Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Був приємно здивований роботою додатку на андроїд- приставці х96. Однозначно у сабжа він працює краще ніж у Мегого і тим більше олл. Ідеальна робота з пультом, плавні анімації, функціональність... Видно, що попрацювали.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Evgenii, я ж теж так думав, але увійшов на сайт трініті і побачив його живим, а навіть офіс юр. особи знаходиться на сусідній вулиці.
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
P22, я ж не про підписку, а про рахунок мегабайтів.
Ну тоді зрозуміло, я думав про саму послугу. А мегабайтів цих у мене як гуталіну у дяді кота Матроскіна. Кожен місяць пропадають невикористаних до ***.
 
  • Love
Реакції: idea

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
P22, я ж не про підписку, а про рахунок мегабайтів.
А на сайте написано что только первые 30 Гб на максимальной скорости а потом 1 мегабит. А на 1 мегабите не работает sweet tv . ( А 30 Гб это на пару дней )
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
rtl, не зрозуміло, правда, де той лічильник 30 гб і чи приходить смс.
 
Реєстрація
04.04.21
Місто
Тернопіль
Sweet tv на приставке ТX9s 2\8 (8ядер) работает нормально Там правда изначально стоит 7 андроид и не нужний хлам которым не пользуюсь, перепрошил под себя и все ок. С одним нюансом: даю человеку 25,00 грн на шоколадку и месяц смотрю 260 каналов +футбол 1,2 HD.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В додатку на андроїд за проходження навчання по навігації дають 50₴ бонусних.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Хотів подивитись в запису як проходить ГубошльопБатл деградація на Г+Г, а тут на тобі...
Ладно я 1-гривневий тілібоньщик, а вот за пацанів з абонкою 149грн/місяць якось обідно....

1619289240762.png
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Хотів подивитись в запису як проходить ГубошльопБатл деградація на Г+Г, а тут на тобі...
Ладно я 1-гривневий тілібоньщик, а вот за пацанів з абонкою 149грн/місяць якось обідно....

Свеженького Квартала захотелось?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
dzidzio, клацайте на парамаунт камеді краще. Теж г+г перепадає, та морди кращі і реклами нема.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
dzidzio, клацайте на парамаунт камеді краще. Теж г+г перепадає, та морди кращі і реклами нема.
Я как то глянул пару сериалов по парамаунт камеди в украинской озвучке, лучше бы они просто пускали субтитры.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Я как то глянул пару сериалов по парамаунт камеди в украинской озвучке, лучше бы они просто пускали субтитры.
Главная беда, что в спешке ловли блох формирования канала контент раздали озвучивать на разные студии, свой озвучальный цех плюсов просто не справлялся. Кто-то отнёсся ответственно к процессу, кто-то - спустя рукава, не все выдержали нужный паттерн качества. За те сериалы, где звучал я, мне вроде не стыдно :)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Я как то глянул пару сериалов по парамаунт камеди в украинской озвучке, лучше бы они просто пускали субтитры.
Главная беда, что в спешке ловли блох формирования канала контент раздали озвучивать на разные студии, свой озвучальный цех плюсов просто не справлялся. Кто-то отнёсся ответственно к процессу, кто-то - спустя рукава, не все выдержали нужный паттерн качества. За те сериалы, где звучал я, мне вроде не стыдно :)
Рассказывай, будем смотреть и оценивать)
 
Зверху