Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А вимкнувши у властивостях диска чистку буфера записування?
Так і зверезборок докотитися можно, де відкрутив гвинт в мізинці, а відвалилась головав.
В мене в офф версії на ПК LaTex (пробував і через miketex і через texlive) працює, а на ноуті - тільки латиниця
 
Останнє редагування:

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
В общем, как я и предполагал, не прижилась у меня 11-я винда. Потыкал её палочкой пару-тройку дней и понял - что не нужна она мне на моем старичке.. Сперва вроде показалось что скорость работы одинаковая с 10-кой, но потом, поработав на ней пару дней понял, что моему железу все же тяжеловато её ворочать. Проводник, новомодные контекстные меню, всё открывается и запускается с какой-то раздражающей задержкой по сравнению с 10-кой. То тут то там какие-то микрофризы, микроподлагивания интерфейса, кастрированная панель задач. Да и строгий плоский внешний вид 10-ки мне все же больше нравится чем куча матового стекла в 11-й..
Откатился на 10-ку - ПК облегченно вздохнул.. :)
Новой винде - новое железо. Нет смысла её вкорячивать на старые ПК.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Та і на новому залізі не особливо треба. Сьогодні виявилося що в деканаті оновились до 11 (не знаю як) і при друку word документів зображення не виводило повністю: друкуєш наказ, а там пів гебра нема... Шаманство з офісом не допомогло, як і заміна дров принтера
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А не brother ли там принтер?
Ні, там стародавній Кенон. І проблема схоже не в принтері, а в USB. По крайній мірі з флешками теж були проблеми: швидкість копіювання близько 0...
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Пишуть, що після нового оновлення, процесори АМД стали ще більше тормозити.

 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
На глаз на своей ряжанке просадок не вижу. Правда из игор только WoT, fps по сравнению с 10 никак не изменился. Апдейт тоже установлен.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
На глаз на своей ряжанке просадок не вижу.
:ROFLMAO: на око я й розгон свого ЦП з 3,4 до 4,5 непомічаю зазвичай, тому можна вірити тільки цифрам в тестах.
От баги анімацій, підвисання провідника із подальшим перезапуском і т.д. буває в 11, хоч і не на кожному кроці.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
тому можна вірити тільки цифрам в тестах
Тесты ради тестов мне не нужны. Я говорил к тому, что дискомфорта при бычном использовании не выявил. :)
В звичному користуванні не відчутно, а от потім доводиться конвертувати записи із Зуму чи запустити Кіберпанк і тоді вже різниця помітна.
На Інтелах я особливої різниці 11 з 10 не помітив, хоча як уже писав, на ноуті явно інша частотна формула в 11
 
Зверху