Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Із дійсно корисного особисто для мене в Преміумі це вибір папки по замовчуванню замість "Всі чати". Але прайс...
 
Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
А що буде з файлами коли не буде підписки
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Після закінчення підписки завантажувати зможеш в межах безкоштовного ліміту. Відправити можливо всі завантажені файли
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Після останніх обнов відеозв'язок став набагато кращим. Майже або навіть на рівні Дуо. Перейшов поки повністю сюди з цим.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А підкажіть, чи є боти для адмінів з великим функціоналом, як наприклад https://t.me/ChatKeeperBot або https://t.me/combot, але українського походження? Чи може є безкоштовні?

Справа в чому - ці боти бажають грошей за розширений функціонал, і я готовий задонатити для свого чату, але не рашистам.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
x-shader, доводиться, свої функції виконує. Отут дійсно або анала гавнєт, або ж вони взагалі невідомі, бо я не знайшов 🤷
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
x-shader, доводиться, свої функції виконує. Отут дійсно або анала гавнєт, або ж вони взагалі невідомі, бо я не знайшов 🤷
Раптом це не очевидно - розробнику бота доступно все, що відбувається на каналі, текст повідомлень, інфа з профілів юзерів, всі файли, фотки і т.д. Плюс можна аналізувати, в яких ще каналах сидять ці юзери, якщо там теж додали бота. Мєчта КГБ.
Хтось з учасників чату може колись не пройти блокпост через таку дрібницю. Навіть якщо чат видалив.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
x-shader, в мене міський чат, відкритий, там 2500 учасників й не факт, що серед них немає якихось консерв. Навпаки, впевнений що є. А ще є чат у дірявому Вайбері на 6000 учасників, там їх мабуть ще більше... Для "своїх" є закритий чат у Сигналі. А так, закрию я чат - відкриє інший, а тут я хоча б можу банити вату. Без ботів адмініструвати такі чати значно складніше.

А про блокпост можна подробиці, як на це може вплинути бот?
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
А про блокпост можна подробиці, як на це може вплинути бот?
Це образно.
Бот збирає інформацію, якою може ділитись з КГБ.
Потрапив в полон до КГБ - а на тебе вже є все що ти написав за останні Х років на всіх каналах, де є бот.
А якщо ти нічого такого не писав, то просто був на тих же каналах, де хтось інший щось антисобаче писав.
Короче, це потенційна підстава для всіх учасників чату.
Війна не по приколу. І там є кому аналізувати інфу.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Или бот может просто собирать по всем чатам, где он есть, статистику по ключевым словам: например, для анализа передвижений военных, или куда насколько успешно прилетело, или просто настроения по разным населённым пунктам мониторить.
Всё то же, наверно, можно делать и под учёткой пользователя, но для бота уже есть штатное API и нет угрозы бана от платформы.
Плюс боту не нужно ходить и вручную добавляться во все сотни городских чатов, его админ сам добавит.
 
  • Like
Реакції: drmz

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Тоді тим більше, чи є якийсь добрий аналог від українських розробників?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Redmi Note 8T. Операционка MIUI Global 12.5.5, Android 11.
Redmi 5 Plus. Оболочка MIUI 9.2.6.0.0 (NEGMIEK), Android 7.1.2
Но на "восьмёрке" Телеграм не записывает голос для голосовых сообщений.
Версия приложения на обоих устройствах одинаковая - 8.8.5 и даны ВСЕ разрешения, включая использование микрофона.
Как можно решить проблему? Переустановка ТГ на 8Т не помогла.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Если телеграм установлен кроме телефона и на компе, то создание папок для чатов доступно будет только на компе?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Или бот может просто собирать по всем чатам, где он есть, статистику по ключевым словам: например, для анализа передвижений военных, или куда насколько успешно прилетело, или просто настроения по разным населённым пунктам мониторить.
Всё то же, наверно, можно делать и под учёткой пользователя, но для бота уже есть штатное API и нет угрозы бана от платформы.
Плюс боту не нужно ходить и вручную добавляться во все сотни городских чатов, его админ сам добавит.
Самый большой стрём это доступ к id аккаунта, хоть ты 100500 никнеймов поменяй.
Самый лайтовый вариант: id замечен в 90% укроканалов, и в 10% руснявых. Всё - на дальнейшую фильтрацию, в санаторий паяльников.
 
Зверху