VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
З послугою "SIM для другого телефона" як VoLTE повинен працювати?
1. для першої (основної) SIM
2. взагалі не повинен працювати на жодной SIM
3. для обох SIM повинен працювати
Працює на основній сім.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
Ihor-UA, VoLTE на сим для второго телефона не работает.
Screenshot_20240208_012858_Phone services.jpg
Post automatically merged:

Проверил называется, воткнул сим для второго телефона, вместо основной, в тот же слот, основную активную сим на который был volte ussd командой не менял. При смене сим карты обратно, на основной пропал volte. Ох и услуга :)))))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Недовго музика грала ) вчора мені включили VoLTE, а сьогодні відключили :LOL:
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Правильний я роблю висновок? На основній працювати може, а на додатковій - ні. Якщо це правильно, то підтвердіть це.
Post automatically merged:

А якщо поміняти запросом сімки, то здатність працювати у volte теж переходить?
 
Останнє редагування:

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Щойно потрапив на адекватного оператора, без вмовлянь подав заявку на активацію, і за декілька хв з'явилася галочка в МКС, піктограмка ще не з'явилися. Відповідно ims не зареєстровано.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-08-16-28-56-972_org.thunderdog.challegram.jpg
    Screenshot_2024-02-08-16-28-56-972_org.thunderdog.challegram.jpg
    178.3 КБ · Перегляди: 125

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Cronprog, видно в деяких є інша оф відповідь. Я просто написав підключіть послугу, на що отримав формую заявку, а на уточнююче питання, написали що підключено, як запрацює напишу.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
Ihor-UA, нет, при смене активной сим тоже не работает.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Отже як і обіцяв, відписуюся: сьогодні вночі або вранці зявився значок, пройшло приблизно 1,5 доби від моменту активації на стороні оператора. в 3g не скидає.
UPD: USSD запити через 2/3g, дзвінок на 466-2g(з відключенням інтернету), повернення в 4gVolte миттєве
 

Вкладення

  • IMG_20240209_091914.jpg
    IMG_20240209_091914.jpg
    54.6 КБ · Перегляди: 81
Останнє редагування:

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
сьогодні хотів підкл. по ще одному номеру, то дали стандартну відповідь, а на аргумент що в мені інший оператор підключив, запропонували залишити, на оператора що підключив, скаргу))). і фраза "Я вручну не підключаю"
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Antares, ну если не понимаете может нужно изучить вопрос? Сначала нужно узнать как происходит звонок в 2ж,3ж. После изучить волте и найти разницу. И все станет понятно без лишних вопросов.
Имею представление как проходит звонок в VoLTE. Так понимаю, трудности не с телефонами, так как аппаратно все современные телефоны умеют VoLTE. Если не ошибаюсь VoLTE появилась в 3GPP Release 8. Аппаратно это на уровне SoC, поддержки кодеков протоколов и тд. Думаю проблема в регистрации IMS, для которого нужен профиль. Данный профиль распространяет оператор через обновления ПО вендера. Вопрос как раз в трудностях, почему это затягивается уже несколько лет? Не понятно почему услуга не активируется автоматически, если модель телефона есть на сайте в списке поддерживаемых? Если знаете, расскажите в чем не точности.
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Полтавська область. Контракт. Значок VoLTE з'явився сьогодні вранці. Як працює, ще не встиг перевірити .
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-10-05-59-45-273_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-10-05-59-45-273_com.android.chrome.jpg
    118.9 КБ · Перегляди: 77
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А чого всі про свій регіон пишуть? Вмикають хіба по регіонам чи все ж таки по смартфонам (незалежно від регіону)?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Antares, ну если не понимаете может нужно изучить вопрос? Сначала нужно узнать как происходит звонок в 2ж,3ж. После изучить волте и найти разницу. И все станет понятно без лишних вопросов.
Имею представление как проходит звонок в VoLTE. Так понимаю, трудности не с телефонами, так как аппаратно все современные телефоны умеют VoLTE. Если не ошибаюсь VoLTE появилась в 3GPP Release 8. Аппаратно это на уровне SoC, поддержки кодеков протоколов и тд. Думаю проблема в регистрации IMS, для которого нужен профиль. Данный профиль распространяет оператор через обновления ПО вендера. Вопрос как раз в трудностях, почему это затягивается уже несколько лет? Не понятно почему услуга не активируется автоматически, если модель телефона есть на сайте в списке поддерживаемых? Если знаете, расскажите в чем не точности.
Вам вряд ли тут расскажут технические тонкости. Так как есть люди, которые не знают всех технических тонкостей (как я) и они будут молчать, а те которые всё знают, они тоже будут молчать ибо работают. Им тупо некогда ликбезы проводить. Да и форум не для этого.
 
Зверху