Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
хто користується сімейним преміумом, чи дійсно працює обмеження щодо спільного проживання усіх членів "преміум спільноти" в одному місці? чи перевірки немає?
1701786439527.png
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Квазар, при запрошенні в сім'ю, вказують адресу адміністратора сім'ї, а далі вже не має різниці де фактично живе. У мене є в сім'ї, які в Європі вже давно і проблем у них не має.
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)

Вкладення

  • WhatsApp Image 2023-12-17 at 18.15.20.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-17 at 18.15.20.jpeg
    49.7 КБ · Перегляди: 58
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Нужно, чтобы ваш аккаунт был из той же страны, что и семья. Я зарегистрировал аккаунт, через впн выбрал страну, в семью из которой хочу войти, присоединился к семье. Потом слушаю спотифай с украинских айпи (семья была и филипинская и турецкая).
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Spotify в росії повністю припинив своє існування

 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Приємна, звичайно, новина, але ті болотні вже давно через Турцію собі підписку мутять.
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
Добрий день! Чи може хтось підтвердити таку дійсність. Користуюся ломаним з 4ПДА модом Spotify. Мене влаштовує навіть одна можливість вибору трека та перемотка з плейлиста. Так от впакеті Joice він ніби як не повинен обліковуватися. Так от я помітив що йде списання з основного об'єму. Хтось помічав таке?
 

boroda

Заблокирован
Реєстрація
26.07.22
Місто
Харків
Добрий день! Чи може хтось підтвердити таку дійсність. Користуюся ломаним з 4ПДА модом Spotify. Мене влаштовує навіть одна можливість вибору трека та перемотка з плейлиста. Так от впакеті Joice він ніби як не повинен обліковуватися. Так от я помітив що йде списання з основного об'єму. Хтось помічав таке?
Ломаний так і буде
 
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
Добрий день! Чи може хтось підтвердити таку дійсність. Користуюся ломаним з 4ПДА модом Spotify. Мене влаштовує навіть одна можливість вибору трека та перемотка з плейлиста. Так от впакеті Joice він ніби як не повинен обліковуватися. Так от я помітив що йде списання з основного об'єму. Хтось помічав таке?
Ломаний так і буде
Ок, дякую, то був технічний інтерес. Номер всерівно "зайвий" РБА. Використовується лише для Spotify та додаткового роумінгу.
 
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
boroda, интересно, чем отличается ломаный от неломаного с точки зрения провайдера интернет?
Згідний. Теоретично так не має бути. Іншими додатками не користувався. Не розумію де трафік витікає. Запущу ще для тесту.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
чем отличается ломаный от неломаного с точки зрения провайдера интернет
Неломаний із активною підпискою дає якість звуку вище (іде з окремих серверів) + дозволяє тримати треки на пристрої (при відтворенні споживання трафіку майже нульове).
 
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
Ломаний та free підписка якість звука вище 160 кбіт/с не отримаєш. "Дуже висока" якість 320кбіт лише в преміум підписці та можливість збереження треків. Кеширують вони всі бо це особливість сервісу така. Ломана-преміум лише із корисного мені відрізняється від free можливістю вибора та перемоткою треку з плейлисту. Вчора ще раз перевіряв Vodafone Joice Start всетаки тарифікує та обліковує цей трафік як звичайний:(
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
sssiriusss, неломаный не тарифицируется?
Post automatically merged:

чем отличается ломаный от неломаного с точки зрения провайдера интернет
Неломаний із активною підпискою дає якість звуку вище (іде з окремих серверів) + дозволяє тримати треки на пристрої (при відтворенні споживання трафіку майже нульове).
СЪ ТОЧКИ ЗРѣНИЯ ПРОВАЙДЕРА ИНТЕРНЕТЪ
 
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
sssiriusss, неломаный не тарифицируется?
Post automatically merged:

чем отличается ломаный от неломаного с точки зрения провайдера интернет
Неломаний із активною підпискою дає якість звуку вище (іде з окремих серверів) + дозволяє тримати треки на пристрої (при відтворенні споживання трафіку майже нульове).
СЪ ТОЧКИ ЗРѣНИЯ ПРОВАЙДЕРА ИНТЕРНЕТЪ

sssiriusss, неломаный не тарифицируется?
Post automatically merged:

чем отличается ломаный от неломаного с точки зрения провайдера интернет
Неломаний із активною підпискою дає якість звуку вище (іде з окремих серверів) + дозволяє тримати треки на пристрої (при відтворенні споживання трафіку майже нульове).
СЪ ТОЧКИ ЗРѣНИЯ ПРОВАЙДЕРА ИНТЕРНЕТЪ
Не ломаний з GP ще не перевіряв. А по умовам тарифу VJS трафік через Spotify не тарифікується.
 
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
Не ломаний з GP ще не перевіряв
А стоило с этого начать
Ну так собі порада. Я тут не читав щоб хтось скаржився на VJS та офіційний Spotify. Преміум підписку всерівно купувати не збираюсь. Мржливості free підписки ну зовсім порізані та не підходять /пробував раніше на київстарі/. Не хочу експерементів щоб аккаунт не заблочили по приколу.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
 
Зверху