VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Logshield, я вже качаютна свій 2016) Бета профіль доступний
Так то дев. версія. Вона може мати значні недоліки, котрі в паблік бету не потраплять, але досить часто паблік і дев мають той самий build number.

До того ж для цього необхідно мати аккаунт розробника (безкоштовного достатньо), а це не всі захочуть робити.
Паблік ставиться швиденько через сайт 😄

P.S., напишіть мені в особисті повідомлення наскільки стабільно вона в вас працює, та чи на особистому пристрої встановлена, бо я поставив лише на додатковий зі своїх розробницьких мотивацій
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
У меня такое когда-то уже было - на бета версии не ругалось на ползунок VoLTE, а когда вышел релиз, снова начало ругаться
 
Реєстрація
26.05.15
Місто
Львов
Телефон
iphone 7 plus
Logshield, а есть урл по которому можно поставить профиль с VOLTE от киевстара?
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Logshield, а есть урл по которому можно поставить профиль с VOLTE от киевстара?
Не зовсім зрозуміло про що саме ви питаєте.

Якщо про профіль налаштувань оператора з нової Beta, то ні, URL я не маю, але витягнути той профіль можна з файла .ipsw (прошивка смартфона).
Або ж якщо це дійсно офіційний реліз з боку оператора, то й URL можливо отримати з фобосу (сервера яблука).
Проблема а тім що цей профіль можливо і прибере попередження про відсутність сертифікації, але не увімкнення вам VoLTE, допоки оператор його не запустить.

А увімкнути VoLTE особисто для вас зможе лише технічний відділ оператора, і тут вже ніяких профілей не існує.
Це «галочка» в базі оператора.

У мене VoLTE працює і без оновлення профіля, з попередженням, але лише тому що я місяця два назад звертався до оператора з проханням підключити мені цю технологію
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Intelcore, а что, обещали? Вроде тут проскакивала инфа, что ранее осени (перевода на новый билл) - вольту и не ждите, корпоративщики..?
 
Реєстрація
08.02.12
Місто
Калуш
Телефон
Samsung M51
У мене на Sams М51 недавно з'явився перемикач VoLTE але навіть не маю як перевірити чи воно взагалі працює, бо мабуть треба, щоб співрозмовник також мав можливість використання функції.
 

Вкладення

  • Screenshot_20210718-141102_Call settings.jpg
    Screenshot_20210718-141102_Call settings.jpg
    150.1 КБ · Перегляди: 54
Реєстрація
24.06.08
Місто
Одесса
Телефон
HUAWEI GR5
У мене на Sams М51 недавно з'явився перемикач VoLTE але навіть не маю як перевірити чи воно взагалі працює, бо мабуть треба, щоб співрозмовник також мав можливість використання функції.
это не нужно, просто проверь, что твой девайс звонит в режиме VoLTE (индикация)
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
У мене на Sams М51 недавно з'явився перемикач VoLTE але навіть не маю як перевірити чи воно взагалі працює, бо мабуть треба, щоб співрозмовник також мав можливість використання функції.
это не нужно, просто проверь, что твой девайс звонит в режиме VoLTE (индикация)
Не звонит он, потому что не включили ещё ничего
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
karbunkul, після оновлення ПО?
У мене А71 у понеділок оновився, але перемикача не має. Якщо Самсунг не додав відповідні налаштування в це оновлення, то прийдеться наступне оновлення ПО десь 3-4 місяці чекати.
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
S 10 + досі перемикачі не з'явились
Screenshot_20210721-104822_Call settings.jpg
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.02.12
Місто
Калуш
Телефон
Samsung M51
@karbunkul, після оновлення ПО?
Так. Або просто співпало у часі.
Post automatically merged:

Не звонит он, потому что не включили ещё ничего
саме так воно наразі і є :(

Думав то через те, що у абонента, якого викликаю воно не налаштовано.
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
після оновлення ПО?
Ця фіча не залежить від оновлення. Перемикач з'являється тоді, коли смартфон "бачить" активне IMS-ядро в мережі. Наскільки я знаю, його треба налаштовувати під різні процесори, або виробників смартфонів, точно не пам'ятаю. Тому не дивно, якщо на Самсунгу буде активно, а на тих же Сяомі - ні.
 
Реєстрація
09.09.18
Місто
Киев
після оновлення ПО?
Ця фіча не залежить від оновлення. Перемикач з'являється тоді, коли смартфон "бачить" активне IMS-ядро в мережі. Наскільки я знаю, його треба налаштовувати під різні процесори, або виробників смартфонів, точно не пам'ятаю. Тому не дивно, якщо на Самсунгу буде активно, а на тих же Сяомі - ні.
У меня данный переключатель появился после очередного обновления. Его должен включить производитель
 
Реєстрація
12.11.20
Місто
Синявка
Телефон
Samsung A31
Screenshot_20210722-100057_Call settings.jpg
після оновлення ПО?
Ця фіча не залежить від оновлення. Перемикач з'являється тоді, коли смартфон "бачить" активне IMS-ядро в мережі. Наскільки я знаю, його треба налаштовувати під різні процесори, або виробників смартфонів, точно не пам'ятаю. Тому не дивно, якщо на Самсунгу буде активно, а на тих же Сяомі - ні.
У меня данный переключатель появился после очередного обновления. Его должен включить производитель
Volte в Эстонии сам включился без обновлений
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Переглянути вкладення 40632
після оновлення ПО?
Ця фіча не залежить від оновлення. Перемикач з'являється тоді, коли смартфон "бачить" активне IMS-ядро в мережі. Наскільки я знаю, його треба налаштовувати під різні процесори, або виробників смартфонів, точно не пам'ятаю. Тому не дивно, якщо на Самсунгу буде активно, а на тих же Сяомі - ні.
У меня данный переключатель появился после очередного обновления. Его должен включить производитель
Volte при приезде в Эстонию сам включился без обновлений
Может потому что для тех операторов куда кс полез роумится профили уже включены давно в прошивке? Да не, фигня ж
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
DenysKA, якби Київстар роздав імс всім, у нас би теж увімкнулося само. Подивимося як воно буде з Лайф та/чи водафон працювати
 
Реєстрація
12.11.20
Місто
Синявка
Телефон
Samsung A31
Переглянути вкладення 40632
після оновлення ПО?
Ця фіча не залежить від оновлення. Перемикач з'являється тоді, коли смартфон "бачить" активне IMS-ядро в мережі. Наскільки я знаю, його треба налаштовувати під різні процесори, або виробників смартфонів, точно не пам'ятаю. Тому не дивно, якщо на Самсунгу буде активно, а на тих же Сяомі - ні.
У меня данный переключатель появился после очередного обновления. Его должен включить производитель
Volte при приезде в Эстонию сам включился без обновлений
Может потому что для тех операторов куда кс полез роумится профили уже включены давно в прошивке? Да не, фигня ж
Это симка местного оператора
Post automatically merged:

DenysKA, якби Київстар роздав імс всім, у нас би теж увімкнулося само. Подивимося як воно буде з Лайф та/чи водафон працювати
100%
 
Зверху