VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Досі не відновили роботу VoLTE на контракті.
Я один такий?
Не один. Мало того коли до мене дзвонять то чують "Набраний номер не обслуговується" звичайно що має свої плюси і мінуси)) Такий трабл маю з четверга, чим займається їх служба підтримки. Вихідна активність і інтернет працює нормально
 
  • Haha
Реакції: idea

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
В мене сьогодні декілька разів вже зникала/з'являлася вольта
UPD: при дзвінках скидає в H+
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підняли в мене на припадку VoLTE. До знищення ядра була також.
Хоча послуга несумісна з суперсилою 5 Гб, працює добре на Note 20 Ultra. Нікуди не викидає.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
пробував клезі по кабінету активувати, то послали в напрямку корабля, посилаючись на взлом
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Captain, не обижайтесь но то что не дали это лучше как для вас так и для киевстара и форума.
Я вот не хочу 2 сезон сериала "дайте волте - оно не работает - отключите волте ". Хотя его тизерят уже больше месяца.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Shinime, це вже третій буде, не плутай. Другий був на іншій моделі Xiaomi з різними прошивками
 

kiko$

мобиломан
Реєстрація
09.12.09
Місто
Киев
Телефон
Iphone 13, Nokia G11
VoLTE в Києві працює на ура!!! супер
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
 
  • Like
Реакції: MrRC
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
підкажіть яка програма?))бо системного меню нема щоб виключити телефон для гонконгу..
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
підкажіть яка програма?))бо системного меню нема щоб виключити телефон для гонконгу..
4g lte swicher, (на самсунге, на 14м andro...,вроде работает🙂🤣😉
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
підкажіть яка програма?))бо системного меню нема щоб виключити телефон для гонконгу..
4g lte swicher, (на самсунге, на 14м andro...,вроде работает🙂🤣😉
Дякую...)))спробую...
 
Зверху