Відпочинок в Україні

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Будучи на Закарпатье я в восторге от города Тячев. Такой красоты, рельефа, ухоженности, колорита я давно не встречал. Захотелось там пожить когда-нибудь недельку.
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia E71 (Utel), Samsung Galaxy S III CDMA SСH-I535 (Интертелеком), Samsung E1080i (Киевстар)
Будучи на Закарпатье я в восторге от города Тячев. Такой красоты, рельефа, ухоженности, колорита я давно не встречал. Захотелось там пожить когда-нибудь недельку.

И я там был на майские пару лет назад. Красивый город. Правда пожить не довелось, так пару часов покатался на велике и погнал дальше - в большое велопутешествие. Тячев был стартовой точкой.

Рекомендую.

Мое видео:


В конце видео есть взорванный мост в Румынию. Только представьте: смотришь на другой берег, а там - другая страна, Европейский Союз.
Если повезет, можно увидеть живого румына. Им тоже повезло увидеть живого меня :) Короче зоопарк туристов.
 
Останнє редагування:

ipconnect

Заблокирован
Реєстрація
15.07.10
Місто
Warszawa
Телефон
Asha 210 Dual : Virgin mobile, Telenor HU
З оповідей знайомих і випадкових людей з інтернет простору також варто заглянути в Мукачево, кажуть, що це - найкраще місто Закарпаття. За одно, і найбільший осередок мадярів в Україні.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Відвідав базальтовий кар'єр біля села Базальтове у Рівненській області. В інтернетах місце позиціонується як геологічний заповідник "Базальтові стовпи". Історія красива, фоткі гарні викладають. Насправді не справило "ВАУ-ЕФЕКТУ". Гарно, так. Але промислова діяльність в кар`єрі вбила всю красу. Більше сподобався затоплений кар'єр з "островом Кохання". Буде можливість - додам фотки.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Відвідав базальтовий кар'єр біля села Базальтове у Рівненській області. В інтернетах місце позиціонується як геологічний заповідник "Базальтові стовпи". Історія красива, фоткі гарні викладають. Насправді не справило "ВАУ-ЕФЕКТУ". Гарно, так. Але промислова діяльність в кар`єрі вбила всю красу. Більше сподобався затоплений кар'єр з "островом Кохання". Буде можливість - додам фотки.
[MENTION=394]Кочевник[/MENTION] давно хотел спросить каким транспортом путешествуете ? также удивляюсь наличию возможности это делать так часто ;)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
[MENTION=394]Кочевник[/MENTION] давно хотел спросить каким транспортом путешествуете ? также удивляюсь наличию возможности это делать так часто ;)

Зараз в роз`їздах на авто. Тому при плануванні маршруту намагаюся знайти щось по дорозі цікаве.
По Карпатах хожу пішкі.
По Львівській області - на велосипеді.

Відносно можливості мандрувати - все виходить з мого ніку. Є бажання - знаходяться можливості. Насправді це не дуже дорого. Головне - знайти час і добре підготуватися.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я посвятил часть своей молодости автопутешествием по цетральной и западной Украине. Моя мысль шла от идеи, что пока нет лаве на мир - нужно смотреть Украину. Я к сожалению мало побывал в восточной части.
В нашей стране есть действительно что посмотерть, и несмненно - это очень бюджетно, если задаться целью. Тут я полностью поддерживаю Кочевника
 

Stas567

Заблокирован
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Что за знаменитость?
Твой разум чист. Даже не пытайся узнать кто это и что это. Твоя жизнь не будет больше прежней.
Если я не ошибаюсь, его самый эпический тред на этом форуме был уничтожен вселенским разумом, дабы не травмировать неокрепшие умы
 

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Оффтоп прекращаем, да.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
З оповідей знайомих і випадкових людей з інтернет простору також варто заглянути в Мукачево, кажуть, що це - найкраще місто Закарпаття. За одно, і найбільший осередок мадярів в Україні.

От вчора заскочив туди, був у Берегово, звітти поїхав на Мукачево, але альтернативною дорогою, через прикордонні села. Там навіть назви населених пунктів дублюються румунською. В решті решт заблукали між полями на грунтовому шляху, ні це не дорога, а шлях чи напрями. Калюжі, заболоті, машина вся брудна, паливо на нулі... а навколо краса - поля соняшника, озеро, і нікого навкруги
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Там навіть назви населених пунктів дублюються румунською.

А Солотвино - не тільки українською та румунською, а ще й угорською :)
Подорожувати Україною цікаво, як на мене, я об"їхав всі області і багато містечок і майже всюди щось та знаходив. Ну може будинок зі слідами багатого колись життя чи трактор 30х років пожаліли здати на брухт і виперли на постамент. Просто треба налаштуватися, що да, це не Париж і не Рим з Колізеями, а просто нова місцевість, де ще не був. А де не був - то не знаєш, що і здибаєш, і це захоплює.
Ну і бажано підготуватись, погугливши, погулявшии онлайн-картами, на які місцеві можуть свої позначки наносити, типу яндекс-народні. Часто можно знайти цікаве місце, про яке путівники не пишуть.

Добавлено через 6 минут
Ще люблю трохи автостопом їздити, така собі рулетка - хто підбере. Різні люди, різні професії. Різне авто - від архаїчних москвичів до сучасних крутих фур. Зазвичай це ще і швидше провінційного пазіка з бабцями а іноді і дешевше. Але довго їхати не можу, так, від 10 до 100 км. Бо розважати водія не сильно хочеться довго та й різні бувають водії, відверто мені неприємні.
І чим далі від Києва, тим кращий стоп. Бо сноби з номерами АА фіг коли спиняться, навіть руку не піднімаю, а от СА чи ВХ - зразу беруть і іноді навіть десяточку на пиво відмовляються брати.
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Ще люблю трохи автостопом їздити, така собі рулетка - хто підбере. Різні люди, різні професії. Різне авто - від архаїчних москвичів до сучасних крутих фур. Зазвичай це ще і швидше провінційного пазіка з бабцями а іноді і дешевше. Але довго їхати не можу, так, від 10 до 100 км. Бо розважати водія не сильно хочеться довго та й різні бувають водії, відверто мені неприємні.
І чим далі від Києва, тим кращий стоп. Бо сноби з номерами АА фіг коли спиняться, навіть руку не піднімаю, а от СА чи ВХ - зразу беруть і іноді навіть десяточку на пиво відмовляються брати.
в своё время тоже преимущественно автостопом посетил почти все районные центры своей области и близлежащие соседних областей ... чего только не было ... запомнилось как из Карловки в Красноград ехал в Таврии священника ... сильный запах ладана и всю дорогу Шатунов "Белые розы" ... все кто не останавливался имели погремуху "Гадяч", потому-что маршрутка из этого населённого пункта никогда не подбирала людей ...
 
Реєстрація
25.11.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon 4/64+h10 4sim
Не знаю сюда ли я пишу.
Кто может подсказать куда лучше на море ехать? Одесса или Затока?
 
Зверху