Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Когда браузер с 50 открыґтыми вкладками начнет падать на железе с 12ГБ просто потому что решил не закрывать медиаплеер, то начинаешь таки смотреть что там еще в автозагрузке сидит на следующий раз когда опять забудешь или лень будет закрывать медиаплеер.
Файл підкачки там ------>
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
То есть, работать под Виндой вообще без антивиря?
Прикинь? Я так работаю не одно десятиление...
Другое дело, что я не тяну всякий хлам - резидентный антитварь мне не нужен, а при необходимости проверить чтото скачанное - удобнее онлайн/портебля версией это сделать. Или в виртуалке софт попробовать, нужен он вообще или в топку корзину
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу на науті встановити WIN10 на microSD.
Це реально? Не сильно тупитиме?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На Flash-носії також?
Тіпа власного варіанту Live із своїм софтом.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На Flash-носії також?
Яка швидкість запису-читання з того носія? Зроби замір Crystal Disk Info, які показники лінійної та рандомної швидкості?
Я поки поставив собі задачу, носія ще немає.
Є ноут з Убунтою. В режимі хомячка працює з нею.
Потрібно попрацювати, втикаю носій із WIN10 і вджобую. Витягнув носій і ніяких слідів вджобування.
На старому ноуті був вихід eSATA, може зараз щось можна щось зробити?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реально. Можуть бути ньюанси із завантаженням вінди з юсб (кардрідер нам на юсб сидить), а може й не бути.
ЮСБ3.0 є?

не все ноуты поддерживают загрузку с sdcard
Та ладно. Загрузка с юсб-носителя по памяти с начала 2000х стала нормой...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
На десктопах LGA775 вже умів грузитися з юсб. Ноути році в 2007-8 теж вже могли.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Паук, я писав про можливість завантаження з sdcard. Наприклад мій Dell Inspiron 2010-х просто не бачить в біосі sdcard в кардрідері, такого пункта там не з'являється. При цьому ця ж sdcard прекрасно визначається після завантаження. З usb все працює. Bios останній для цієї машини.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Паук, я писав про можливість завантаження з sdcard. Наприклад мій Dell Inspiron 2010-х просто не бачить в біосі sdcard в кардрідері, такого пункта там не з'являється. При цьому ця ж sdcard прекрасно визначається після завантаження. З usb все працює. Bios останній для цієї машини.
Lenovo e470, накотив на microsd-карту поперемінно декілька дистрів лінукса, завантажувач efi встановив на окремому розділі основного диску, вибираю ОС засобами BIOS/UEFI. Без "слідів" не вдасться встановити. Гальмує й працювати складно, так, хіба побавитися, хоча картка й 10 класу.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Ничего толкового с картами памяти не выйдет, даже самые быстрые карты памяти оптимизированя на скорость последовательного чтения \ записи. Чтобы винда быстро работала, нужна скорость случайного чтения \ записи.
 
Зверху