Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
оверпрайснута штука, якшо "travel" варіанти я можу зрозуміти , аналогів компактних наче і нема , то домашню повнорозмірну лінійку - ні, за третину їх ціни можна підібрати +\- аналог по залізу і зашити openwrt
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
earl, Не люблю я китайські неперевірені пристрої з ієрогліфами я за : Asus, мікро Тік, cisco,
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Скільки часу пройшло між написанням цих 2 постів саме стільки мені було потрібно щоб за гуглити і не запитувати
ну я не про то писав
Мета заміни - покращити покриття в 5ггц.
- ні холодно ні жарко в радіо від того шо в проці більше\меньше ядер
WAN - 2,5-гигабитный порт Ethernet
ну.. хай хоть 10, а не 2.5 , різниці не побачу )
канал з інтернетом 100 мбіт
Post automatically merged:

Не люблю я китайські неперевірені пристрої з ієрогліфами я за : Asus, мікро Тік, cisco,
Асус - ті ж самі іерогліфи ) Мікрот той шо стоїть зараз залишиться на своєму місці, там ше три порти живих, хай і далі працює як запобіжник від грози :D циску додому - ні дякую, це все одно шо мікроскопом цвяхи забивати, та і взагалі, старий став, лінь розбирає, навіть під wrt шось брати і шити не хочу,хочецця шоб кнопку нажав - а далі воно вже якось само :cry:
 
Останнє редагування:

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
earl, Так сяомі це ж якраз і розбиратися з ієрогліфами
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Посмотрел обзор бабла, там вроде есть dual wan с балансировкой, или стандартным переключением на другой провайдер в случае отвала основного. Подумал и решил заказать на тест, как раз нужно было заменить роутер у родителей под 2 прова. За 43 бакса с алика выглядит достойно, если будет таки работать dual wan. Потом отпишусь, что из этого вышло. Ну и судя по SoC от Qualcomm ждать кастом особо не стоит?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Интересная статистика, у меня ещё со времен блэкаута есть открытый wifi, так-как один из каналов GPON, а роутер с ИБП, решил открыть сетку и поделиться с людьми. Естественно сеть отдельная, взаимного коннекта между девайсами и моей сеткой нет, весь трафик завернут в VPN на Германию, транзит DNS запросов отключён, используется только DNS-over-TLS, шейп на всех 50mbit/s, это к вопросу безопасности. Живу на 9 этаже, роутер добивает до 7, дальше совсем плохо. Во время блэкаута бывало и по 20 девайсов висело, но суть в другом, сейчас вечером стабильно активно 7 девайсов, довольно часто подключаются другие временные, посмотрел общее потребление трафика за 60 дней, чуть больше терабайта, интересно, зачем они плотно сидят на открытом вай-фай?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Persona, смак халяви ж. Заради ескперименту заборонити доступ до tiktok, youtube, insta, megogo і тоді перевірити трафік ) у людей геть дах поїхав через тікток і інст, вони тупо скролять на автоматі, а гігабайти накручуються. шейп до 10 на всіх, може трохи попустить халявщиків
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Persona, смак халяви ж. Заради ескперименту заборонити доступ до tiktok, youtube, insta, megogo і тоді перевірити трафік ) у людей геть дах поїхав через тікток і інст, вони тупо скролять на автоматі, а гігабайти накручуються
Судя по количеству сетей вокруг, у всех есть WiFi дома) думал может из-за того, что работают ресурсы заблокированные. Да и шейпить незачем, два канала по гигабиту одновременно работают. Я 50 не замечаю никак
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Persona, не забувайте, що люди трохи тупі у нас і вони не особливо розбираються до чого підключено, вбили ваш wi fi і воно стрибає туди сюди переходячи в іншу кімнату.
На рахунок vpn, ну може дехто заходить на бан онлайн кінотеатри, може аргумент. Куди ще заходити, ну не в вк ж, про нього у нас забули здається

А шейп тимчасовий, просто для експерименту, коли один буде дивитись youtube, а п' ятеро тікток гортатимуть, то зрозуміють, що щось не так :)
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Ну и судя по SoC от Qualcomm ждать кастом особо не стоит?
Якшо враховувати те, що рідні салямівські паршивки - це глибоко кастомізований і обрізаний wrt, то повинен бути. Поки openwrt для нього нема - але ж і девайс тільки недавно з'явився, і чіп доволі новий.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Паук, у меня в 2021-м был AX1800. Я его продал в том же 2021 (именно из-за пары нюансов в прошивке, уже точно не помню, по-моему, я даже в этой теме упоминал), а после твоих слов решил посмотреть - точно, в прошлом году появилась прошивка openwrt. Но как-то слишком долго ждать пришлось, роутер из продажи давно пропал.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Ну и судя по SoC от Qualcomm ждать кастом особо не стоит?
угу, про openwrt можно забыть, нет поддержки IPQ53xx в ядре и 256 озу (в последнем ядре дрова под wifi6 хотят минимум 512)

Тоже его вчера взял, в $39.5 обошелся
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
сьогодні можна взяти AX3000T за 25 USD, на нього є openwrt
Post automatically merged:

питання по openwrt: чи там є можливість підʼєднатись до іншої точки по віфі і тягнути інет? (як в кінетіках wireless isp)
 
  • Like
Реакції: earl

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Интересная статистика, у меня ещё со времен блэкаута есть открытый wifi, так-как один из каналов GPON, а роутер с ИБП, решил открыть сетку и поделиться с людьми. Естественно сеть отдельная, взаимного коннекта между девайсами и моей сеткой нет, весь трафик завернут в VPN на Германию, транзит DNS запросов отключён, используется только DNS-over-TLS, шейп на всех 50mbit/s, это к вопросу безопасности. Живу на 9 этаже, роутер добивает до 7, дальше совсем плохо. Во время блэкаута бывало и по 20 девайсов висело, но суть в другом, сейчас вечером стабильно активно 7 девайсов, довольно часто подключаются другие временные, посмотрел общее потребление трафика за 60 дней, чуть больше терабайта, интересно, зачем они плотно сидят на открытом вай-фай?
В мене більше цікавить технічне рішення як ви запакували це у VPN на Германію 50 мегабіт ? Скільки це коштує хто провайдер впн , та на якому роутері можна пустити через ВПН тільки одну вай фай сітку . Це треба було дещо заморочитися з налаштуванням і я явно не туполінком/ делінком
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Зверху