YouTube Premium: YouTube та YouTube Music без реклами, у фоновому режимі й офлайн

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ти хочеш якусь свою, часткову українську локалізацію гггг
Ні, нормальну локалізацію, як і у всіх музикальних сервісах. Тому що в гугля якраз і є частковий переклад виконавців, ще й зроблений через коліно.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Ти хочеш якусь свою, часткову українську локалізацію гггг
Ні, нормальну локалізацію, як і у всіх музикальних сервісах. Тому що в гугля якраз і є частковий переклад виконавців, ще й зроблений через коліно.
Життя бентежне
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ти хочеш якусь свою, часткову українську локалізацію гггг
Ні, нормальну локалізацію, як і у всіх музикальних сервісах. Тому що в гугля якраз і є частковий переклад виконавців, ще й зроблений через коліно.
Життя бентежне
Шо?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Не можу нічім зарадити)
Можливо гугл якось зрозуміє що це колхоз і це закінчиться
На зараз - мені теж це не подобається, але я не маю проблем, бо маю англійську локалізацію взагалі скрізь.
Я б порадив в даному випадку як тимчасове рішення англійську локалізацію. Це ж не твір, а додаток с 10 словами в інтерфейсі
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Кстати, есть достаточно достоверная информация, что Украина один из топ-потребителей подписки на Ютуб-премиум. Прям в тройке или пятерке в мире, не помню уже точно
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Кстати, есть достаточно достоверная информация, что Украина один из топ-потребителей подписки на Ютуб-премиум. Прям в тройке или пятерке в мире, не помню уже точно
Не удивительно за 2 бакса-то и годы еблования Спотифая
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Насчет перевода - недавно сам наткнулся (причем еще пару недель назад перевода не было). Заинтересовало, почему перевод частичный. Пишут, что перевод включает владелец канала, где размещено видео.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я помню купил премиум на ютуб во время президентской компании - сил моих уже не осталось смотреть агитацию.
С тех пор счастлив и спокоен.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Насчет перевода - недавно сам наткнулся (причем еще пару недель назад перевода не было). Заинтересовало, почему перевод частичный. Пишут, что перевод включает владелец канала, где размещено видео.
это всё проводит автор или модератор канала. разместить можно переводы хоть на все языки мира. при этом переводится название, описание и субтитры видео. подсказки по-моему только не переводятся никак, хотя может я уже ошибаюсь
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Насколько проверяется требование для семейной подписки "проживание по одному адресу"?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
На зустрічі обговорили можливість оптимізування співпраці щодо застосунку Дія та питання підбору і рекомендацій контенту для головної сторінки українського YouTube Music і YouTube. Зараз на стартових сторінках нашим користувачам пропонується російський контент, що є неприпустимим, коли в Україні йде війна. Тому запропонували Google залучити незалежних українських редакторів, які займатимуться підбором контенту.

 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Да ладно на их цену-то жаловаться. А семейная подписка на музыку и ютуб - просто бесплатно за столько радости. У меня и папа с мамой перестали телик смотреть, в планшеты втыкают ютубчик, и у малой всегда мультики накачаны в оффлайн и музыка, как по мне, очень даже конкурентна сама по себе и всё это за 6 баксов. Чем на это отвечают конкуренты? :)
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Зараз на стартових сторінках нашим користувачам пропонується російський контент, що є неприпустимим, коли в Україні йде війна.
Я не хочу смотреть русское говно, потому что это говно, даже когда война закончится. Гугл и вправду немного запарил, потому что даже гуглить нормально нельзя. Гуглишь на украинском - получи на русском. Браузер на английском, телефон на английском, открываешь поиск, вбиваешь WHO - получаешь ссылку на русском. Гугл, are you fucking kidding me?

1630432184510.png
 
Зверху