VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А чи буває в когось таке: працює, працює VoLTE і раптом зникає значок того VoLTE який біля рівня сигналу оператора в шторці, також статус IMS стає "не підключений"? Якщо передьорнути режимом літака то знову працює VoLTE (а може декілька раз треба). Це тільки у мене відбувається через мій несертифікований смартфон чи у інших людей теж буває, і справа не в смартфоні а в операторі?
Вже дня 3 стабільно працює і не зникає VoLTE, отже проблема коли була то з вини оператора, бо особисто я нічого не міняв а стало працювати нормально.
 
Реєстрація
23.05.21
Місто
Войнилів
Коли подзвонив до оператора, то відповіли що модель смартфону не підтримує VoLTE в Україні, тому система вимкнула цю послугу в автоматичному режимі
Дуже цікавий випадок. А ще у когось було таке автоматичне відключення VoLTE? А якщо переставити SIM в кнопкову дзвонилку 2G то теж може відключити цю послугу?
В мене також відключили. Підключав в магазині Київстар 26.10, все працювало коректно. 16.11 відключили, бо телефону немає в списку підтримуваних. Попробував через живий чат, не хочуть підключати. Сьогодні зайшов в магазин, підключили знову. Поки що працює, але на скільки я зрозумів, можуть відключити в любий момент. Смартфон OnePlus 11. Ситуація абсурдна, як з цим боротися незрозуміло😏
 
Реєстрація
14.10.15
Місто
Сумы
Может кто в курсе, работает ли volte у абонентов перенесших свой номер?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В мене також відключили. Підключав в магазині Київстар 26.10, все працювало коректно. 16.11 відключили, бо телефону немає в списку підтримуваних. Попробував через живий чат, не хочуть підключати. Сьогодні зайшов в магазин, підключили знову. Поки що працює, але на скільки я зрозумів, можуть відключити в любий момент. Смартфон OnePlus 11. Ситуація абсурдна, як з цим боротися незрозуміло
Скоріш за все відключають якщо немає факту використання VoLTE протягом певного часу (якщо у вас якийсь Nokia, Motorola, One Plus, ...) які по факту працюють голосом в 2G/3G а не VoLTE.
У мене наприклад теж не з переліку дозволених, але по факту справно працює VoLTE і не відключають. Також точно знаю випадки, коли людині підключили автоматично але її новий телефон не з переліку дозволених. І у тієї людини справно працює VoLTE.
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
В мене також відключили. Підключав в магазині Київстар 26.10, все працювало коректно. 16.11 відключили, бо телефону немає в списку підтримуваних. Попробував через живий чат, не хочуть підключати. Сьогодні зайшов в магазин, підключили знову. Поки що працює, але на скільки я зрозумів, можуть відключити в любий момент. Смартфон OnePlus 11. Ситуація абсурдна, як з цим боротися незрозуміло
Скоріш за все відключають якщо немає факту використання VoLTE протягом певного часу (якщо у вас якийсь Nokia, Motorola, One Plus, ...) які по факту працюють голосом в 2G/3G а не VoLTE.
У мене наприклад теж не з переліку дозволених, але по факту справно працює VoLTE і не відключають. Також точно знаю випадки, коли людині підключили автоматично але її новий телефон не з переліку дозволених. І у тієї людини справно працює VoLT

В мене також відключили. Підключав в магазині Київстар 26.10, все працювало коректно. 16.11 відключили, бо телефону немає в списку підтримуваних. Попробував через живий чат, не хочуть підключати. Сьогодні зайшов в магазин, підключили знову. Поки що працює, але на скільки я зрозумів, можуть відключити в любий момент. Смартфон OnePlus 11. Ситуація абсурдна, як з цим боротися незрозуміло
Скоріш за все відключають якщо немає факту використання VoLTE протягом певного часу (якщо у вас якийсь Nokia, Motorola, One Plus, ...) які по факту працюють голосом в 2G/3G а не VoLTE.
У мене наприклад теж не з переліку дозволених, але по факту справно працює VoLTE і не відключають. Також точно знаю випадки, коли людині підключили автоматично але її новий телефон не з переліку дозволених. І у тієї людини справно працює VoLTE.
Якщо не секрет, що у Вас за телефон?
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Якщо не секрет, що у Вас за телефон?
Xiaomi Poco X3 Pro
Тобто, якщо у мого сина Poco X5 Pro 5G, якого немає в списку рекомендованих, то він може звернутися в салон Київстар і йому підключать без проблем? Дякую.
 
Реєстрація
23.05.21
Місто
Войнилів
В мене також відключили. Підключав в магазині Київстар 26.10, все працювало коректно. 16.11 відключили, бо телефону немає в списку підтримуваних. Попробував через живий чат, не хочуть підключати. Сьогодні зайшов в магазин, підключили знову. Поки що працює, але на скільки я зрозумів, можуть відключити в любий момент. Смартфон OnePlus 11. Ситуація абсурдна, як з цим боротися незрозуміло
Скоріш за все відключають якщо немає факту використання VoLTE протягом певного часу (якщо у вас якийсь Nokia, Motorola, One Plus, ...) які по факту працюють голосом в 2G/3G а не VoLTE.
У мене наприклад теж не з переліку дозволених, але по факту справно працює VoLTE і не відключають. Також точно знаю випадки, коли людині підключили автоматично але її новий телефон не з переліку дозволених. І у тієї людини справно працює VoLTE.

В мене також відключили. Підключав в магазині Київстар 26.10, все працювало коректно. 16.11 відключили, бо телефону немає в списку підтримуваних. Попробував через живий чат, не хочуть підключати. Сьогодні зайшов в магазин, підключили знову. Поки що працює, але на скільки я зрозумів, можуть відключити в любий момент. Смартфон OnePlus 11. Ситуація абсурдна, як з цим боротися незрозуміло
Скоріш за все відключають якщо немає факту використання VoLTE протягом певного часу (якщо у вас якийсь Nokia, Motorola, One Plus, ...) які по факту працюють голосом в 2G/3G а не VoLTE.
У мене наприклад теж не з переліку дозволених, але по факту справно працює VoLTE і не відключають. Також точно знаю випадки, коли людині підключили автоматично але її новий телефон не з переліку дозволених. І у тієї людини справно працює VoLTE.
Тобто немає факту використання? Якщо я кожен день роблю по 20-30 дзвінків, і всі проходять через volte, то який ще повинен бути факт використання? Якщо би голос йшов через 2g/3g, то при only LTE я б нікуди не подзвонив логічно? а так дзвінки завжди йдуть через 4g, і є індикація volte. Якійсь Nokia, Motorola, OnePlus... такі ж самі як і Xiaomi, Samsung і тд, не розумію до чого ви це написали.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
то він може звернутися в салон Київстар і йому підключать без проблем? Дякую.
На момент підключення необхідно вставити SIM в смартфон із переліку дозволених VoLTE в Київстар. В Мій Київстар має почати визначатися як потрібний смартфон. Для цього треба декілька раз перезавантажити смартфон з вашою SIM. Після цього можете просити підключити VoLTE.
Post automatically merged:

Якщо би голос йшов через 2g/3g, то при only LTE я б нікуди не подзвонив логічно? а так дзвінки завжди йдуть через 4g, і є індикація volte. Якійсь Nokia, Motorola, OnePlus... такі ж самі як і Xiaomi, Samsung і тд, не розумію до чого ви це написали
Я припустив що раз у вас One Plus то у вас працює через 2G/3G, тому що на One Plus мало кому вдалося запустити VoLTE в Київстар. Якщо ви впевнені що у вас був саме VoLTE то можливо я помилився в своїй теорії.
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
OnePlus 9 pro / 10 pro, работает volte - не отключают, на ранее активированных симках.
 
Реєстрація
23.05.21
Місто
Войнилів
то він може звернутися в салон Київстар і йому підключать без проблем? Дякую.
На момент підключення необхідно вставити SIM в смартфон із переліку дозволених VoLTE в Київстар. В Мій Київстар має почати визначатися як потрібний смартфон. Для цього треба декілька раз перезавантажити смартфон з вашою SIM. Після цього можете просити підключити VoLTE.
Post automatically merged:

Якщо би голос йшов через 2g/3g, то при only LTE я б нікуди не подзвонив логічно? а так дзвінки завжди йдуть через 4g, і є індикація volte. Якійсь Nokia, Motorola, OnePlus... такі ж самі як і Xiaomi, Samsung і тд, не розумію до чого ви це написали
Я припустив що раз у вас One Plus то у вас працює через 2G/3G, тому що на One Plus мало кому вдалося запустити VoLTE в Київстар. Якщо ви впевнені що у вас був саме VoLTE то можливо я помилився в своїй теорії.
Я більше ніж впевнений. Ви помилилися в своїй теорії.
 

Вкладення

  • IMG_20231118_081620.jpg
    IMG_20231118_081620.jpg
    147.6 КБ · Перегляди: 97
  • IMG_20231118_081508.jpg
    IMG_20231118_081508.jpg
    66 КБ · Перегляди: 97
Реєстрація
14.10.15
Місто
Сумы
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Ростик, ні це правда. В мене також відключили на номері, хоча і контракт. Тепер щоб знову активувати потрібно їхати у відділення. Хотів би щоб той розумник сам всіх по всій країні прийняв кому відключили. Київстар як завжди накосячив.
Цікаво що жовтий так не робить.
 
Реєстрація
14.10.15
Місто
Сумы
Зашел в магазин Киевстар, подключили вручную, режим «полет» и все работает
В магазині Київстар чи перевіряли вашу модель смартфону: підходить чи ні?

Не перевіряли, я сам знаю що купував (глобальну версію, якраз під VoLTE, бо в місті 3G нещодавно вимкнули). Я сам почав розповідати шо я від них хочу и що це таке, добре, що одна робітниця собі таке вручну підключила і підказала в якому розділі це взагалі знаходиться. Хлопець в неї ще питав: «VoLTE IMS це воно?», я я кажу «так-так..» Вцілому якщо завітати до них хочь трохи «підготовленим» та обізнаним, то можна від них добитися підключення.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
Я вот читаю 136-ю страницу и диву даюсь, мы тут уже "7 колец" прошли, а обывателю то не включают, то отключают... Слов нет.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Не перевіряли, я сам знаю що купував (глобальну версію, якраз під VoLTE
Мені цікаво: якщо йти в магазин Київстар з метою підключити VoLTE родичу, то чи можна не переставляти SIM в дозволений смартфон (і так зійде з несертифікованим смартфоном родича)?
 
Останнє редагування:

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
WoWi-Fi куди актуальніше , бо далеко не всі бомбосховища обладнані репітерами мобільного звязку, а от інтернетом - значно частіше. Тим більше в хороших бомбосховищах ( це один з критеріїв) немає покриття мобільних операторів. У лайфа начеб-то є ? Але мій телефон не підтримує , тому не перевіряв . А в Київстара хоч анонс був ?
 
Реєстрація
14.10.15
Місто
Сумы
Не перевіряли, я сам знаю що купував (глобальну версію, якраз під VoLTE
Мені цікаво: якщо йти в магазин Київстар з метою підключити VoLTE родичу, то чи можна не переставляти SIM в дозволений смартфон (і так зійде з несертифікованим смартфоном родича)?

Не знаю як ж приводу телефона, а от паспортні данні перевіряли, бо в мене контракт. Відкрив дію, а саме повну інформацію, хлопець шось вводив в компьютер. Через чат пробував- взагалі закрили одразу, дзвонив- через 10 хвилин очікування переспросили про версію IOS.., короче більшість не розуміє що взагалі ви маете на увазі.
 
Зверху