VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Як пояснити, що Redmi Note 7 зник з переліку сертифікованих девайсів? Отже, купуючи новий девайс із сертифікованих, в будь-яку мить оператор може прибрати його із свого переліку а у вас гроші на вітер?
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
купуючи новий девайс із сертифікованих,
Два взаємовиключних твердження.

Нові моделі ніхто прибирати не буде. Те, що в тому переліку був RN7 - це скоріш везіння, бо він вже давно не оновлювався і профіль IMS там зашито явно не під Київстар, а щось стандартне. Можливо, тому і прибрали, що гарантувати нормальну роботу на цьому пристрої оператор не може.

Мого телефону також не має в переліку, але все працює відмінно. Вашого теж немає, але працює погано)
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
купуючи новий девайс із сертифікованих,
Два взаємовиключних твердження.

Нові моделі ніхто прибирати не буде. Те, що в тому переліку був RN7 - це скоріш везіння, бо він вже давно не оновлювався і профіль IMS там зашито явно не під Київстар, а щось стандартне. Можливо, тому і прибрали, що гарантувати нормальну роботу на цьому пристрої оператор не може.

Мого телефону також не має в переліку, але все працює відмінно. Вашого теж немає, але працює погано)
Питання. Відмінно працює це вхідні теж у VoLTE? Чи йде перекидання в мережу 3G/2G?
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
купуючи новий девайс із сертифікованих,
Два взаємовиключних твердження.

Нові моделі ніхто прибирати не буде. Те, що в тому переліку був RN7 - це скоріш везіння, бо він вже давно не оновлювався і профіль IMS там зашито явно не під Київстар, а щось стандартне. Можливо, тому і прибрали, що гарантувати нормальну роботу на цьому пристрої оператор не може.

Мого телефону також не має в переліку, але все працює відмінно. Вашого теж немає, але працює погано)
Питання. Відмінно працює це вхідні теж у VoLTE? Чи йде перекидання в мережу 3G/2G?
Так. Як на вхід, так і на вихід. Все на автоматі, нічого нікуди не викидає. Між двома VoLTE-VoLTE якість звуку краща.
На Mi 9T так само працює відмінно.
 
Реєстрація
03.04.13
Місто
Харьков
Телефон
iPhone 11
Сьогодні прийшла СМС та з'явилась послуга в додатку і відразу все запрацювало на iPhone 11. Самі активували без заявок. Харківська область. Передплата, тариф "Все разом Щедрий 2023", підключена послуга "SIM для планшета".
Також спробував переставити цю сімку в Redmi Note 8T, якого немає у списку підтримуваних телефонів і там також відразу все запрацювало, з'явився значок VoLTE вгорі.
 
  • Like
Реакції: Zat
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Сьогодні прийшла СМС та з'явилась послуга в додатку і відразу все запрацювало на iPhone 11. Самі активували без заявок. Харківська область. Передплата, тариф "Все разом Щедрий 2023", підключена послуга "SIM для планшета".
Також спробував переставити цю сімку в Redmi Note 8T, якого немає у списку підтримуваних телефонів і там також відразу все запрацювало, з'явився значок VoLTE вгорі.
Крім смс та інформації в додатку як ви дізналися,что VoLTE заробив?У iPhone немає відображення роботи VoLTE.
У мене iphone, але тільки контракт. Учора списувався з оператором і мені відповіли, що VoLTE підключають передусім абонентам передоплати та корпоративним абонентам.
Хоча раніше у мене був Xiaomi і там VoLTE працював і відображався.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Я місяця 2 назад довбав підтримку щоб підключили, постійно відповідали, що не можливо, чекайте чергу. Дочекався, місяць назад включили, побачив в додатку, через кілька днів прийшла смс. В останню п'ятницю дружині теж включили, в додатку є, смс ще не було. За її номер ніколи підтримку не просив.
Post automatically merged:

Дізнатись на iphone, що працює, можна під час дзвінка, Lte не відвалюється.
 
Реєстрація
03.04.13
Місто
Харьков
Телефон
iPhone 11
Сьогодні прийшла СМС та з'явилась послуга в додатку і відразу все запрацювало на iPhone 11. Самі активували без заявок. Харківська область. Передплата, тариф "Все разом Щедрий 2023", підключена послуга "SIM для планшета".
Також спробував переставити цю сімку в Redmi Note 8T, якого немає у списку підтримуваних телефонів і там також відразу все запрацювало, з'явився значок VoLTE вгорі.
Крім смс та інформації в додатку як ви дізналися,что VoLTE заробив?У iPhone немає відображення роботи VoLTE.
У мене iphone, але тільки контракт. Учора списувався з оператором і мені відповіли, що VoLTE підключають передусім абонентам передоплати та корпоративним абонентам.
Хоча раніше у мене був Xiaomi і там VoLTE працював і відображався.
Мабуть Ви неуважно прочитали. "Також спробував переставити цю сімку в Redmi Note 8T, якого немає у списку підтримуваних телефонів і там також відразу все запрацювало, з'явився значок VoLTE вгорі." Також ще зробив декілька дзвінків на iPhone, при розмові телефон не перемикався з LTE на інші режими. Я читаю цю тему з першого посту і знаю як перевіряти роботу VoLTE)))
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чи підключають наразі автоматично VoLTE для контракту, або зараз тільки припейд та корпорація?
Якщо придбати сертифікований для VoLTE смартфон то скільки часу має пройти від того, коли SIM в ньому зареєструється в Київстар до автоматичного підключення VoLTE?
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Captain, я не знаю, через скільки зазвичай підключають і яка процедура, але колега з припейдом нещодавно змінив Redmi note 8 на Xiaomi 12 lite. То навіть тижня не пройшло і VoLTE увімкнули.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Краще б Київстар зробив можливість самостійно ввімкнути/вимкнути VoLTE щоб ентузіасти могли погратися, в Мій Київстар чи коди USSD. Але вони до цього не додумалися.
Так можна ж у телефоні вмикати і вимикати ВОЛТЕ в налаштуваннях без проблем. Чому ні?
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Интересный эффект с volte у кс наблюдается. У жены и у меня включен. Когда я ей звоню - просто значок hd, когда она мне звонит - hd+ и соответствующее качество. Причем постоянно так.
 
Зверху