VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чому так може бути: після звернення в підтримку (через живий чат в Мій Київстар) родичу на контракті довго не активують VoLTE, хоча заявку прийняли. Навіть не приховують що "кінцевого терміну виконання немає". Вже пройшло 14 днів. Для прикладу: мені підключили за 6 днів. Це просто лінуються заявки виконувати чи підключення VoLTE вручну дійсно вимагає неабияких зусиль? Що варто робити в такому випадку аби підключили?
 
Реєстрація
28.08.15
Місто
Дніпро
Писав в Київстар 5 разів кожен оператор якусь казочку розказував, то ще не запустили, то запустили але не всім, то все підключено і має працювати. Вчора зайшов в Київстар чувак зразу включив, каже в вас не було включено voLTE), після після 1 дзвінка все заправцювало.Poco F4
Дякую за пораду, телефонував вдень 466 - оператор довго тримав на лінії спитавши про модель - маю Poco F5 - але сказав що не має можливості підключити, ввечері зайшов до КС і спитав про це. Мені сказали що можна але працює погано якщо покриття слабке, подав заяву, за 1 хвилину вже працювало, в застосунку з'явилось десь за 2 години.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Писав в Київстар 5 разів кожен оператор якусь казочку розказував, то ще не запустили, то запустили але не всім, то все підключено і має працювати. Вчора зайшов в Київстар чувак зразу включив, каже в вас не було включено voLTE), після після 1 дзвінка все заправцювало.Poco F4
Дякую за пораду, телефонував вдень 466 - оператор довго тримав на лінії спитавши про модель - маю Poco F5 - але сказав що не має можливості підключити, ввечері зайшов до КС і спитав про це. Мені сказали що можна але працює погано якщо покриття слабке, подав заяву, за 1 хвилину вже працювало, в застосунку з'явилось десь за 2 години.
В мене на цьому смарті працює тільки з лайфом. Але Ви подали надію. Пошукаю час та спробую через пункт КС владнати це питання
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Сьогоднi на Poco M5 саме з'явилося VoLTE (значок з'явився). В додатку вiдображае, що послуга пiдключена.
Нiкуди не писав, нiкого не просив.
При перевiрцi на сайтi Хитростару, цiеi моделi немае. :giggle:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А в чому зміст оператору не давати можливість абоненту самостійної активації VoLTE через сайт, Мій Київстар чи USSD код? Адже людина все одно може активувати на Самсунгу з переліку дозволених а потім переставити SIM в інший телефон. Немає ж заборони переправляти SIM в інший телефон! Послуга ж при цьому все одно не деактивується, хіба що не завжди працюватиме! Це київстарівці настільки тупі що не розуміють цього?
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
А в чому зміст оператору не давати можливість абоненту самостійної активації VoLTE через сайт, Мій Київстар чи USSD код? Адже людина все одно може активувати на Самсунгу з переліку дозволених а потім переставити SIM в інший телефон. Немає ж заборони переправляти SIM в інший телефон! Послуга ж при цьому все одно не деактивується, хіба що не завжди працюватиме! Це київстарівці настільки тупі що не розуміють цього?
На жаль, послугу можуть деактивувати, якщо смартфон офіційно не підтримує VoLTE в Україні. Така історія була зі мною. Мав смартфон Samsung M31, але він постраждав на роботі, ремонтувати не логічно та й фінансово не вигідно. Встановив SIMку в realme 8 4G, через 3 дні послуга VoLTE була відключена оператором Kyivstar. Коли подзвонив до оператора, то відповіли що модель смартфону не підтримує VoLTE в Україні, тому система вимкнула цю послугу в автоматичному режимі.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Коли подзвонив до оператора, то відповіли що модель смартфону не підтримує VoLTE в Україні, тому система вимкнула цю послугу в автоматичному режимі
Дуже цікавий випадок. А ще у когось було таке автоматичне відключення VoLTE? А якщо переставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то теж може відключити цю послугу?
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Коли подзвонив до оператора, то відповіли що модель смартфону не підтримує VoLTE в Україні, тому система вимкнула цю послугу в автоматичному режимі
Дуже цікавий випадок. А ще у когось було таке автоматичне відключення VoLTE? А якщо переставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то теж може відключити цю послугу?
Я думаю, що більш за все вимкнуть.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я думаю, що більш за все вимкнуть
А який зміст вимикати? Послуга не заважає користуватися не підтримуваним девайсом. Якщо наприклад вставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то оператор не вимкне же мобільну передачу даних хоча вона як послуга не буде використовуватися. Так само за аналогією має бути і з VoLTE.
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Я думаю, що більш за все вимкнуть
А який зміст вимикати? Послуга не заважає користуватися не підтримуваним девайсом. Якщо наприклад вставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то оператор не вимкне же мобільну передачу даних хоча вона як послуга не буде використовуватися. Так само за аналогією має бути і з VoLTE.
Ну, чомусь коли я переставив сімку в realme 8 після Samsung M31, то мені вимкнули, хоча тариф контрактний.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я думаю, що більш за все вимкнуть
А який зміст вимикати? Послуга не заважає користуватися не підтримуваним девайсом. Якщо наприклад вставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то оператор не вимкне же мобільну передачу даних хоча вона як послуга не буде використовуватися. Так само за аналогією має бути і з VoLTE.
Ну, чомусь коли я переставив сімку в realme 8 після Samsung M31, то мені вимкнули, хоча тариф контрактний.
А меніоператор врусну увімкнув волте на realme 9 4ж, хоча ця послуга і не працює на цьому смарті
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Я думаю, що більш за все вимкнуть
А який зміст вимикати? Послуга не заважає користуватися не підтримуваним девайсом. Якщо наприклад вставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то оператор не вимкне же мобільну передачу даних хоча вона як послуга не буде використовуватися. Так само за аналогією має бути і з VoLTE.
Ну, чомусь коли я переставив сімку в realme 8 після Samsung M31, то мені вимкнули, хоча тариф контрактний.
А меніоператор врусну увімкнув волте на realme 9 4ж, хоча ця послуга і не працює на цьому смарті
Я так розумію, що повзунок активації VoLTE не можливо активувати, як і на realme 8?
 
Зверху