Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G

Indus

виявився правий, такі вночі нарахували пакет послуг, при цьому знявши з основного рахунку 5 грн. Тобто так можливо.
Тепер мені цікаво, за який такий інтернет в мене зняли кошти 10грн, бо в телефоні інтернет стояв на іншій SIM...
Питання не в скупердяйстві, просто цікаво....
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Питання не в скупердяйстві, просто цікаво.
Якщо би це був київстар то можно було б списати на реєстрацію в 4g мережі, водафон наче таким не страждає. Задайте питання в чаті. Може дійсно зняло випадково.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
до оператора додзвонитися
Якщо не пускає робобаба,- декілька разів промовте "оператор" (у відповідь на її фрази), і доведеться почекати. Я чекаю 10-15 хвилин.
Я саме так і робив, але все одно - "нема вільних операторів" і починає ганяти знову по своєму меню
 
Реєстрація
06.06.18
Місто
Львов
На голодаючий унлім прийшло 99.9 знижки на пакет за 10 грн. Поповнив. Чекати Рба? Які дії далі ?
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Теж на двох сімках "користувався" безкоштовним місяцем і без жодних пропозицій рба потім. Хоча, може треба було справді активно користуватись хоч якимись послугами:cautious:
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Підключив 99% знижку на тариф на місяць. І через декілька днів прилетіли додаткові 60Гбт. По 10Гбт без додаткової плати на 6 місяців. Начебто дуже добре. Але прийшла думка: може з цією підключеною акцією не дадуть дешевого РБА? Бо ти вже на півроку заакцієний водафоновською добротою! Хто стикався з таким випадком? Дадуть чи не дадуть РБА?
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
В итоге по дешёвому гба в основном дают если звонит оператор с 050 и спрашивает чего не пользуетесь, не пополняете , то тогда могут предложить гба за 380 на дорогих тарифах
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Підключив 99% знижку на тариф на місяць. І через декілька днів прилетіли додаткові 60Гбт. По 10Гбт без додаткової плати на 6 місяців. Начебто дуже добре. Але прийшла думка: може з цією підключеною акцією не дадуть дешевого РБА? Бо ти вже на півроку заакцієний водафоновською добротою! Хто стикався з таким випадком? Дадуть чи не дадуть РБА?
В мене трохи не так було, була підключена знижка на 3 місяці 50% але ГБА прийшло.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Скоріш не буду підключати той інтернет. ГБА є важливішим "пряником" у моєму випадку!
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Реєстрація
11.01.11
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi
Тільки що прийшла пропозиція замінити тариф Joice start (РБА до вересня!) на 4G smart light.
Невчасно...
Ми проаналізували ваші вподобання...))
Post automatically merged:

В MVF пропозиції немає, тільки смс,номером активно користуюсь
 
Зверху