Ігрові консолі Playstation/Xbox/Nintendo

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Продаються вже багато років, в "офіційності" сенсу ніколи не було.
Але воно вже трохи застаріле, я б вже чекав нової, або якщо треба існуючу, то брав би б/в.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Продаються вже багато років, в "офіційності" сенсу ніколи не було.
Але воно вже трохи застаріле, я б вже чекав нової, або якщо треба існуючу, то брав би б/в.
Ну, OLED-версія вийшла в кінці 2021 року, то не така вже застаріла. А що, чути щось про нове покоління? Коли воно буде?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
OLED окрім екрану змін не має.
Залізо застаріле... З іншого боку реальних альтернатив немає і нова консоль вийде точно не цього року.
Але цінова політика у нінтендо звісно специфічна. Ну але тут кожен для себе обирає шлях...
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
plebis, webivan, зрозуміло, дякую за відповіді.
А як щодо Steam Deck? Варто/не варто? Особливо у порівнянні з Switch
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
plebis, webivan, зрозуміло, дякую за відповіді.
А як щодо Steam Deck? Варто/не варто? Особливо у порівнянні з Switch
Це абсолютно різні консолі.
Switch сильно менше важить і це відчутно коли тривалий час тримаєш у руках. Switch має в 1.5-2 рази більшу реальну тривалісь гри від батареї. Він дешевше. 90% ігр на світч початково розроблялись для комфортної гри у портативі.
На користь steam deck - куди більший вибір ігр і значно демократичніші ціни(якщо не брати чіповані свічі звісно), але усе ж за відгуками мені сумнівно що на ньому буде комфортно постійно грати саме у форматі портативки.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
plebis, webivan, зрозуміло, дякую за відповіді.
А як щодо Steam Deck? Варто/не варто? Особливо у порівнянні з Switch
Це абсолютно різні консолі.
Switch сильно менше важить і це відчутно коли тривалий час тримаєш у руках. Switch має в 1.5-2 рази більшу реальну тривалісь гри від батареї. Він дешевше. 90% ігр на світч початково розроблялись для комфортної гри у портативі.
На користь steam deck - куди більший вибір ігр і значно демократичніші ціни(якщо не брати чіповані свічі звісно), але усе ж за відгуками мені сумнівно що на ньому буде комфортно постійно грати саме у форматі портативки.
Дуже дякую! Тоді вибір очевидний )
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Steam deck мені тільки дружина купила), вже можу порівнювати.
Ціни в стімі (+існуюча бібліотека) - дуже впливає.
Керування значно зручніше, дружина стімдек освоїла одразу.
Ще неочікувано що тачпад реально нормально використовувати в стратегіях, не для rts звичайно.
Батарея і розмір в мінус. Ну і можливість гри на тєліку із коробки теж.
А, ще ігри, у нінтендо дійсно є якась своя магія і свої ігри, які не порівнюються з доступними на pc
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Виникло питания: що шановне панство порекомендує купляти "на зараз"? Бюджет - 400€, щомісячно хочется витрачати як найменше. Телевізор - full HD 32", найближчим часов міняти не планується (але то таке, сьогодні ні, а завтра вже новий стоїть). Знайома питає для сина віком 12 років.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Виникло питания: що шановне панство порекомендує купляти "на зараз"? Бюджет - 400€, щомісячно хочется витрачати як найменше. Телевізор - full HD 32", найближчим часов міняти не планується (але то таке, сьогодні ні, а завтра вже новий стоїть). Знайома питає для сина віком 12 років.
Якщо в осяжному майбутньому апгрейд телевізора не планується - xbox series s за приблизно 10.5 к вистачить за очі.
На здачу можна купити другий контроллер(2600грн аби рубатися з друзяками) і 13 місяців gamepass від бариг(бо навряд там хтось буде заморочуватись усіма ньюансами його дешевого придбання) за 1450 щоб не витрачатися на ігри.

Якщо планується апгрейд тєліка до 4к, то тоді дивитися на б/в series х чи 5 плойку. У хбокс загалом ігри через аргентину чи туреччину купувати суттєво дешевше ніж на плойці. Підписки у низ ну +- однакові(ну у соні трохи дорожче). Хтось ще в захваті від Соні ексклюзивів, але Хбокс зараз теж нівроку, сталкер буде його ексклюзивом наприклад і одразу у підписці.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Вроде была инфа что поднимают цену на 150% в турецком сторе.
Регіональні ціни періодично переглядаються, але за останні 5 рокі що я володію xbox, вони стабільно суттєво нижчі за ціни для PS5 в Українському сторі. Xbox ніби усе збирається запустити Український стор теж. Але я глобально не берусь прогнозувати що буде завтра/за місяць/за рік.
Станом на зараз - xbox дешевше, плюс для full-hd series s таки вистачить за очі і альтернатив у плойки немає.
Якщо бюджет не обмежений 400$, а мати хоча б 700$ на перший рік володіння можна вже розводити дискусії щодо ексклюзивів, і підняття цін і усього такого.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
То есть особо ничего за два года не поменялось.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
То есть особо ничего за два года не поменялось.
Ну Соні запустило свою підписку аналогічну ХБоксу. ХБокс трохи поприкривав халяву і хоч його підписка досі дешевша, це вже не прірва у ціні на порядок(мова саме про підписку) як було раніше. Але в іншому - так нічого не змінилось.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
То есть особо ничего за два года не поменялось.
Угу, на коробку X, покупаю через Аргентину игры. Подписку на 3 года брал через посредников, лень было копаться
Post automatically merged:

То есть особо ничего за два года не поменялось.
Ну Соні запустило свою підписку аналогічну ХБоксу. ХБокс трохи поприкривав халяву і хоч його підписка досі дешевша, це вже не прірва у ціні на порядок(мова саме про підписку) як було раніше. Але в іншому - так нічого не змінилось.
На практике юзал? Я пока не разбирался, но вроде говорят, что у майков сильно лучше подписка
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
У PS для України зараз підписка безкоштовно продовжується.
Взяв PS. Екзи там суперові. Майкам далеко до того... Правда дещо вже на PC віддали.

Таке з початку повномасштабної війни
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
На практике юзал? Я пока не разбирался, но вроде говорят, что у майков сильно лучше подписка
Плойки у мене немає, але за каталогом ігр суттєвих відмінностей не бачу(з поправкою на ексклюзиви соні і бокса). До оновлення звісно у соні був сміх а не підписка - пару безкошновних ігр на місяць і усьо, але з запуском нової підписки ситуація у цьому плані вирівнялась.

У PS для України зараз підписка безкоштовно продовжується.
Таке з початку повномасштабної війни

Ви не уточнювали це у вас особисто чи у всіх? Терміни цього атракціону щедрості десь визначені?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
На практике юзал? Я пока не разбирался, но вроде говорят, что у майков сильно лучше подписка
Плойки у мене немає, але за каталогом ігр суттєвих відмінностей не бачу(з поправкою на ексклюзиви соні і бокса). До оновлення звісно у соні був сміх а не підписка - пару безкошновних ігр на місяць і усьо, але з запуском нової підписки ситуація у цьому плані вирівнялась.

У PS для України зараз підписка безкоштовно продовжується.
Таке з початку повномасштабної війни

Ви не уточнювали це у вас особисто чи у всіх? Терміни цього атракціону щедрості десь визначені?
Це не тільки у мене. Терміни не визначені(вже не перший місяць), але схоже що до закінчення цього madness :( бо на рашці вони припинили підписку взагалі.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А на Xbox вже ламаного немає? Пройшли ті часи?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А на Xbox вже ламаного немає? Пройшли ті часи?
Давно пройшли. 360й був останнім ламаним, а на One Microsoft розробила дуже крутий захист, який зараз і на ПК переносять і в інші сфери. Плюс завдяки режиму розробника сильно впала мотивація ламати консолі для запуску власного коду.
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
А на Xbox вже ламаного немає? Пройшли ті часи?
Давно пройшли. 360й був останнім ламаним, а на One Microsoft розробила дуже крутий захист, який зараз і на ПК переносять і в інші сфери. Плюс завдяки режиму розробника сильно впала мотивація ламати консолі для запуску власного коду.
І що зараз виходить в грошах ці грульки? Тільки згадав 360ий, думав новим побавитись.
 
Зверху