Відпочинок в Україні

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Лично я за Одессу. Сейчас там не наплыв народу, пляжей много свободных, водичка тоже ок. В Затоке был мой товарищ, и судя по отзывам людей там очень много, но там чуточку дешевле.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
В Затоке море лучше, но вдали от цивилизации. народу много на выходные и в Одессе и в Затоке. так что если охота отдохнуть не вылазя из моря - тогда Затока, если охота немного культурного отдыха - это в Одессу
 
  • Like
Реакції: Bee

Bee

Реєстрація
28.09.10
Місто
Луцк
В Затоке море лучше, но вдали от цивилизации. народу много на выходные и в Одессе и в Затоке. так что если охота отдохнуть не вылазя из моря - тогда Затока, если охота немного культурного отдыха - это в Одессу

Согласна. Затока - если настроены на пассивный отдых в пансионате (хотя есть там и куча частного сектора), питание в кафе и столовых и расположением практически у самого моря (чтобы рассвет встречать или на топчане или на террасе на берегу) - море предложений или на 1-й линии или в минутной отдаленности + еще можно метнуться в Белгород на крепость посмотреть, а если машиной, то и в супермаркет "Таврия-В" купить соки-воды, еду, фрукты. И также можно поехать на экскурсию в Одессу или своим ходом (электричкой, маршруткой) или организованно.
Одесса - море + достопримечательности (хорошо, когда нет погоды), но проживание скорее всего в частном секторе и к морю придётся топать (а то и ехать), а потом идя с моря по солнцепеку подниматься вверх. Кажется море чище в Затоке.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Останнє редагування:
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Это там, где знаменитый аквапарк? Кто-то бывал в нем? Стоит он того, чтобы заехать туда?
Смотря откуда и куда ехать. Сам я там не был, но друзья говорили, что им понравилось. Правда, они жили в самой Кирилловке и кроме аквапарка делать им было нечего
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
igork, пошук в гуглі видає, що входить в пятірку найбільших. Площа 6 га, в Бердянську 5 га. Але в Кириловці мені здалося, що він маленькій :feel:
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110

Ну почему так сразу. Может по каким-то критериям он и первый. Например по количеству персонала…

Добавлено через 1 минуту
Площа 6 га, в Бердянську 5 га.

Та площадь то фигная, как по мне главное количество горок, а потом уже басейны и прочая инфраструктура…
 
Останнє редагування:

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Я был в Симеизе в аквапарке. Лет 7 назад. Убедился, что это для детей. По разу проехался на каждой горке и всё не интересно. Одно хорошее - за день на Солнце там отлично загорел.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Цього року, не в перше, вихав в Закарпаття. Але в перше на автомобілі. Так, авто дає значно більше можливостей до мандрування. Що до грошей витраченних на паливо, та не враховуючи амортизації маю таки цифри: Дорога тільки туда-обратно - 1800 км. по грошах потягнула 1700 грн. Не знаю чи багато, чи не дуже, просто пропоную альтернативні варианти дороги. В подорожі брали участь двоє дорослих та дитина.
Варіант 1. Супер-економ жлобський.
громадський транспорт та два білети плацкартних на потяг - 540 грн.
Варіант 2. Економ.
громадський транспорт та два білети купейних на потяг - 1050 грн.
Варіант 3. Оптимальний.
таксі та три білети купейних на потяг - 1350 грн.
Варіант 4. Комфортний.
таксі та чотире білети купейних на потяг - 1850 грн.
Також від Укрзалізниці можна було б використати послугу перевезення авто, до Ужгороду щось близько 600 грн. в одну сторону.
Якщо зрівнювати ціни на екскурсії та витрати на пальне, то ціна проїзду без екскурсій на одну людину дешевже ніж витрати на паливо своєю автівкою, але ескурсія на двох вийде дорожча. Отже це була економічна складова, далі вже потрохи буду писати та коментувати з фотографіями. Адже побував у 5-ти областях нашої України. Дуже вражений та задоволений повернувся додому.
 

stama

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Гурзуф
Телефон
Nokia E66 Life, iPad 3 КС
зачем вам 4 купе, если два СВ стоят дешевле?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Юра, а общ.транспортом или такси куда ехать и откуда? До вокзала и с вокзала? Или что ты имел ввиду?
stama, 2 СВ будут ещё дороже, чем 4 купе.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
stama, Дитині майже 6-ть років, вже майже дорослий, тому я б його (в мене син) клав на окрему койку/місце :)
Якщо купе, то це все купе наше на протязі подорожі, але переплата 25%.
Люксові в тих потягах, що мені були потрібні мають в купе по ДВА ліжко-місця, а коштують на 50% дорожче ніж купе в купейному. Тобто за Люксове купе з двома ліжками в одну сторону я мав би сплатити 1450 грн, а 4 ліжка в купе купейного потягу лише 1000 грн.

Слон, Саня, я рахував таксі до потягу з помешкання та з потягу до готелю. Ну і звичайно помножив на два, назад же треба їхати таким чином.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Із 22 серпня потяг Київ - Яремче - Рахів курсуватиме щоденно. Після аналізу пасажиропотоку було прийнято рішення перевести поїзд № 457/458 (Київ – Рахів) на щоденне курсування.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Надо быть во львове 24ого в районе 8-9 вечера.
Чем из киева можно? Автолюкзы/гюнселы по времени не подходят. Экспресс приходит в пол одинадцатого вечера(.
 
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Янус, при таком раскладе только проходящий Москва-Будапешт (№15) в 11.03 из Киева в 20.48 во Львове. Как с билетами - хз.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Malyk, система такой поезд не показывает
 
Зверху