Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Оператори лайф почали безпроблемно вмикати послуги вольти на підтримуваних пристроях. Тому, у кого пристрій із списку, телефонуйте і включайте
А мені сказали, що для мого номеру ще немає кнопки для включення, сказав чекати
дивно, він на сайті у списку волте, без вовайфай. Спробуйте ще раз.
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
Повідомлення поза форумною темою обговорення

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Хто знає, від чого від яких параметрів мережі залежить VoWiFi? Є домашня мережа, в якій VoWiFi на iPhone працює тільки в авіа режимі і є інший публічний шифрований WiFi, в якому той самий VoWiFi активується при підключенні до нього. В той же час VoWiFi на іншому номері в андроід пристрої не відвалюється навіть в домашній мережі
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
artsel, це проблема айфона, а не вайфай роутера чи мережі. Я тут вже писав, таке відчуття, що для айфона пріоритет вольта
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Матвєй чому тоді одразу працює в іншій публичній мережі?
Також помітив, якщо айфон перевести в 3g, то одразу активується
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
artsel, всі питання до радіомодуля айфон. У мене андроїд весь час тримається в во-вайфай і на тій самій мережі айфон 11 жене дзвінки через вольту і падає в 3ж при слабкому сигналі
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Матвєй це питання скоріш не до модулю айфон, а до інженерів lifecell. VoWiFi іноземних операторів працює як треба. Скоріш за все дійсно пріоритет VoLTE, тому як якщо його вимкнути, то знову працює VоWiFi. Сподіваюся, що це виправлять
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
artsel, це проблема айфона, а не вайфай роутера чи мережі. Я тут вже писав, таке відчуття, що для айфона пріоритет вольта
Саме так. У айфона дзвінки через вольту у приорітеті. У самсунга, сяомі є перемикачі для пріоритету у вовайфай. Купуйте андроід.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Wise.Shubin якщо розглядати саме lifecell, то згоден. В інших випадках ні
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
У Вас хоч якось працює voWiFi, а тут смс прислали що активували послугу і все. А насправді шиш.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
artsel, у нас поки немає з яим порівнювати. Во-вайфай свє лиш лайфсел. А взагалі як зрозуміти, що телефон від епл телефонує черкз во-вайфай, якби не назва мережі в статусі!?) от по андроїд там видно…Вся проблема яблук це відсутність перемикача лока лте і перемикача пріоритету телефонії. Хоча чого від них чекати, якщо вони адекватно вибір сім карти доя дзвінка до цих пір не зробили
Post automatically merged:

Captain, ну я сам перейшов на яблуко, тому можу порівняти роботу цих двух послуг на відрі і айос. Вище написав причини, чому повноцінно користуватися не виходить
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Хтось може пояснити, що то за перемикач "використання моб. даних для викликів" в налаштуваннях мого Самсунгу М20? Може то і має так називатися VoLTE?
Screenshot_20230412-212426_Call settings.jpg


Користуюся двома сімками, Київстару та Lifecell. Останній основний для вихідних дзвінків, смс та даних, але у режимі розмови з будь-якої мережі передача даних з Lifecell припиняється (і зникає значок 4G коло антени).

VoLTE наразі запустити не вдалося, ніби зі сторони оператора пробували активувати, але у мене перемикачі не з'явилися.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Хтось може пояснити, що то за перемикач "використання моб. даних для викликів" в налаштуваннях мого Самсунгу М20?
При розмові з КС інтернет переключиться з сім лайф на КС. Якщо вимкнете перемикач, мобільні дані не будуть йти з сім КС, коли по ній розмовляєте
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
При розмові з КС інтернет переключиться з сім лайф на КС
Сім КС у мене лише для вхідних дзвінків, інтернету на ній нема.
Натомість інтернет пропадає і при дзвінках через лайф.

Ціікаво ще що при дзвінках на лайфі досить часто у прозі True Phone, якою замінив штатну дзвонилку, бачу значок HD, а на КС такого не пригадую.
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
artsel, у нас поки немає з яим порівнювати. Во-вайфай свє лиш лайфсел. А взагалі як зрозуміти, що телефон від епл телефонує черкз во-вайфай, якби не назва мережі в статусі!?) от по андроїд там видно…Вся проблема яблук це відсутність перемикача лока лте і перемикача пріоритету телефонії.
Саме так, маючи з чим порівняти робляться відповідні висновки, хоча підтримка каже що повинно працювати:
 
Зверху