Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
якось підбирають лівий профіль, щоб вольта працювала.
Тобто "лівий профіль" цілком може завестися
якось підбирають лівий профіль, щоб вольта працювала.
Мені б якось ще зрозуміти, яким чином лайф сприймає той "лівий" профіль за ідентичний свому "правому"?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
nataba, не лайф, а уміння телефону підігнати профіль. Сяомі нормально працюють як з лайф, так і київстар, якщо активовано з боку оператора. При чому з досить таки допотопних моделей
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
не лайф, а уміння телефону підігнати профіль
Це все добре, але я так і не зрозумів, завдяки яким саме технічним нюансам оператор lifecell сприймає профіль якогось німецького оператора, випущений ним ще у допотопні часи, за ідентичний свому, що з'являється лише в бандлах останніх версій iOS?

Можете це розтлумачити, чи то дати посилання туди, де то розтлумачено?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
nataba, ви зараз плутаєте…Бандли в айфоні оновлюються окремо від версій айос. Тобто на айфоні 6С, 7 оновлень айос вже немає, хоча бандли оператора прилітають незалежно від цього. На скільки розумію профіль у лайфа досить універсальний, плюс не забуваємо про «мамку» туркцеел, котра з вольтою вже давно. Сяомі модуть підставити як його, так і будь який з апн «імс»
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
профіль у лайфа досить універсальний
Так і я ж про це. Якщо лайф сприймає древній профіль німецького оператора за валідний, то чи не логічно припустити що в бандлах iOS додають не якийсь новий профіль, створений спеціально для лайфу (бо там вже від царя гороха міститься універсальний), а лише кілька байтів ідентифікатора, згідно яких оператор бачить що цей смарт відповідає його вимогам і вмикає вольту.
А на смартах із тим самим універсальним профілем, але без відповідних свіжих ідентифікаторів просто блокує цю опцію.
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
У всіх граний звук під час дзвінку через VoWiFi?
Абоненти різних операторів, яким я телефоную, іноді скаржаться про невелику затримку в голосі та звук ривками, хоча на моєму боці, чутно гарно .
В кого так само буває?
Які є рішення?
P.S. WiFi працює норм
Телефон redmi note 12 pro + 5g
 
Останнє редагування:

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
У всіх граний звук під час дзвінку через VoWiFi?
Абоненти різних операторів, яким я телефоную, іноді скаржаться про невелику затримку в голосі та звук ривками, хоча на моєму боці, чутно гарно .
В кого так само буває?
Які є рішення?
P.S. WiFi працює норм
Телефон redmi note 12 pro + 5g
В мене нормально все, хоч внутрі дзвоню хоч на зовні.
Це на любому ВайФай чи тільки на конкретному?
Якщо на конкретному, то може в налаштуваннях роутера під IPSec пріорітет встановити.
Ну і перезавантажити звичайно, сподіваюсь - допоможе .:rolleyes:
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
У всіх граний звук під час дзвінку через VoWiFi?
Абоненти різних операторів, яким я телефоную, іноді скаржаться про невелику затримку в голосі та звук ривками, хоча на моєму боці, чутно гарно .
В кого так само буває?
Які є рішення?
P.S. WiFi працює норм
Телефон redmi note 12 pro + 5g
В мене нормально все, хоч внутрі дзвоню хоч на зовні.
Це на любому ВайФай чи тільки на конкретному?
Якщо на конкретному, то може в налаштуваннях роутера під IPSec пріорітет встановити.
Ну і перезавантажити звичайно, сподіваюсь - допоможе .:rolleyes:
На двох перевірив, проблема та сама, але провайдер той самий
Зараз пошукаю ipsec в налаштуваннях роутера
Post automatically merged:

У всіх граний звук під час дзвінку через VoWiFi?
Абоненти різних операторів, яким я телефоную, іноді скаржаться про невелику затримку в голосі та звук ривками, хоча на моєму боці, чутно гарно .
В кого так само буває?
Які є рішення?
P.S. WiFi працює норм
Телефон redmi note 12 pro + 5g
В мене нормально все, хоч внутрі дзвоню хоч на зовні.
Це на любому ВайФай чи тільки на конкретному?
Якщо на конкретному, то може в налаштуваннях роутера під IPSec пріорітет встановити.
Ну і перезавантажити звичайно, сподіваюсь - допоможе .:rolleyes:
На двох перевірив, проблема та сама, але провайдер той самий
Зараз пошукаю ipsec в налаштуваннях роутера
Щось не можу знайти ipsec в налаштуваннях роутера
Роутер tp link
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.05.17
Місто
Чернівці
У всіх граний звук під час дзвінку через VoWiFi?
Абоненти різних операторів, яким я телефоную, іноді скаржаться про невелику затримку в голосі та звук ривками, хоча на моєму боці, чутно гарно .
В кого так само буває?
Які є рішення?
P.S. WiFi працює норм
Телефон redmi note 12 pro + 5g
це проблема телефона. на форумах багато скарг на ці моделі. потрібно вимкнути DolbyAtmos. в шторці є кнопка. повинно допомогти. у мене 12про без плюса. теж лажа зі звуком(((

ту саму сімку ставлю в iPhone і немає проблем
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
скріншот та допис дуже показовий. Залишилось зрозуміти, що автор мав на увазі
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
HD Voice - це не ознака ані VoWiFi, ані VoLTE. Ця функція працює без зазначених підключень!
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Відображення ознаки HD Voice встановлюється параметрами CarrierConfig: gsm_cdma_calls_can_be_hd_audio, wifi_calls_can_be_hd_audio, video_calls_can_be_hd_audio. Для VoLTE дзвінки починаючи від кодека AMR-WB і вище, будуть відображатися як HD.
 
Реєстрація
27.12.21
Місто
Чернігів
Space Cat, між операторами не буде HD, поки вони між собою не домовляться і не організують інфраструктуру, нема сенсу те тестувати зараз.
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
У всіх граний звук під час дзвінку через VoWiFi?
Абоненти різних операторів, яким я телефоную, іноді скаржаться про невелику затримку в голосі та звук ривками, хоча на моєму боці, чутно гарно .
В кого так само буває?
Які є рішення?
P.S. WiFi працює норм
Телефон redmi note 12 pro + 5g
це проблема телефона. на форумах багато скарг на ці моделі. потрібно вимкнути DolbyAtmos. в шторці є кнопка. повинно допомогти. у мене 12про без плюса. теж лажа зі звуком(((

ту саму сімку ставлю в iPhone і немає проблем
Відключеня функції DolbyAtmos допомогло
Дякую!
 
Реєстрація
10.07.23
Місто
Київ
Pixel 6 USA (не операторський). Lifecell. Номер перенесено з Vodafone 3 роки тому. Активував VoLTE та VoWiFi через Pixel IMS. Перевів eSIM на звичайну SIM, вставив у Galaxy M21, активував через сайт ці послуги. VoLTE та VoWiFi працюють на M21. Переношу номер з SIM на eSIM, активую eSIM на Pixel 6 - послуги не працюють...

Видаляю eSIM на Pixel 6. Активую eSIM на Iphone XS - послуги працюють. Заходжу на сайт Lifecell для перевірки активації VoLTE та VoWiFi - у вас все активовано і працює... Видаляю eSIM на Iphone XS, активую на Pixel 6 - нічого не працює...

Шо за хрєнь, ніхто не підкаже?! Цікавлюсь, бо тут у когось на Pixel 6 все працювало. І на Pixel 7...
 
Зверху