YouTube Premium: YouTube та YouTube Music без реклами, у фоновому режимі й офлайн

Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
У когось ще YT Music зламався?
Тільки-но було усе Ок, а зараз ні Favorites, ні Library, ні Home, ніфіга немає! Один пошук працює. Можна знайти одну пісню, послухати, а далі листати не можна.
З YT Premium усе в порядку, якщо що.
Те саме нажаль
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Слава богу, я подумав "ні"
Post automatically merged:

А "ні" як там кажуть? "Н" чи "і"? 😉
Ніт))
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
От східняки, на західній частині нашої неньки це означає так)
Та - так.
Та та - так, дійсно.
Та та та - не вірю.
Таааа? - що, правда?
Та (коротке) - безнадія/не звертай уваги.
Тааа (довге) - якби ж то
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
От східняки, на західній частині нашої неньки це означає так)
Та - так.
Та та - так, дійсно.
Та та та - не вірю.
Таааа? - що, правда?
Та (коротке) - безнадія/не звертай уваги.
Тааа (довге) - якби ж то
Ще за "най бде" та "хай бде" розпишіть для загалу, будь ласка. Хоч і оффтоп, але корисно для товариства.
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вчора провтикав кинути гроші на карту, з якої знімалось за преміум.. Як пнути Ютуб знов зняти? Чи воно автоматично? Не знаходжу ніде..:oops:
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Maxxx, якщо не помиляюсь, то він через кожні 24 години буде пробувати списати протягом 3 днів (при цьому преміум буде зберігатись). Після цього вже буде необхідно оновлювати платіжні дані або переоформлювати підписку, щоб знову активувати преміум.
В аналогічній ситуації мені була необхідна зміна платіжних даних і при цьому youtube також списав і планову абонплату.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Maxxx, наступного дня будуть в той самий час пробувати зняти.

Якщо ваш щомісячний платіж за YouTube Premium буде відхилено, ми сповістимо вас про це електронною поштою, щоб ви могли відновити підписку.

Після того як надійде лист:

  • ви матимете 3 дні, щоб вирішити проблему, інакше втратите доступ до переваг підписки Premium (протягом цього часу ми регулярно намагатимемось обробити ваш щомісячний платіж);
  • якщо за ці 3 дні ми не зможемо стягнути плату, вашу підписку буде призупинено на 30 днів. Протягом цього часу ми періодично намагатимемось обробити платіж, щоб відновити вашу підписку (якщо ви не скасуєте її).
Якщо протягом цього часу ви оновите свою платіжну інформацію, ваша підписка автоматично відновиться, щойно ми стягнемо плату. Якщо ви не хочете чекати, доки система спробує повторно стягнути плату, то можете скасувати підписку й оформити її ще раз.
 
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
У меня повторно сняли в тот же день, через 6 часов.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Шановна спільното підкажіть, якщо в мене вчора знялася оплата за ютуб преміум, а я хочу скасувати підписку. То чи воно мені гроші поверне зараз чи вже чекати наступного місяця?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Selianka, якщо скасуєш зараз, оплачений період залишиться, гроші не повернуться
 
Зверху