VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Не помогло, забив на це діло великого прутня, з'явиться, то нормально, ні- то пофіг.
25502 это карта Билайна бывшая? Если так то, имхо, нужно менять карту.
Carrierconfig получает информацию про apn (ims) из своей внутренней базы на основе mcc+mnc.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Если так то, имхо, нужно менять карту.
Так, карта вже поміняна два рази на саму нову, всеодно підтягуються такі налаштування від білайну
Post automatically merged:

Даже коли створюєш нову точку доступу 03 не прописується, просто якого фіга послугу підключили, не зрозуміло... Сімка від лайфселу автоматом підкючилася вже давно
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Чи нема в когось часом параметрів профіля APN чи/або Xcap київстарівського IMS для VoLTE?
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Чи нема в когось часом параметрів профіля APN чи/або Xcap київстарівського IMS для VoLTE?
<apn carrier="Kyivstar Internet"
mcc="255"
mnc="03"
apn="internet"
type="default"
protocol="IPV4V6"
roaming_protocol="IPV4V6"
/>

<apn carrier="IMS"
mcc="255"
mnc="03"
apn="ims"
type="ims"
protocol="IPV4V6"
roaming_protocol="IPV4V6"
/>
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Если так то, имхо, нужно менять карту.
Так, карта вже поміняна два рази на саму нову, всеодно підтягуються такі налаштування від білайну
Post automatically merged:

Даже коли створюєш нову точку доступу 03 не прописується, просто якого фіга послугу підключили, не зрозуміло... Сімка від лайфселу автоматом підкючилася вже давно
ООО, це ви тоді як я в халепу потрапили, я тут і в паралельній темі це діло описував у мене 255-02 також і через це волте не працює, а сімку мені не можуть замінити на ту де буде 25503 вже місяці 4.
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Подивись який IMSI рисує для цієї картки.
Де це дивитися?
Post automatically merged:

сімку мені не можуть замінити на ту де буде 25503 вже місяці 4
Ну я перший раз міняв коли з першу картку 4 ж робив, у 2017 році, а другу у 2022, але на предмет залежності її від білайна не провіряв, Перша мета заміни , була позбавлення національного роумінгу, друга , на новішу картку, чітко пам'ятаю що у обох випадках APN прописувались від білайну
 
Останнє редагування:

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
APN прописувались від білайну
І у мене так само, також два рази після білайну змінював сімки. А повинно бути вже 25503. Тому що інший номер з такою ж історією вже має 25503 і волте працює там.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
сімку мені не можуть замінити на ту де буде 25503 вже місяці 4
Раніше, для зміни 25502 на 25503 треба було змінити форму обслуговування припейд -> контракт і якщо треба, повернутися назад на припейд. Зараз, окрім цього, напевно MNP з поверненням назад. А якщо просто просити оператора змінити то або не зроблять, або буде тривати надто довго.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В Xiaomi: о телефоне - все параметры - внутренняя память (тапать декілька разів) - інформація о телефоне 1 (2), там є IMSI. На старих Андроїдах дивитися можна було ще програмами з Маркету, на нових Андроїдах заборонено.
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Ну у суботу підійду у київстар, попитаю , чи можуть вони змінити сім карту на правильну, потім розповім, якраз і тещі поміняю сімку Ase&Base 😱
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Ну у суботу підійду у київстар, попитаю...
Я робив заміну картки перед запуском MNP і тоді IMSI у мене змінився на київстаровський. Дуже дивно, що зараз він не змінюється при заміні...

У магазині Київстар можуть подивитися базу знань оператора. Але це наскільки тонкий момент, що інформація про це може бути відсутня.
Опиши свою проблему на цю пошту [email protected]
Детальний текст проблеми + скріни + зазнач, що після заміни SIM ти маєш IMSI колишнього оператора "Beeline UA".

ps Наприклад, був у Сінгапурі й там не робив міжнародний роумінг з білайновським IMSI. На що ще може вплинути білайновські зв'язки — невідомо.
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Howl, Дякую, спочатку покажу проблему у фірмовому магазині, якщо не прокатить, то тоді вже буду катати листи.
 
Зверху