Vodafone TV (на базі sweet.tv)

Реєстрація
18.03.14
Місто
Дніпро
Опис послуги | Vodafone TV
Протягом травня відбудеться бета-тестування послуги "Vodafone TV".
Мобільний трафік для послуги не буде тарифікуватися в мережах "Vodafone Ukraine".

Деталі:
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
С услугой роуминг как дома работу данного сервиса кто-то проверял? Трафик при этом кушает?
 
Реєстрація
21.10.15
Місто
Васильков
Sanic,
При использовании услуги в роуминге, объем переданных данных дополнительно тарифицируется согласно Вашему тарифу на услугу Мобильный Интернет в роуминге.

По услуге, подключил себе Эфир, все работает отлично, у каналов даже программа передач подтягивается. За такую стоимость не жалко.
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Sanic, работает только в Украине
А це хтось перевіряв?
Наскільки мені відомо, сервіс працює на базі пакетів oll.tv. Він теж не працює за межами України.
Але, будучи в Німеччині на Новий Рік дивився новорічнє привітання Президента через сервіс oll.tv використовуючи місцевий 3G в рамках послуги "Роумінг як вдома". Не використовува жодних VPN і т.і. Сервіси типу https://www.whatismyip.com/ також показували, що я знаходжусь в Україні.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
В той части описания услуги на сайте водафон, которая идёт мелким текстом есть такая строчка " При використанні послуги у роумінгу, об’єм переданих даних додатково тарифікується згідно Вашого тарифу на послугу Мобільний Інтернет *у *роумінгу", так что всё возможно...
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Кстати, столкнулся с ранее озвученной проблемой с ошибкой*"Не удалось запустить приложение. Пожалуйста, проверьте подключение к интернету." Как ни удивительно, но помог первый заход в приложение после установки через Wi-Fi. После этого уже и через 3G всё заработало.
 
Реєстрація
02.07.15
Місто
Львів
перевіряв хтось, чи безлімітний трафік, якщо дивитись через додаток oll.tv інші пакети? (маю підписку на Vodafone TV та Кругозір від oll.tv)
судячи з тої інформації, що я маю - ті самі сервери використовуються для передачі відео
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
перевіряв хтось, чи безлімітний трафік, якщо дивитись через додаток oll.tv інші пакети? (маю підписку на Vodafone TV та Кругозір від oll.tv)
судячи з тої інформації, що я маю - ті самі сервери використовуються для передачі відео

Зараз перевірю. Теж маю підписку на Ефір і Футбол. Запустив Футбол1 в HD, щоб швидше трафік використовувався. До речі, картинка чудова і жодних "підвисань". Про результати відпишусь.
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Здається, таки безкоштовно. Прикріпив деталізований рахунок.
Хочу наголосити, що я не маю підписки на Vodafone TV, але є підписка на пакети від oll.tv
Дивився через мобільний додаток oll.tv
Edit: 100% трафік з oll.tv - безкоштовний. Для впевненості після oll.tv запустив Netflix, теж через мобільний додаток. Кілька хвилин перегляду фільму і зняло ~20 Мб.
 

Вкладення

  • screen.png
    screen.png
    58.3 КБ · Перегляди: 120
Останнє редагування:

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Логично, ведь Vodafone TV, наверняка, "ходит" по тем же адресам, что и oll.tv. Интересно, эта лазейка надолго? Ведь у oll.tv и цены, хоть и незначительно, но ниже. И пакеты поразнообразнее, и смотреть можно не только под iOS/Android.

Добавлено через 9 минут
Foroxon, а какие каналы пробовал? Не из пакета "Эфир"?
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Андрюха, VLC на смарті програє, а шнурок віддає все це на ТВ.
 
Реєстрація
02.07.15
Місто
Львів

Працює це діло через комп, не через смарт, трафік покищо використовую домашнього провайдера, але скоро буду використовувати 3г від смарта та дивитись на компі, не використовуючи укртелеком для перегляду каналів.

Написав скрипт, який витягує плейлист будь якого доступного каналу та підсовую його плеєру VLC. Якось так.

Якість хороша, я отримую звичайний MPEG-4 TS Stream. Для більшості каналів 480p здається вони віддають
 
Реєстрація
24.01.16
Місто
Львів
Доброго дня! В мене наступна проблема я замовив 3g за 10 грн 1 гіг на скріншоті видно але зайшовши в додаток водафон тв і 35 хв перегляду ефірного тб і гіг вже не має на скріншотах видно! І знову приходить обмеження швидкості до 150 кбіт і замовляйте ще 1 гіг за 10грн ! Хоча на сайті водафон пише що трафік не враховується 3g! Телефонував до оператора вони не можуть вияснити в чому проблема????
 

Вкладення

  • Screenshot_2016-01-23-11-52-51-989.jpg
    Screenshot_2016-01-23-11-52-51-989.jpg
    10.3 КБ · Перегляди: 92
  • Screenshot_2016-01-23-11-53-16-144.jpg
    Screenshot_2016-01-23-11-53-16-144.jpg
    11.2 КБ · Перегляди: 85
  • Screenshot_2016-01-23-10-50-08-715.jpg
    Screenshot_2016-01-23-10-50-08-715.jpg
    8.5 КБ · Перегляди: 91
  • Screenshot_2016-01-23-11-32-04-618.jpg
    Screenshot_2016-01-23-11-32-04-618.jpg
    8.7 КБ · Перегляди: 81
Зверху