Вбудовані SIM-картки: eSIM, iSIM, nuSIM, rSIM

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
QR-код запитай у оператора
Як? Оператор питає, яка у мене модель телефону?
Скажи, як є - адаптер на єсім і для нього потрібен куар-код. Якщо є рут, то можна поставити хук і всі додатки будуть бачити, що смарт з є сім
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Скажи, як є - адаптер на єсім і для нього потрібен куар-код.
Ти гадаєш, що я не говорив? Вони, схоже, про таке не чули. Говорять, що КС послугу е-сим надає тільки для сертифікованих телефонів, які мають підтримку е-сим. Я вже і назвав їм модель телефону, яка підтримує е-сим, мені порадили перевстановити додаток і якщо проблема не зникне, тоді звертатися повторно, щоб скласти заявку в технічний відділ. Ще звертався до чату, як на сайті написано для контрактних абонентів, але я не контрактний абонент, але вирішив спробувати. Мені одразу написали, що це тільки для контрактних абонентів та запропонували перейти на контракт.
Якщо є рут, то можна поставити хук і всі додатки будуть бачити, що смарт з є сім
Що за жук?
Рута немає, але я знаю, що на мій телефон він існує.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Скажи, як є - адаптер на єсім і для нього потрібен куар-код.
Ти гадаєш, що я не говорив? Вони, схоже, про таке не чули. Говорять, що КС послугу е-сим надає тільки для сертифікованих телефонів, які мають підтримку е-сим. Я вже і назвав їм модель телефону, яка підтримує е-сим, мені порадили перевстановити додаток і якщо проблема не зникне, тоді звертатися повторно, щоб скласти заявку в технічний відділ. Ще звертався до чату, як на сайті написано для контрактних абонентів, але я не контрактний абонент, але вирішив спробувати. Мені одразу написали, що це тільки для контрактних абонентів та запропонували перейти на контракт.
Якщо є рут, то можна поставити хук і всі додатки будуть бачити, що смарт з є сім
Що за жук?
Рута немає, але я знаю, що на мій телефон він існує.
Нічого тобі не вкіпить, навіть не пробуй з отими твоїми наіпаловами оператора, вони що дурні, ти не з тими з"вязався хочеш єсім то роби від водафону якщо маєш номер, якщо ні то я тобі писав що робити, ще є вихід змінити телефон котрий підтримує єсім.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Кто-то пользует уже 5ber?
Профиль лайфа загрузился мигом через qr код, работает нормально, только Volte не заводится. Киевстар тоже ок.
Профиль водафон не загружается, вылетают ошибки. Я так думаю, 5 попыток загрузки я уже про#@*ал, теперь надо идти в магазин Водафон и пробовать получить у у них новый qr или переносить номер на физическую сим? Стартовый пакет есим для переноса /восстановления был куплен на сайте, и номер заранее перенесён туда через оператора 222. Или нужно было сначала загрузить профиль есим в карту, а потом переносить номер?
 
Останнє редагування:

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Сначала перенос номера, потом скан eSim. Когда попытки закончились, новую eSim для переноса покупать. Бесплатно никто не даст.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Заказывал премиальную за 25 евро, по идее - без ограничений и ей верификации не нужны, но посмотрим - как оно будет.

Я брал вариант omni за 70
Как вы установили туда Киевстар?
Установил приложение esim.me и отсканировал qr камерой, телефон обязательно должен быть в сети через wifi.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
отсканировал qr камерой,
Я так розумію, проблема як раз в тому, як цей код препейду отримати. Додаток хоче одразу в вбудовану сім ставити, а qr код, що вони висилають на випадок форс-мажору, підходить виключно для цього ж телефону. А потрібно саме на esim.me/5ber.esim
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я так розумію, проблема як раз в тому, як цей код препейду отримати. Додаток хоче одразу в вбудовану сім ставити, а qr код, що вони висилають на випадок форс-мажору, підходить виключно для цього ж телефону. А потрібно саме на esim.me/5ber.esim
Яким чином QR може підходити виключно до якогось телефону? Вони що зав'язують esim на IMEI esim слоту? Ну це ж маразм...
 
  • Like
Реакції: idea

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Ніяким. Аби ляпнуть. Мені в ЦОА видали просто по запиту, хоч на момент заяви SIM стояла в модемі.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Коли я купував е сім, qr мені вислали на емейл
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Коли я купував е сім, qr мені вислали на емейл
А, з новою так можна. Перенести неможна, тільки через додаток.
Ніяким. Аби ляпнуть. Мені в ЦОА видали просто по запиту, хоч на момент заяви SIM стояла в модемі.

Чому ж тоді при перенесенні на інший смарт вимагають спочатку відновити номер на фізичній сім, а потім через Мій Київстар переносити знову на есім, якщо можна було б просто qr на іншому пристрої зісканувати? Нічим зайнятися в Київстарі?
Якщо у вас тариф передплати — щоб відновити номер eSIM або перенести eSIM в інший пристрій, вам знадобиться фізична SIM.

P. S. Якщо напевне знати, що той qr, який вони висилають на випадок "щось пішло не так" підійде для іншого телефону, це було б непогано. Тоді можна перенести, скажімо, на телефон, що підтримує технологію, отримати qr, видалити профіль КС з телефона-"донора", сканувати вже на 5ber.esim. А якщо не вийде? В Водафоні хоч пишуть, що код можна 5 разів використовувати, в Київстарі не так. Топай за фізичною карткою.
 
Останнє редагування:

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
P. S. Якщо напевне знати, що той qr, який вони висилають на випадок "щось пішло не так" підійде для іншого телефону, це було б непогано.
Питання в тому, як зробити, щоб "щось пішло не так" і можна було використовувати QR код на іншому телефоні з підтримкою е-sim?

що той qr, .... підійде для іншого телефону,
Може хтось вже це перевірив? Я б перевірив, але я не маю телефону з підтримкою е-sim.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Коли я купував е сім, qr мені вислали на емейл
А, з новою так можна. Перенести неможна, тільки через додаток.
Ніяким. Аби ляпнуть. Мені в ЦОА видали просто по запиту, хоч на момент заяви SIM стояла в модемі.

Чому ж тоді при перенесенні на інший смарт вимагають спочатку відновити номер на фізичній сім, а потім через Мій Київстар переносити знову на есім,
Того що в них сканувати можна лиш раз і все.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Так хтось пробував qr водафон на 5ber залити?
Купил новый номер с тарифом e-sim. Два раза попробовал просканировать на одном телефоне и один раз на другом телефоне, но постоянно пишет на английском "Загрузка не удалась, попробуйте еще раз или обратитесь в службу поддержки". Похоже, что нас нае&@ли или я что-то не так делаю? Вот, смотрю в Меню, в разделе "User Info" есть поле в котором написано "Redeem esim profile", когда его нажимаю, то там надо ввести какой-то код для активации профиля. Может в этом все дело или это у всех так?
ЗЫ. Использую 5ber Premium.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так хтось пробував qr водафон на 5ber залити?
Купил новый номер с тарифом e-sim. Два раза попробовал просканировать на одном телефоне и один раз на другом телефоне, но постоянно пишет на английском "Загрузка не удалась, попробуйте еще раз или обратитесь в службу поддержки". Похоже, что нас нае&@ли или я что-то не так делаю? Вот, смотрю в Меню, в разделе "User Info" есть поле в котором написано "Redeem esim profile", когда его нажимаю, то там надо ввести какой-то код для активации профиля. Может в этом все дело или это у всех так?
ЗЫ. Использую 5ber Premium.
Схоже, не з тим оператором зв"язався. КС якийсь тугий щодо е-сім. Треба було Лайф підключати. Там код дають, використовувати його можна 5 разів (якщо не помиляюсь).
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Останнє редагування:
Зверху