Відпочинок в Україні

Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
так, я і по обрубку мосту прогулявся, а річку перетинав під ним по дерев"яній кладці.

Ще стосовно тої траси - хто буде їхати на Луцьк з Рівного - то у смт Клевань є так званий "Тонель кохання". Гугліть що воно таке самі, дам одне важливе застереження - там просто хмари комарів. Або якусь отруту беріть, або рухайтесь без зупинки, бо жеруть немилосердно. Ну і порада - туди варто їхати коли є листя, і ідеально вранці - тоді освітлення найефектніше.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Был 29 июня - еле вытерпел :) Только остановишься фото сделать - десятки садятся сразу. Там же болота, просто рай для них.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зараз в Киріловці Запорізької області. Гавним гамно. Житла немає, дорого. 6-місний блок з санвузлом, кондєєм і холодильником 600 грн. Стан задовільний. З душа йде солона вода. Крани змащують вазелином, щоби не псувалися від солоної води. Напівкабінка душова розвалюється. Вузенька смужка біля моря, яку ділять відпочивальники з катамаранами, катерами, бананами і верблюдами з кіньми. Задовбують розповсюджувачи кукурудзи, креветок і пива. Особливо довбануті ходять з мегафонами.
Категорично не раджу цю ригаловку для відпочінку.
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Епт, а я ещё думал кто на Азов ездит :)
Кому война, а кому мать родная :(
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Кочевник, як би ти не написав, я б і не знав, що такий курорт є))
 
  • Like
Реакції: rvsw

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
В Бердянске, на косе они там отдыхают, как и я в своё время.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Бердянск еще довольно цивильный город. Как-то с классом отдыхали в санатории прям в центре города. Запомнилось, что в водолечебницах были незамутненные окна, встаешь ты такой из лечебной ванны в чем мать родила - а тут за окном полон народу икарус проезжает :)
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
У кого есть опыт поездок левыми бусиками-экспрессами из киева в одессу? Откуда они отправляются, автостанция Южная или автовокзал? Где черпать инфу*
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
У кого есть опыт поездок левыми бусиками-экспрессами из киева в одессу? Откуда они отправляются, автостанция Южная или автовокзал? Где черпать инфу*


С автовокзала они ездят, с Южки пригород бегает. Инфу черпать на месте, спрашиваешь у любого водилы, они там в курсе где кто. Но лично от себя советую не жлобиться на Гнс/Автолюкс.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Спасибо за ответы.
Я поддерживаю, что желательней ехать гюнселом или автолюксом, однако эти 314оры до сих пор не наладили онлайн-покупку билетов, ничего не гарантируют о налиичии и вообще.
Сам предпочитаю ехать поездом - отсюда и проблема, ведь всегда есть надежда на снятие брони, оттого не хочется связываться заранее с автолюксом.
В моем случае так и произошло, спасибо софту Билет Кафе
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Янус,
Что значит не наладили, у обоих же есть успешно работающая онлайн продажа.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
webivan, да, уже вижу
сори, деза
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хто був у Коростені у музеї "Скеля"? Сьогодні був проїздом і через некомпетентність працівника ДАІ і ремонт мосту, забив на огляд музею. Чи варто туди повернутися знову?
 
Реєстрація
04.09.10
Місто
Киев
Телефон
sgs 3
Міст був закритий через політику. Але потрапити туди можна було іншими шляхами. Як на мене, варто оглянути. Автономний пункт управління київським укріпрайоном, з непоганим експонатами
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
Мои, пока что два, видео с майских путешествий по Закарпатской области.

Село Вышка. Это хоть и зимний горнолыжный курорт, но как весенний горновелосипедный - вообще отлично!
Ускоренная съемка. Горы, облака, птички ...


Гуляя по Ужгороду, приятной неожиданностью стал концерт в Ужгородском замке в исполнении Заслуженого академического Закарпатского народного хора.
Жаль, выступление уже заканчивалось ...


Далі буде ... колись
 
Останнє редагування:
Зверху