься з спорт банку. Але поки лише картки бачу. :( :unsure:
 
  • Like
Реакції: umka
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Цікаво що по накопиченому кешбеку? В мене накопичено 94.62 не дуже хочеться дарувати їх тасі, краще б якось вивести на ЗСУ чи ще кудись. Витрачати 6к на спорт найближчим часом не планую.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Я так понимаю, после переноса, пластик спорта превратился в тыкву?
У меня цифровая карта, перенеслось всё в один в один. Хотя в приложении TAS2U получил сообщение, что будут новые реквизиты.

ps Мне нравилось приложение sportbank. В некоторых местах сделано лучше, чем izibank. Переезжать в TAS2U ну такое себе удовольствие :(
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Я так понимаю, после переноса, пластик спорта превратился в тыкву?
Хз думаю що ні бо картка в тас2ю перенеслась з тим самим номером на cvv
А вот и нит. Проверь через полчасика
Post automatically merged:

получил сообщение, что будут новые реквизиты.
Будут. У меня минут через 10 поменялись
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Комуналка в Спорта краща. ТАЗік не зміг навчити платити за ЖЕК і сміття в Києві, хоча підписан на все, що можна й не можна.
 
Зверху