VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.12.23
Місто
Київ
Интересные вещи творятся!

Обычно, когда баловался и включал WiFi calling, через секунду-другую выбивало опцию на выключение со словами, мол, это не поддерживается оператором и нэ выпэндрюйся Пэтрыку.

А сегодня попробовал и опция завелась! Без ошибки! Что сие значит боюсь подумать — счастье-то какое! Как проверить не знаю 🤷🏼‍♂️
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Diver,
Виключити мобільну мережу, wi-fi лишити включеним, і спробувати подзвонити.
Post automatically merged:

Перевірив, дзвінок не проходить.
 
Реєстрація
16.12.23
Місто
Київ
Diver,
Виключити мобільну мережу, wi-fi лишити включеним, і спробувати подзвонити.
Из «самолётика» с включённым вайфай звонить отказался 🥹
Post automatically merged:

Для чистоты эксперимента надо найти место без сети, но с вайфай. У меня в квартире такого нет 🤷🏼‍♂️
 
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Интересные вещи творятся!

Обычно, когда баловался и включал WiFi calling, через секунду-другую выбивало опцию на выключение со словами, мол, это не поддерживается оператором и нэ выпэндрюйся Пэтрыку.

А сегодня попробовал и опция завелась! Без ошибки! Что сие значит боюсь подумать — счастье-то какое! Как проверить не знаю 🤷🏼‍♂️
не совсем понял, а разве в КС есть такой сервис в IMS как WiFi calling?
 
Реєстрація
05.06.22
Місто
Київ
Интересные вещи творятся!

Обычно, когда баловался и включал WiFi calling, через секунду-другую выбивало опцию на выключение со словами, мол, это не поддерживается оператором и нэ выпэндрюйся Пэтрыку.

А сегодня попробовал и опция завелась! Без ошибки! Что сие значит боюсь подумать — счастье-то какое! Как проверить не знаю 🤷🏼‍♂️
Раніше теж таким займався, але сьогодні після дзвінка на стаціонариний номер (не успішного), мені iPhone сам запропонував увімкнути Wi-Fi Виклики.
 
Зверху