Windows 11

MxmBls

Известный пользователь
Місто
Саки
А вимкнувши у властивостях диска чистку буфера записування?

Дюрі-бачі

cКоТиНяка
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А вимкнувши у властивостях диска чистку буфера записування?
Так і зверезборок докотитися можно, де відкрутив гвинт в мізинці, а відвалилась головав.
В мене в офф версії на ПК LaTex (пробував і через miketex і через texlive) працює, а на ноуті - тільки латиниця

Останнє редагування:

MxmBls

Известный пользователь
Місто
Саки

Prorab

Skylark
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
В общем, как я и предполагал, не прижилась у меня 11-я винда. Потыкал её палочкой пару-тройку дней и понял - что не нужна она мне на моем старичке.. Сперва вроде показалось что скорость работы одинаковая с 10-кой, но потом, поработав на ней пару дней понял, что моему железу все же тяжеловато её ворочать. Проводник, новомодные контекстные меню, всё открывается и запускается с какой-то раздражающей задержкой по сравнению с 10-кой. То тут то там какие-то микрофризы, микроподлагивания интерфейса, кастрированная панель задач. Да и строгий плоский внешний вид 10-ки мне все же больше нравится чем куча матового стекла в 11-й..
Откатился на 10-ку - ПК облегченно вздохнул.. :)
Новой винде - новое железо. Нет смысла её вкорячивать на старые ПК.

Дюрі-бачі

cКоТиНяка
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Та і на новому залізі не особливо треба. Сьогодні виявилося що в деканаті оновились до 11 (не знаю як) і при друку word документів зображення не виводило повністю: друкуєш наказ, а там пів гебра нема... Шаманство з офісом не допомогло, як і заміна дров принтера

Останнє редагування:

Pahan2k

Активный пользователь
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7

Дюрі-бачі

cКоТиНяка
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А не brother ли там принтер?
Ні, там стародавній Кенон. І проблема схоже не в принтері, а в USB. По крайній мірі з флешками теж були проблеми: швидкість копіювання близько 0...

Stiv

Известный пользователь
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung Galaxy A71
Пишуть, що після нового оновлення, процесори АМД стали ще більше тормозити.

Persona

Известный пользователь
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S20+ / iPhone 8
На глаз на своей ряжанке просадок не вижу. Правда из игор только WoT, fps по сравнению с 10 никак не изменился. Апдейт тоже установлен.

Дюрі-бачі

cКоТиНяка
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
На глаз на своей ряжанке просадок не вижу.
:ROFLMAO: на око я й розгон свого ЦП з 3,4 до 4,5 непомічаю зазвичай, тому можна вірити тільки цифрам в тестах.
От баги анімацій, підвисання провідника із подальшим перезапуском і т.д. буває в 11, хоч і не на кожному кроці.

Persona

Известный пользователь
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S20+ / iPhone 8

Дюрі-бачі

cКоТиНяка
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
тому можна вірити тільки цифрам в тестах
Тесты ради тестов мне не нужны. Я говорил к тому, что дискомфорта при бычном использовании не выявил. :)
В звичному користуванні не відчутно, а от потім доводиться конвертувати записи із Зуму чи запустити Кіберпанк і тоді вже різниця помітна.
На Інтелах я особливої різниці 11 з 10 не помітив, хоча як уже писав, на ноуті явно інша частотна формула в 11

Зверху