vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Выпущена первая официальная Инсайдерская сборка Windows 11 Build 22000
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Опа, якось я пропустив що в 11 буде вбудований транслятор андроїда і можна буде нормально користуватися тим же монобанком на ПК.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
можна буде нормально користуватися тим же монобанком на ПК
Не має сенсу. Все одно у вигляді мобільного додатку (а не сайту) з деавторизацією на смартфоні. Раз так, то краще вже на смартфоні.
 
Останнє редагування:

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Вышла вторая официальная Инсайдерская сборка Windows 11
 

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
На этом видео показано, как перейти на 11-тку с имеющейся Десятки. Маленький нюанс: если делать как на видео, то требования к системе где-то как для десятки, поэтому можно не заморачиваться насчёт соответствия железа, по крайней мере на моём опыте трёх таких переходов.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Загнувся на ПК мій SSD з 10 тому вирішив встановити на пробу 11 встановити.
Система явно ще дуже сира: магазин не порозвантажує контент, не працює додаток пошти, стандартний пошук не може знайти потрібні документи, кілька разів зависав робочий стіл...
 

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
Мабуть локально на вашому залізі пре глюки, бо у мене щонайменш на трьох компах жодної з ваших проблем нема. Є лише непровантаження контенту на головній сторінці Магазина, але тому є причина і вона цензурі інтернета.
 
  • Like
Реакції: twar

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Мабуть локально на вашому залізі пре глюки, бо у мене щонайменш на трьох компах жодної з ваших проблем нема. Є лише непровантаження контенту на головній сторінці Магазина, але тому є причина і вона цензурі інтернета.
Зніс систему ще раз і по новому встановив з іншого образу-проблеми майже ті ж: магазин не грузить контент на стартовій, Gmail пошта не додається, тільки Outlook. Пошук шукає де завгодно (навіть слова в середині документів) але в папці Google drive не хоче знайти файл із вказаною назвою. А ще довелося повністю відмовитися від розгону відеокарти бо пк йшов в перезагрузку навіть без синього дисплею смерті: схоже на несумісність з afterburner
 
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Мабуть локально на вашому залізі пре глюки, бо у мене щонайменш на трьох компах жодної з ваших проблем нема. Є лише непровантаження контенту на головній сторінці Магазина, але тому є причина і вона цензурі інтернета.
Зніс систему ще раз і по новому встановив з іншого образу-проблеми майже ті ж: магазин не грузить контент на стартовій, Gmail пошта не додається, тільки Outlook. Пошук шукає де завгодно (навіть слова в середині документів) але в папці Google drive не хоче знайти файл із вказаною назвою. А ще довелося повністю відмовитися від розгону відеокарти бо пк йшов в перезагрузку навіть без синього дисплею смерті: схоже на несумісність з afterburner
Это потому что в Windows 11 уже не синий, а чёрный экран)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Nvidia випустила дрова, які усунули всі проблеми на 11 з відеокартою (1060) у мене
 
Останнє редагування:
Зверху