VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Тоді це кіно. Вставляю сім до телефона з переліку. На сім активовано вольту. Та й фіг. Не працює. Щось тут не те.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Тоді це кіно. Вставляю сім до телефона з переліку. На сім активовано вольту. Та й фіг. Не працює. Щось тут не те.
какой телефон? сейчас окажеться какой-то из тысячи ревизий очередного сяоми редми ми микс
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Я невірно написав. Вибачте. В мене нокла 5.4. Працює вольта. Ставлю сім в іншу ноклу 5.4. Не працює.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Може звісно почекати треба. Чи що. ХЗ. Чудеса якісь. Спробую на ніч залишити сім у другому телефоні.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Спробую. Спробував підключити дружині вольту. Оператори в один голос - підключення вручну вольти призупинено, воно відбудеться автоматично.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Мамі моїй активували VoLte на Айфоні 7+ без дзвінків і заявок оператору. Можливо через те що вона постійно перебуває в ідеальному покритті 40 бенду лте, а 7 і 3 вдома в неї ледве ловлять (центр Львова)
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
За айфон зрозуміло. Його на раз два вмикали.
Post automatically merged:

Мамі моїй активували VoLte на Айфоні 7+ без дзвінків і заявок оператору. Можливо через те що вона постійно перебуває в ідеальному покритті 40 бенду лте, а 7 і 3 вдома в неї ледве ловлять (центр Львова)
Це сьогодні?
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
За айфон зрозуміло. Його на раз два вмикали.
Post automatically merged:

Мамі моїй активували VoLte на Айфоні 7+ без дзвінків і заявок оператору. Можливо через те що вона постійно перебуває в ідеальному покритті 40 бенду лте, а 7 і 3 вдома в неї ледве ловлять (центр Львова)
Це сьогодні?
2-3 дні тому
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Я невірно написав. Вибачте. В мене нокла 5.4. Працює вольта. Ставлю сім в іншу ноклу 5.4. Не працює.
то что оно на одной нокии работает уже само по себе чудо, а почему не работает на второй это надо в лоб сравнивать где разница
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Я невірно написав. Вибачте. В мене нокла 5.4. Працює вольта. Ставлю сім в іншу ноклу 5.4. Не працює.
то что оно на одной нокии работает уже само по себе чудо, а почему не работает на второй это надо в лоб сравнивать где разница
Все перетрусив. Нокли однакові. Плюнув на це. Друга уїхала в інше місто.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Я невірно написав. Вибачте. В мене нокла 5.4. Працює вольта. Ставлю сім в іншу ноклу 5.4. Не працює.
то что оно на одной нокии работает уже само по себе чудо, а почему не работает на второй это надо в лоб сравнивать где разница
Все перетрусив. Нокли однакові. Плюнув на це. Друга уїхала в інше місто.
Если не работает значит есть разница, я с самсунга в сяоми ставил, и наоборот, разные сим и все работало сразу
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Від "нехєр дєлать", згідно традиції цієї теми, спробував написати в чат поскиглити "дайте VoLTE". Не зміг зв'язатися з оператором скільки не намагався. Написав тоді в Star Guards. Швидко відповіли що хочуть допомогти, скажіть лише який у вас телефон. Сказав і на цьому все, вони не відповідають.
Через день знову спобував чат, навіть вдалося побачити писанину живого оператора... Оператор не компетентний, каже ви повзунок в налаштуваннях ввімкнули? Ось вам і буде VoLTE. Я кажу що більше місяця ввімкнутий вручну повзунок, але має ввімкнути оператор на своїй стороні послугу VoLTE. Вона каже що не може такого бути, повзунок запустить програмно VoLTE... Тим не менш заявку прийняла, розглянуть протягом доби. Я не дуже вірю в успіх.
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Да я так понимаю большинство операторов сидит на удалёнке и представляют собой первую линию обороны с заготовленными ответами на простые вопросы, и не имеют реального доступа к системе управления. В субботу - воскресенье чат похоже вообще отключен.

Пытался на в четверг и пятницу получить volte, прошел где-то через десяток разных операторов и одни твердили что они ничего не включают вручную, а другие цитировали новости с сайта Кс об услуге.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Мне, после где-то проб двадцати разных персонажей, оператор Михаил составил заявку и подключили. При чем, пришла СМС, что услуга подключена, но на моем телефоне качественная ее работа не гарантирована. Спасибо тебе, Михаил. Остальные морозились.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я взагалі не бачу проблем з можливістю надати VoLTE. Нехай Київстар дасть можливість ввімкнути самостійно в Мій Київстар послугу VoLTE з попередженням, що якщо буде погано працювати - вимкніть назад в тому самому Мій Київстар. Все! Це що, багато розуму треба додуматися так зробити?
 
Зверху