Інтернет від Укртелеком

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
У друга отвалился VPN, который хостится на hetzner в Германии, я проверил у себя, все ок, с мобилы тоже ок. Обратился друг неофициально в укртелеком, говорят прилеты были в коммутационную, немного рассыпались коннекты и часть сети недоступна. Друг еще пару ресурсов нашел которые не отвечают, но большая часть работает норм. И телега жутко тормозит

дохло на третьем хопе

1 _gateway (192.168.1.1) 0.794 ms 0.748 ms 47.538 ms
2 36-8-5-195.ip.ukrtel.net (195.5.8.36) 1.409 ms 1.447 ms 1.613 ms
3 10.50.19.130 (10.50.19.130) 6.820 ms 6.772 ms 6.851 ms
4 * * *

ща починилось вроде
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Бачив весь грудень 2021 як по Подолу приїздили на старій буханці і тупо цілими днями тягали - рубали. Не бачив щоб щось затягували на заміну.
У мене на районі в листопаді Укртелеком тягнув оптику в свої каналізації, а днями стояла їхня буханка і забита порізана мідними кабелями. Але замість мідних, там вже є оптика і на стовпах коробки з'явились.
У бізнес абонента є персональний менеджер, у звичайного тільки час на розібратися і подзвонити 0800506800
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Тільки заради демонтажу. Ця фірма кожний грудень розглядає питання скорочення персоналу,керівництво за роки сидить спокійно. Можна отримати інформацію на сайті роботи і зрозуміти які спеціальності шукають і на яку зп. В 2021 році вже "таємно" викупили Вєгу в Києві. Півроку витягували кабелі з ще робочими клієнтами ( стаціонарний + адсл ). Бачив весь грудень 2021 як по Подолу приїздили на старій буханці і тупо цілими днями тягали - рубали. Не бачив щоб щось затягували на заміну.

Вега и Укртелеком принадлежали СКМ Ахметова, а в декабре 21 года Вега принадлежала уже Водафону.

Да, режут медный кабель, и что? Правильно делают, его все равно порежут бомжи, абонентов там нет, там на 100 парном кабеле сидит 5 абонов, реально 5, поэтому их уплотняют в один кабель, либо выдают GSM телефоны, остальное вытаскивают, он просто не нужен уже. Оптику тоже тянут. Штат в Укртелекоме был раздут очень, лет 20 назад работало 120 000, это ОЧЕНЬ много, но абонбаза падает, новое оборудование не требует такого количества персонала ,поэтому регулярно идут сокращения, сейчас 8000, для такой компании это нормально, можно даже до 5000 сократить, там и эти 8к не сильно работой загружены. Проблемы конечно там есть, как и везде, и руководство так себе конечно, и зарплаты тоже, но есть и объективные процессы, время стационарных телефонов, АДСЛ и меди прошло, и ничего с этим сделать нельзя.
В 2021 році утк комуніздить за згодою Вегі їх мідні кабелі в Києві,проте зараз утк демонтує вже свої АТС і переключає за згодою абонентів на вегу ( оптіка ) . Це лише про Київ.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я приходив розірвати договір-дали знижку 40%.
Тобто користувався інтернетом по акційній ціні за 99 грн та запропонували знижку 40% від 99 грн?
Ні. У мене тариф 200МБ/сек-258 грн зі знижкою. В цю ціну ще входить постійна IP адреса. Без неї ще дешевше б було. Знижка вже завершена. Так що вже повна вартість послуг.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Також призналися, що із березня ціна за 200/200 складе 400 чи 450грн
Це дуже дорого. Я с початку цього року провів оптику від укртелеком за 99/міс + 1грн оренда ONU. як закінчиться ця знижка то договір одразу розірву та перейду на КС яким раніше користувався, бо провід від них є (8 жильний).
Але у Укртелеком є один плюс це біла IP адреса хай і динамічна можна DDNS підключити)) а з КС такий номер не пройде треба купувати статичну IP адресу бо будеш за NATом сидіти
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Це дуже дорого. Я с початку цього року провів оптику від укртелеком за 99/міс + 1грн оренда ONU. як закінчиться ця знижка то договір одразу розірву та перейду на КС яким раніше користувався, бо провід від них є (8 жильний).
Але у Укртелеком є один плюс це біла IP адреса хай і динамічна можна DDNS підключити)) а з КС такий номер не пройде треба купувати статичну IP адресу бо будеш за NATом сидіти
Я, коли підключався по акції, то два роки не міг з них стрибнути по договору. Правда мені втулили Тенду за 1 грн)))) ONU Huawei швидко навернулася (ставили БУ). Може зараз і через рік можна свалити від них...
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Я, коли підключався по акції, то два роки не міг з них стрибнути по договору. Правда мені втулили Тенду за 1 грн)))) ONU Huawei швидко навернулася (ставили БУ). Може зараз і через рік можна свалити від них...
Тобто вони не давали розірвати договір? Чи що? Чи в умовах прописано щось? В мене роутера від них немає тільки onu за 1 грн у місяць
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тобто вони не давали розірвати договір? Чи що? Чи в умовах прописано щось? В мене роутера від них немає тільки onu за 1 грн у місяць
Мені просто сказали що два роки я повинен буду сидіти на них. Я переводився с адсл на оптичну лінію, тому договору у мене немає. Це Вам краще десь на сайті прочитати чи в месенджері у них запитати. Я вже давно не працюю в Укртелеком , тому певних нюансів не знаю
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Мені просто сказали що два роки я повинен буду сидіти на них.
Та они могут говорить что угодно, но мы ж не обязаны никого слушать, а должны делать так как выгодно в первую очередь нам
Я переводився с адсл на оптичну лінію, тому договору у мене немає.
Так тут вообще красота, штрафных санкций они не впаяют, так как дополнительных соглашений не подписывалось
Я вже давно не працюю в Укртелеком , тому певних нюансів не знаю
Как и большинство других реальных специалистов своего дела ушли куда глаза глядят, от этой громоздкой и неповоротной махины под названием Укртаксафон
 
Реєстрація
17.12.23
Місто
Херсон
При подключении за 1 грн, у них требование, что абонент будет с ними 2 года, или они имею право стянуть 2000 грн за досрочное разорвание договора
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
Тобто вони не давали розірвати договір? Чи що? Чи в умовах прописано щось? В мене роутера від них немає тільки onu за 1 грн у місяць
Мені просто сказали що два роки я повинен буду сидіти на них. Я переводився с адсл на оптичну лінію, тому договору у мене немає. Це Вам краще десь на сайті прочитати чи в месенджері у них запитати. Я вже давно не працюю в Укртелеком , тому певних нюансів не знаю
все там у них оформлено ...., маєте відбути у них два роки , потім ще 2.67 за роутер , щоб був ваш і на вихід.
все є на сайті, тільки треба копати.
досрочка є, але тре сплатити 2000 за проведення лінії.
 
Реєстрація
19.11.23
Місто
Киев
все там у них оформлено ...., маєте відбути у них два роки , потім ще 2.67 за роутер , щоб був ваш і на вихід.
все є на сайті, тільки треба копати.
досрочка є, але тре сплатити 2000 за проведення лінії.
Лучше не надо укртелеком а подключить киевстар если есть.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
При подключении за 1 грн, у них требование, что абонент будет с ними 2 года, или они имею право стянуть 2000 грн за досрочное разорвание договора
6.1. Цей Договір набирає чинності з дня отримання Укртелекомом підписаної Абонентом
Заяви-приєднання і діє протягом одного року.
6.2. Якщо за тридцять днів до закінчення строку дії Договору жодна зі сторін не повідомила
письмово іншу сторону про його припинення, Договір вважається продовженим на тих
самих умовах на кожний наступний рік.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Лучше не надо укртелеком а подключить киевстар если есть.
Киевстар обслуживают подрядчики. Тоже можно ждать пока починят. Да и оптики у них нет(по крайней мере в Одессе у меня в районе), а укртелеком все-таки оптика. Ломалась не так часто, а когда ломалась, то даже в выходные проводили ремонт и интернет появлялся. Да дорого-а где гарантия что у конкурентов через год не подорожает?
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Лучше не надо укртелеком а подключить киевстар если есть.
Киевстар обслуживают подрядчики. Тоже можно ждать пока починят. Да и оптики у них нет(по крайней мере в Одессе у меня в районе), а укртелеком все-таки оптика. Ломалась не так часто, а когда ломалась, то даже в выходные проводили ремонт и интернет появлялся. Да дорого-а где гарантия что у конкурентов через год не подорожает?
Скільки в Одесі Зара працює технарів що обслуговують оптику ? Тому що в Києві на весь лівий берег 2 авто і 4 інваліда
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Скільки в Одесі Зара працює технарів що обслуговують оптику ? Тому що в Києві на весь лівий берег 2 авто і 4 інваліда
Магистрали обслуживают три кабельщика (Одесса и область). Для бизнес абонентов есть один кабельщик с 7 разрядом и ему дают в помощь кабельщиков с районов города. 4 машины на всех.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Скільки в Одесі Зара працює технарів що обслуговують оптику ? Тому що в Києві на весь лівий берег 2 авто і 4 інваліда
Магистрали обслуживают три кабельщика (Одесса и область). Для бизнес абонентов есть один кабельщик с 7 разрядом и ему дают в помощь кабельщиков с районов города. 4 машины на всех.
Ви вказали магістраль,останню мілю по м.Одеса , безпосередньо до абонентів?
 
Зверху