SSD-диск

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Maxxx, в рейд їх не ставив, тут не підкажу, але в пересічних машинах є більше двадцяти особисто куплених мною 860 Pro, 860 Evo, 870 Evo Plus, 980 Pro, декілька 883 DCT. Жоден з дисків не вийшов з ладу, в найстарішого 860 Pro записано 125 Тб даних, час напрацювання 41000 годин.
Для дисків NVMe треба хороший потік повз диск та пластину/радіатор охолодження із достатньої кількістю ребер, бо температури в нагрузці можуть сягати 65..70+ С.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
особисто куплених мною
Я теж тільки про те, що брав, бачив, міняв особисто кажу.. Так, гарантія 5 років спрацьовує, але це час, гємор, коли купувалось по безготівці з ПДВ ще папери з бухгалтерії..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
купувалось по безготівці
Дуже геморний варіант, закон захисту прав споживачів для юриків не діє, складно повернути чи замінити модель, ще і бухи замахують доками :rolleyes:
Нашій фірмі вдається майже завжди, єдині подлянщики, якраз по SSD - це Розетка, які тупо шилом подряпали плату контролера зданого по гарантії SSD. Я описував цей випадок.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
купувалось по безготівці
Дуже геморний варіант, закон захисту прав споживачів для юриків не діє, складно повернути чи замінити модель, ще і бухи замахують доками :rolleyes:
Нам обычно меняют еще до всяких гарантий, прям по обращению. Даже не в гарантийных случаях поставщик пытается быть лояльным и часто удачно, но закупаем очень много железа
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
єдині подлянщики, якраз по SSD - це Розетка
Працюйте з Брейном, таких випадків не було. Ціна однакова практично завжди.
Они жлобы, Там для опта иногда смешной зазор. Бывает и доставку не покроет.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
А как понять хороший опт, или нет? Например при закупке 150 ноутбуков, тендер выиграла компания которая дала цену на 1100 грн дешевле, чем минимально доступная розничная цена по акции на официал. Ноуты серии hp probook и этой конкретной модели было не так много в наличии. Некоторые участники вообще цену выше розницы предлагали. Срок поставки партии был месяц
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
А как понять хороший опт, или нет? Например при закупке 150 ноутбуков
Я не думаю, що всі закупають SSD такими партіями, через тендери.
Ошибаешься. Крупного бизнеса довольно много, по ссд партии вообще могут быть в тысячах
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ось такі хвалені сасунги.. :( І це не перший тільки в цьому компі..

SSD_SAMS.png
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
в том что 8 ячеек испортилось
И это начало конца. Беды увеличиваются, еще недавно было 3 или 4. Посмотри - там записей понты.. Крузаки, Трансенды 5-годичные у меня отпахивают уже 5 лет без единого беда, меняю разве что в профилактических целях.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
У меня такой же на 250 стоит в рабочем ноуте, гляну что оно там показывает.
Оказывается мой совсем как новый, 5 тб всего записал и 1700 часов наработал.
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Трансенды 5-годичные у меня отпахивают уже 5 лет без единого беда, меняю разве что в профилактических целях.
Так они тебе наверное просто не рапортуют об этом :)) А втихаря там себе на уровне контроллера переназначают сбойные области, руководствуясь принципом - меньше пользователь знает, крепче спит :LOL:
 
Зверху