VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Досі не відновили роботу VoLTE на контракті.
Я один такий?
Не один. Мало того коли до мене дзвонять то чують "Набраний номер не обслуговується" звичайно що має свої плюси і мінуси)) Такий трабл маю з четверга, чим займається їх служба підтримки. Вихідна активність і інтернет працює нормально
 
  • Haha
Реакції: idea

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
В мене сьогодні декілька разів вже зникала/з'являлася вольта
UPD: при дзвінках скидає в H+
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підняли в мене на припадку VoLTE. До знищення ядра була також.
Хоча послуга несумісна з суперсилою 5 Гб, працює добре на Note 20 Ultra. Нікуди не викидає.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
пробував клезі по кабінету активувати, то послали в напрямку корабля, посилаючись на взлом
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Captain, не обижайтесь но то что не дали это лучше как для вас так и для киевстара и форума.
Я вот не хочу 2 сезон сериала "дайте волте - оно не работает - отключите волте ". Хотя его тизерят уже больше месяца.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Shinime, це вже третій буде, не плутай. Другий був на іншій моделі Xiaomi з різними прошивками
 

kiko$

мобиломан
Реєстрація
09.12.09
Місто
Киев
Телефон
Iphone 13, Nokia G11
VoLTE в Києві працює на ура!!! супер
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
 
  • Like
Реакції: MrRC
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
підкажіть яка програма?))бо системного меню нема щоб виключити телефон для гонконгу..
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
підкажіть яка програма?))бо системного меню нема щоб виключити телефон для гонконгу..
4g lte swicher, (на самсунге, на 14м andro...,вроде работает🙂🤣😉
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Херня эта volte, покрайней мере сейчас, ну всмысле и до 12.12.23 или когда там киевстар штормило, и по сегодня, типа есть но хер вам, кароче вырубыл через прогу(на время) и пока норм. sams s22+ .моб тел в руках мне звонят, а я недоступен хотя в метре от того нахожусь кто звонит.....
підкажіть яка програма?))бо системного меню нема щоб виключити телефон для гонконгу..
4g lte swicher, (на самсунге, на 14м andro...,вроде работает🙂🤣😉
Дякую...)))спробую...
 
Зверху