Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Телефон з офф переліку підтримуємих VoLTE. Але активувати з сайту не дає. Пише тел не підтримується. :rolleyes:
Можливо якась сіра регіональна версія телефону? Чи не працює з офіційно ввезеним в Україну і купленим в офіційному магазині?
Та ХЗ. Це робочій телефон наданий роботадавцем. Київстар сім з активованим VoLTE на ньому паше аж на бігом. Redmi 9C
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Питання таке, оператор знає який девайс, якщо номер в роумінгу?
Пристрій оператор визначає за IMEI. Хоч номер у мережі роумінг-партнера, але це йому не повинно заважати знати інформацію про пристрій.
Це вірно лише для домашньої мережі, в роумнігу ніяк не визначає. Хоч я вже місяць користуюся іншим апаратом, на якого завантажив есім (перевів свій номер з фізичної на есім), але мій лайфсел (десктопна версія) далі пише, що в мене ще старий апарат.
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
Ця технологія в роумінгу не працює? Я бачив що ні, але раптом якісь зміни.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Це вірно лише для домашньої мережі, в роумнігу ніяк не визначає.
IMEI виден на HLR/HSS, а это элементы домашней сети. Т.е. модель телефона домашнему оператору известна всегда, внезависимости от локации.
Post automatically merged:

На жаль, не працює
в целом, волте в роуминге возможно
вопрос лишь в том, поддерживается ли это нашими операторами и их роуминг-партнерами
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Skuadro, чомусь через раз працює в роумінгу наших операторів во-вайфай. Вина оператора донора чи недоопрацювання лайфцел?
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Вина оператора донора чи недоопрацювання лайфцел?
учитывая настоящую причину тех "10 минут", а не то, что тут на форуме всем мерещится, то я вот не знаю, кого винить))
10 минут - это не потому, что лайфселл так захотел или так "смог". И последствия могут проявляться по-разному. На форуме ж есть сотрудники, но если они молчат, то и я большего ничего сказать не могу.
 
Реєстрація
15.01.21
Місто
Киев
Вина оператора донора чи недоопрацювання лайфцел?
учитывая настоящую причину тех "10 минут", а не то, что тут на форуме всем мерещится, то я вот не знаю, кого винить))
10 минут - это не потому, что лайфселл так захотел или так "смог". И последствия могут проявляться по-разному. На форуме ж есть сотрудники, но если они молчат, то и я большего ничего сказать не могу.
Вряд ли сотрудники возьмутся искать проблемы после таких размытых описаний. Вот даже я, например, не улавливаю связь нацроуминга и VoWIFI лайфселла. Речь про работоспособность услуги после 10 мин регистрации? Не говоря уже про "через раз". Чем больше технических деталей, тем выше вероятность успешного разрешения.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
сотрудники возьмутся искать проблемы после таких размытых описаний
а зачем им искать что-то?:D описания не для них были, а для форумчан, и лишь в меру "дозволенности" и "этичности".

я, например, не улавливаю связь нацроуминга и VoWIFI лайфселла
не удивительно, ибо это знает тот, кто "инженер мобильной связи", а не простой "прохожий"
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Skuadro, а чому не працює VoLTE в режимі "LTE Only" - причина відома? Якщо так - про неї етично повідомити?
 
Реєстрація
23.05.12
Місто
Львов
Тупа послуга яка толком не зрозуміло як має працювати. Активував змінивши імей на девайс який типу підтримується , але все одно не завелося. Тут пишуть про профіль якого немає конкретно для лайфа. То чому ж не зробили як з ММС де приходили колись автоматичні налаштування ...
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Активував змінивши імей на девайс який типу підтримується , але все одно не завелося. Тут пишуть про профіль якого немає конкретно для лайфа. То чому ж не зробили як з ММС де приходили колись автоматичні налаштування ...
На iOS так і зроблено. Можливо ще на Google Pixel.
Щодо інших, запитуйте у виробника телефону...

P.S.
Наприклад Poco X3 NFC. VoWiFi завелося лише тільки після зміни через PDC або завантаження через EfsTools, профіля Test (або іншого, де увімкнений VoWiFi).
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
От у мене є сімкарта європейського оператора, який взагалі принципово не реєструється в українських мережах (заборона), але там є VoWIFI, через який і смс ходять і дзвінки (як в рідній мережі). І от навіть коли ця сімка не бачила рідної мережі 10 місяців, все рівно і смс ходять і дзвінки. Що заважає лайфселу зробити так само?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
От у мене є сімкарта європейського оператора, який взагалі принципово не реєструється в українських мережах (заборона), але там є VoWIFI, через який і смс ходять і дзвінки (як в рідній мережі). І от навіть коли ця сімка не бачила рідної мережі 10 місяців, все рівно і смс ходять і дзвінки. Що заважає лайфселу зробити так само?
Напевно те що візьмуть сімку повезуть в РФ і через вовіфі будуть дзвонити казати що тапок замінірован. Це як варіант
 
Зверху