VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Интересный эффект с volte у кс наблюдается. У жены и у меня включен. Когда я ей звоню - просто значок hd, когда она мне звонит - hd+ и соответствующее качество. Причем постоянно так.
А який виробник смартфонів? У мене і родини Самсунги та у всіх просто hd завжди при дзвінку. Вольта підключена.
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
Интересный эффект с volte у кс наблюдается. У жены и у меня включен. Когда я ей звоню - просто значок hd, когда она мне звонит - hd+ и соответствующее качество. Причем постоянно так.
А який виробник смартфонів? У мене і родини Самсунги та у всіх просто hd завжди при дзвінку. Вольта підключена.
В мене самсунг у жінки iphone
У мене при вхідних та вихідних hd+
Якість дзвінків в VoLTE відмінна!!!
 
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Интересный эффект с volte у кс наблюдается. У жены и у меня включен. Когда я ей звоню - просто значок hd, когда она мне звонит - hd+ и соответствующее качество. Причем постоянно так.
А який виробник смартфонів? У мене і родини Самсунги та у всіх просто hd завжди при дзвінку. Вольта підключена.
В мене самсунг у жінки iphone
У мене при вхідних та вихідних hd+
Якість дзвінків в VoLTE відмінна!!!
Ммм..цікаво. Є тут експерти??? Чого так може бути?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У мене і родини Самсунги та у всіх просто hd завжди при дзвінку.
Бо у Самсунгах hd+ (EVS кодек) підримують моделі флагмани, S-серії, Note і Fold. М та А-серії будуть мати тільки hd, без EVS.
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
У мене і родини Самсунги та у всіх просто hd завжди при дзвінку.
Бо у Самсунгах hd+ (EVS кодек) підримують моделі флагмани, S-серії, Note і Fold. М та А-серії будуть мати тільки hd, без EVS.
В мене samsung a73 5g і працює hd+
 

Вкладення

  • Screenshot_20230219_131438_Call.jpg
    Screenshot_20230219_131438_Call.jpg
    82.4 КБ · Перегляди: 91
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G

Вкладення

  • Screenshot_20230219_131438_Call.jpg
    Screenshot_20230219_131438_Call.jpg
    82.4 КБ · Перегляди: 85
  • Screenshot_20230219_131932_Settings.jpg
    Screenshot_20230219_131932_Settings.jpg
    164.6 КБ · Перегляди: 85
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
jasene, може на А73 через його підтримку 5g, активували EVS. Бо раніше не бачив, що б на молодших моделях був EVS. При активному дзвінку з HD+, наберіть *#0011# і зробіть скріншот, щоб подивитись, який кодек працює.
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
jasene, може на А73 через його підтримку 5g, активували EVS. Бо раніше не бачив, що б на молодших моделях був EVS. При активному дзвінку з HD+, наберіть *#0011# і зробіть скріншот, щоб подивитись, який кодек працює.
Намагався набрати код при активному дзвінку - не виходить
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Shinime, ну очікуємо пруф з кодеком, бо плюси мало що значать. Мій сяомі мі 11 лайт 5ж теж евс підтримує, але ніякого ХД+ не малював(просто ХД з появою вольти. Зараз айфон 11, котрий взагвлі нічого не малює, хоч евс точно підтримує, різниці в якості голосу не помітив
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Интересный эффект с volte у кс наблюдается. У жены и у меня включен. Когда я ей звоню - просто значок hd, когда она мне звонит - hd+ и соответствующее качество. Причем постоянно так.
А який виробник смартфонів? У мене і родини Самсунги та у всіх просто hd завжди при дзвінку. Вольта підключена.
Самсунги S21 ultra, и note 10+.
PS. С другим оператором если volte- то всегда hd+ рисует.
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Чтобы не быть голословным ( при звонке с note 10+ на s21 ultra)
 

Вкладення

  • Screenshot_20230219_135717_Call.jpg
    Screenshot_20230219_135717_Call.jpg
    30 КБ · Перегляди: 130
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Shinime, ну очікуємо пруф з кодеком, бо плюси мало що значать. Мій сяомі мі 11 лайт 5ж теж евс підтримує, але ніякого ХД+ не малював(просто ХД з появою вольти. Зараз айфон 11, котрий взагвлі нічого не малює, хоч евс точно підтримує, різниці в якості голосу не помітив
полистайте тему, я кидал ранее
Post automatically merged:

просто HD это Volte с amr wb 23.65
В мене на 12.65 висвічувалося HD.
вот тут согласен, просто wb уже HD
Post automatically merged:

@alex6600,наберите на номер который не в сети или с номера у которого нет денег, робот будет с EVS
 
Зверху