VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Останнє редагування:

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Комусь за останні тижні підключали вольту через оператора чи цей шлях вже повністю прикрили і тепер тільки чекати?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
На Xiaomi (Poco) не з сертифікованого переліку після оновлення прошивки й скидання налаштувань для SIM Київстар показує ввімкнутий ползунок VoLTE. Для Vodafone ползунка немає (прихований). Сам VoLTE для мого номеру не підключений.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Сходив ,стару картку тещі замінили без проблем,а от з моєю проблема,чувак замінив,я вставив її у смарт imsi змінився,але картка не рееструється у мережі,кілька разів спробував,- відмова переносу. Кудись він там дзвонив,потім віддав стару картку ,сказав що офрмив заявку у тех відділ, мовляв якись у них там опупєзний збій у системі ,і багато хто не може замінити номер )) З приводу вольти ні чим не зміг помогти,каже що повинна працювати.
Це ось як раз моя історія, з жовтня/листопада досі чекаю, ця заявка на розгляді.
Після того як накатав листа у тех підтримку,разів зо два передзвонювали,казали що номер на онлайн перевірці,просили для тесту перевести смарт в ЛТЕ Only та здійснити декілька дзвінків на різні номери,та потім відписати у листі куди і у який час дзвонив,потім через деякий час прислали листа,та продублювали дзвінком що треба всеж таки замінити сім, при тому сказали що вольту поки відключили,але якщо перенесення сім буде у помилці,то сказали показати лист з пошти оператору у магазині,щоб він віддав мені болванку додому ,а тех відділ допопможе її замінити.
Сьогодні сходив у магазин,та замінив сімку,заміна прошла чітко,без проблем,тепер IMSI 255 03 . київстарівський.
Буквально через пів години прийшов лист від тех відділу ,що вони бачать що я замінив сім картку,і запитали чи можемо подавати заявку на підключення вольти,я погодився,тепер чекаю повідомлення про підключення.
Також звернувся з проблемою з imsi 25502 за поштою [email protected]
Нагадаю, з осені не міг сімку замінити, весь час заявка була в роботі.
Дуже швидко мені відповіли, що можу йти та пробувати знову (в четвертий раз) замінити сімку.
І дійсно за пару хвилин все зробили в магазині.

Єдине але, у мене через оператора була послуга VoLTE підключена в Мій КС, але, ця послуга при заміні сім, як виявилося завжди відключається і тепер мені її вже не підключають, кажуть, що вже в ручному режимі це не можливо(( А так хотілося...
Попрохав спеціалістів по цій ел.адресі повернути вольту, зробили. Круто.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Сходив ,стару картку тещі замінили без проблем,а от з моєю проблема,чувак замінив,я вставив її у смарт imsi змінився,але картка не рееструється у мережі,кілька разів спробував,- відмова переносу. Кудись він там дзвонив,потім віддав стару картку ,сказав що офрмив заявку у тех відділ, мовляв якись у них там опупєзний збій у системі ,і багато хто не може замінити номер )) З приводу вольти ні чим не зміг помогти,каже що повинна працювати.
Це ось як раз моя історія, з жовтня/листопада досі чекаю, ця заявка на розгляді.
Після того як накатав листа у тех підтримку,разів зо два передзвонювали,казали що номер на онлайн перевірці,просили для тесту перевести смарт в ЛТЕ Only та здійснити декілька дзвінків на різні номери,та потім відписати у листі куди і у який час дзвонив,потім через деякий час прислали листа,та продублювали дзвінком що треба всеж таки замінити сім, при тому сказали що вольту поки відключили,але якщо перенесення сім буде у помилці,то сказали показати лист з пошти оператору у магазині,щоб він віддав мені болванку додому ,а тех відділ допопможе її замінити.
Сьогодні сходив у магазин,та замінив сімку,заміна прошла чітко,без проблем,тепер IMSI 255 03 . київстарівський.
Буквально через пів години прийшов лист від тех відділу ,що вони бачать що я замінив сім картку,і запитали чи можемо подавати заявку на підключення вольти,я погодився,тепер чекаю повідомлення про підключення.
Також звернувся з проблемою з imsi 25502 за поштою [email protected]
Нагадаю, з осені не міг сімку замінити, весь час заявка була в роботі.
Дуже швидко мені відповіли, що можу йти та пробувати знову (в четвертий раз) замінити сімку.
І дійсно за пару хвилин все зробили в магазині.

Єдине але, у мене через оператора була послуга VoLTE підключена в Мій КС, але, ця послуга при заміні сім, як виявилося завжди відключається і тепер мені її вже не підключають, кажуть, що вже в ручному режимі це не можливо(( А так хотілося...
Попрохав спеціалістів по цій ел.адресі повернути вольту, зробили. Круто.
що це адреса?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Inn@, там вказана в моєму попередньому дописі. Тут раніше рекомендували.
До речі я так і не зрозумів хто вони конкретно такі)
 
  • Like
Реакції: Inn@

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Адрес поддержки -- звёздной команды. Пётр Чернышов, вроде как, писал о возможности обращаться со своими проблемами.
Но это явно не адрес для просьб включить VoLTE и прочее.

ps Fanatik, Inn@, уберите "простыни" цитат -- оверквотинг.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
2 дні тому переніс номер в КС контракт, сьогодні от
Переглянути вкладення 54132
А у меня нету даже такого пункта "інше" . Как такое можете быть? :(
темає VolteIMS Service - немає категорії
Телефон iPhone 11, контракт, esim, що я не так роблю? В цьому телефоні lifecell volte та VO WIFI роблять нормально
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
Телефон iPhone 11, контракт, esim, що я не так роблю?
Користуєтесь київстаром. Київстар повільно викатує volte
Я sim лайфу вставив всього кілька дні тому и сразу все запрацювало, а номер Київстар вже третій рік стоїть в цьому апараті... Фігня якась
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
2 дні тому переніс номер в КС контракт, сьогодні от
Переглянути вкладення 54132
А у меня нету даже такого пункта "інше" . Как такое можете быть? :(
И у меня нет такого пункта....Номер новый. 1.апреля купил esim на сайте.
 
Реєстрація
09.10.20
Місто
Винница
обговорення поза форумною темою
Маю два номера, один life:))) другий kyivstar, оглянув форум кожного оператора на предмет volte, вирішив звернутися до підтримки КС, стосовно активації послуги - короче футбол, на life знаю що взагалі підтримка не бере у роботу такі запити. Поповнив спеціально КС, звонив, прреписувався стосовно активації - не можна, і все. І тут пару днів тому, life самостійно активував volte і vowifi навіть і не просив, повертаюсь на life, якось комфортніше. Усім хто дочитав - пишіть надалі у підтримку КС, може і шось получиться з цього ! Удачі.
 
Останнє редагування:

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
Подавав заявку на підключення VO LTE, сьогодні прийшла смс що послуга підключена, але так в не запрацювало. Може треба почекати?
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
Зверху