VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
WoWi-Fi куди актуальніше , бо далеко не всі бомбосховища обладнані репітерами мобільного звязку, а от інтернетом - значно частіше. Тим більше в хороших бомбосховищах ( це один з критеріїв) немає покриття мобільних операторів. У лайфа начеб-то є ? Але мій телефон не підтримує , тому не перевіряв . А в Київстара хоч анонс був ?
VoWiFi у Київстара нема. До речі у випадку відсутності мережі та наявності WiFi на мій погляд краще поговорити через мессенджери. А то цій VoWiFi через ср...у працює навіть на підтримуємих телефонах (у ліфчика). Все ІМХО.
 
Реєстрація
14.10.15
Місто
Сумы
VoLTE запускают шоб освободить частоты 3G под LTE, это критично, а VoWIFI то уже второстипенное, ото и забивают на него. В Эвропах давно все работает.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
VoLTE запускают шоб освободить частоты 3G под LTE, это критично, а VoWIFI то уже второстипенное, ото и забивают на него. В Эвропах давно все работает.
VoWifi в свою чергу розвантажує LTE канали від голосового трафіку
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Мені цікаво: якщо йти в магазин Київстар з метою підключити VoLTE родичу, то чи можна не переставляти SIM в дозволений смартфон (і так зійде з несертифікованим смартфоном родича)?
Не дивлячись на безліч зусиль так і не вдалося підключити VoLTE родичу на контракті. Заявка в чаті більше місяця назад так і не була виконана. Почитав тут що в магазині начебто підключають без особливих проблем. Пішли в магазин: сказали, що не можуть вручну активувати, наче кнопка та неактивна куди тиснути треба... Тільки автоактивація. Може брешуть. І телефон був вже той що треба із дозволених - все марно... Смартфон той взяли на декілька годин, більше не вийде. Ну не судьба. Пішли вони наxєp, більше немає бажання з ними мати справу.
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Телефон
Samsung S24 Ultra
WoWi-Fi куди актуальніше , бо далеко не всі бомбосховища обладнані репітерами мобільного звязку, а от інтернетом - значно частіше. Тим більше в хороших бомбосховищах ( це один з критеріїв) немає покриття мобільних операторів. У лайфа начеб-то є ? Але мій телефон не підтримує , тому не перевіряв . А в Київстара хоч анонс був ?
VoWiFi у Київстара нема. До речі у випадку відсутності мережі та наявності WiFi на мій погляд краще поговорити через мессенджери. А то цій VoWiFi через ср...у працює навіть на підтримуємих телефонах (у ліфчика). Все ІМХО.
Вот только не дезинформируйте людей.
Отлично у лс работает voWiFi. За пол года использования проблем не обнаружил.
Один минус- иногда проблемы с хендовером между WiFi/4g. Но тут не знаю кого винить)
А по теме- voWiFi явно у КС не помешал бы. При глобальных остуствиях электричества и наличии WiFi довольно хорошо помогало бы быть на связи.
 
Реєстрація
14.10.15
Місто
Сумы
Мені цікаво: якщо йти в магазин Київстар з метою підключити VoLTE родичу, то чи можна не переставляти SIM в дозволений смартфон (і так зійде з несертифікованим смартфоном родича)?
Не дивлячись на безліч зусиль так і не вдалося підключити VoLTE родичу на контракті. Заявка в чаті більше місяця назад так і не була виконана. Почитав тут що в магазині начебто підключають без особливих проблем. Пішли в магазин: сказали, що не можуть вручну активувати, наче кнопка та неактивна куди тиснути треба... Тільки автоактивація. Може брешуть. І телефон був вже той що треба із дозволених - все марно... Смартфон той взяли на декілька годин, більше не вийде. Ну не судьба. Пішли вони наxєp, більше немає бажання з ними мати справу.

Не виключено шо зробили вигляд.. Робітники в магазинах часто дуже не компетентні і не зацікавлені. Про всіляки чати та дзвінки операторам взагалі безглузде заняття.
 

SIRKO

Читатель
Реєстрація
06.04.08
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 10
Телефон Poco X4GT, VoLTE підключилося саме. Переставив сімкарту в Poco F5, також працює. Ні того, ні іншого смарта в переліку підтримуваних немає. Так, для інформації;).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Скільки мінімально за часом має знаходитися SIM в правильному смартфоні щоб відбулася автоактивація VoLTE? Тиждень, місяць, ...?
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
WoWi-Fi куди актуальніше , бо далеко не всі бомбосховища обладнані репітерами мобільного звязку, а от інтернетом - значно частіше. Тим більше в хороших бомбосховищах ( це один з критеріїв) немає покриття мобільних операторів. У лайфа начеб-то є ? Але мій телефон не підтримує , тому не перевіряв . А в Київстара хоч анонс був ?
VoWiFi у Київстара нема. До речі у випадку відсутності мережі та наявності WiFi на мій погляд краще поговорити через мессенджери. А то цій VoWiFi через ср...у працює навіть на підтримуємих телефонах (у ліфчика). Все ІМХО.
И то через 20 минут после пропажи сети толку от того vowifi оно то светит,но не звонит них вход них выход
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
VoLTE запускают шоб освободить частоты 3G под LTE, это критично, а VoWIFI то уже второстипенное, ото и забивают на него. В Эвропах давно все работает.
VoWifi в свою чергу розвантажує LTE канали від голосового трафіку
А ще вирішує проблему поганого покриття мобільної мережі. Що досі є проблемою для багатьох.
Особливо актуально при блекаутах.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Скільки мінімально за часом має знаходитися SIM в правильному смартфоні щоб відбулася автоактивація VoLTE? Тиждень, місяць, ...?
...рік. У моєї дружини картка вже майже рік у телефоні зі списку і толку ніякого.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Bester, я з цього приводу написав в чат так мені відповіли що сервіс в тестовому закритому режимі працює :LOL:, тому відмовили в активації.
Сиди та думай чи відділи між собою не спілкуються чи просто хтось тупить сильно з операторів.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
Активация volte происходит волнами. В прошлом месяце были включения и корпоративным абонам. В ручную включают (техподдержка) если только тел соответствует параметрам.
В магазинах вообще не должны включать.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Andrua, я теж так вважав, але воно не так. Телефон зі списку, карта в ньому вже 6 місяців і нічого не активовано. В чаті, я вище писав, почали нести нісенітницю за тести та обмежене коло номерів та відмовляли.
 
Реєстрація
08.06.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 8
Мені десь місяць назад, активували просто дзвінком на 466. Ніяких питань не задавали, взагалі, я сказав що хочу активувати volte, спитав, як і через кого, мені це зробити, оператор сказав, хвилинку я перевірю, і через пару секунд каже що все активував і в мене вже все працює. Номер контрактний, сімка eSim, телефон Pixel 7a. Сімка нікола не була в правильному телефоні. Вже декілька років користуюся Pixel. Мені взагалі, останній раз, в магазині не хотіли поміняти eSim, так як телефон не з офіційно підтримуваних, прийшлось поскандалити, і тільки після того видали новий qr код.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Serega k, будь який роумінг оператор наш, куди може влізти лайф хоч на хвилину, продовжує життя во-вайфай. Я зараз в тааих місцях де лайфа немає взагалі. Він в роумінгу водафон чи київстар. При тому во-вайфай працює. Але це вже тут офтоп
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Shutak volte на пікселі само активувалось чи потрібно було щось налаштовувати?
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Shutak volte на пікселі само активувалось чи потрібно було щось налаштовувати?
Та звісно, що треба налаштовувати сам Піксель.
У випадку цих телефонів, недотатньо включення послуги тільки з боку оператора.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Активация volte происходит волнами. В прошлом месяце были включения и корпоративным абонам. В ручную включают (техподдержка) если только тел соответствует параметрам.
В магазинах вообще не должны включать.
По які хвилі йдеться якщо (для прикладу) два номери припейду вже роки 2 (!) знаходяться в дозволених Xiaomi Poco і все одно Київстар їм не активує VoLTE? Допоки київстарівці не зроблять самостійну активацію абонентом за його бажанням то ладу не буде. Але київстарівці надто ледащі, пасивні і тупі щоб на таке нове спромогтися.
 
Зверху