Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
І7 4700mq 2.40GHc не підтри мується бо дуже дрєвній чи якась інша причина? І взагалі чи можна на HP Zbook15 встановити інший проц? Бо оперативки 16 гіг і 2 відеокарти, 10ка про літає, а до 11ї не оновлюється через непідримуємий проц
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Древний, возможно. С четвертым поколением вроде пограничная ситуация, есть модели, которые поддерживаются, а есть такие, по которым отлуп.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
І7 4700mq 2.40GHc не підтри мується бо дуже дрєвній чи якась інша причина? І взагалі чи можна на HP Zbook15 встановити інший проц? Бо оперативки 16 гіг і 2 відеокарти, 10ка про літає, а до 11ї не оновлюється через непідримуємий проц
Офіційно підтримується intel від 8 покоління, до такого процу старий ноут точно не абгрейдеш. Windows 11 можна встановити і на непідтримуєче залізо, усі оновлення будуть приходити. У мене зараз встановлена на непідтримуючому ноуті (intel 7 покоління), працює добре, багів немає, не гірше ніж 10 (а в деяких моментах навіть трохи шустріше). Також ставив на ПК з древнім Core 2 Quad, нормально працювало.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Оновився. Теж копілота немає :(
Треба увімкнути цю опцію, після умівкнення і пошук оновлень прийде "Оновлення конфігурації Windows", після перезавантаження зʼявиться Copilot, оновлений "Проводник" та інші функції 22H2 Moment 4
Натиснув, оновився, провідник оновився, домашня сторінка в налаштуваннях оновилася, Copilot не з'явився.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Maxxx, я спитав причину лиш і чи можливо залізку оновити))))) Ставити нічого не збираюсь))) Просто банер на пів екрана мол оновлення не підтримується в даний час....
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Матвєй, у мене ще старіший i5-3570K. Записав через rufus на флешку, коли нажимаєте старт запису, відмічаєте Remove requirement for 4Gb RAM, Secure Boot and TPM 2.0. Далі почав встановлювати 11 з форматуванням диску С. Ключ від 10 сам активувався у 11.
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    14.7 КБ · Перегляди: 23
Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
Оновився. Теж копілота немає :(
Треба увімкнути цю опцію, після умівкнення і пошук оновлень прийде "Оновлення конфігурації Windows", після перезавантаження зʼявиться Copilot, оновлений "Проводник" та інші функції 22H2 Moment 4
Натиснув, оновився, провідник оновився, домашня сторінка в налаштуваннях оновилася, Copilot не з'явився.
В мене лише на англомовній системі з'явився
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
В мене лише на англомовній системі з'явився
Працює і на україномовній
Post automatically merged:

Натиснув, оновився, провідник оновився, домашня сторінка в налаштуваннях оновилася, Copilot не з'явився.
Натисни клавіши win+C, зʼявиться
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Натискав він-с. Нічого. Вимикач воно само запропонувало увімкнути, я погодився. Можливе це через enterprise версію вінди.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Обновил 11-ю на 2-х ПК (одна в виртуалке, локализованная, вторая на хосте - англоязычная). Ни на одном не появился этот ваш копайлот, хотя остальные изменения произошли (обновленный проводник, домашняя страница настроек, динамическое освещение). Ну, оно и к лучшему, не придется выпиливать :LOL:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Що це за копропілот? Якого одні дуже чекають, інші хочуть випилювати? Вчора гуглив, писали лише про помічника з програмування в Visual Studio. Але це не схоже, що його чекали в оновленні.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Що це за копропілот? Якого одні дуже чекають, інші хочуть випилювати? Вчора гуглив, писали лише про помічника з програмування в Visual Studio. Але це не схоже, що його чекали в оновленні.
Поки що з усіх ШІ помогаторів, що я бачив, єдине що реально корисне - github copilot. Реально може дописати за тебе якісь рутинні дрібні функції чи їх шматки. Економить 10-20% часу на написанні коду. Такий собі автокомпліт на стероїдах. І за рахунок того, шо працює з невеликими шматками коду - не видає дичини.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Поки що з усіх ШІ помогаторів, що я бачив, єдине що реально корисне - github copilot. Реально може дописати за тебе якісь рутинні дрібні функції чи їх шматки. Економить 10-20% часу на написанні коду. Такий собі автокомпліт на стероїдах. І за рахунок того, шо працює з невеликими шматками коду - не видає дичини.
Щось подібне має бути і у windows copilot. Допомога в офісних додатках, у написанні ділових листів, можливо, скриптів vba в excel.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Щось подібне має бути і у windows copilot. Допомога в офісних додатках, у написанні ділових листів, можливо, скриптів vba в excel.
Я в офісі не працюю взагалі. Подивимось, як воно буде працювати. Але маю сумніви, що MS має достатньо потужностей, аби забепечити на безкоштовній основі якісну роботу подібного для усіх охочих.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Це в планах. Поки це лише покращена Кортана. Те саме можна отримати як контакт Бінг у Скайп чи як Бінг-чат у браузері.
І скоріше за все буде воно для офісу платне у межах office 365.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
я колись вимикав цей ТРМ, щоб оновитися з 10-ї Вінди на 11-у... може, заново увімкнути? а то напружує значок зі знаком оклику навпроти Ізоляції Ядра в "Безпеці"... що порадите?
 
Зверху