Генеалогія

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Усі ці потуги, шановне паньство, як кажуть у нас на Франківщині, до єдного місця, коли ви не зацікавите когось з нащадків, кому буде це передати. В мене в родині вже покійний родич займався цією справою і далеко з цим просунувся - бо пам'ятаю в молоді роки ( мої) він хвалився своїми пошуками. Тепер пробую "розкрутити" його дітей на хоть-якусь інформацію- повний мороз і заперечення. Наступний момент- програми старіють скоріше, як ми того хочемо, тому все- таки зберігати дані варто в або в паперовому вигляді, або в якомусь універсальному форматі. Та же "Летопись " працює тільки на ХР , формат даних специфічний, хочеш рухатись далі - купуй нові версії, які будуть підтримувати нові операційки.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Усі ці потуги, шановне паньство, як кажуть у нас на Франківщині, до єдного місця, коли ви не зацікавите когось з нащадків, кому буде це передати. В мене в родині вже покійний родич займався цією справою і далеко з цим просунувся - бо пам'ятаю в молоді роки ( мої) він хвалився своїми пошуками. Тепер пробую "розкрутити" його дітей на хоть-якусь інформацію- повний мороз і заперечення. Наступний момент- програми старіють скоріше, як ми того хочемо, тому все- таки зберігати дані варто в або в паперовому вигляді, або в якомусь універсальному форматі. Та же "Летопись " працює тільки на ХР , формат даних специфічний, хочеш рухатись далі - купуй нові версії, які будуть підтримувати нові операційки.
Є універсальний формат. Зберігати в хмарі. Я рекомендую geni.com (має українськомовний інтерфейс), синхронізується з myheritage. Працює як соцмережа: створюєте дерево, додаєте інформацію по родичах, додаєте їхні мейли й дозволяєте їм самим правити їхній профіль та додавати власні дані (гілки). Є стіна, на якій публікуються зміни, вітання з різними подіями. Типово інформація по померлих стає доступна всім, а по живих є приватною, можна переналаштувати. Можна підписатися на досоідження инших родин, а також відомих людей, брати участь у розвідках тощо.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
-Рабинович, у вас есть бедные родственники?
-Наверное есть. Но я о них ничего не знаю.
-А у вас есть богатые родственники?
-Таки есть. Но они обо мне ничего не знают...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Є універсальний формат. Зберігати в хмарі. Я рекомендую geni.com (має українськомовний інтерфейс), синхронізується з myheritage.
Бумажная книга куда долговечней облака. Сейчас на них бум - завтра все это закроется, предупредив за неделю, в лучшем случае дав возможность какого-то экспрота.
А в myHeritage я несколько лет назад собеседовался, отказался продолжать после фразы HRa "Ну вы же понимаете что не будете работать 8 часов в сутки и что овертаймы включены в вашу зарплату". Изнутри максимально мерзкая сектантсткая контора. С тех пор меня воротит от одного их упоминания.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Є універсальний формат. Зберігати в хмарі. Я рекомендую geni.com (має українськомовний інтерфейс), синхронізується з myheritage.
Бумажная книга куда долговечней облака. Сейчас на них бум - завтра все это закроется, предупредив за неделю, в лучшем случае дав возможность какого-то экспрота.
А в myHeritage я несколько лет назад собеседовался, отказался продолжать после фразы HRa "Ну вы же понимаете что не будете работать 8 часов в сутки и что овертаймы включены в вашу зарплату". Изнутри максимально мерзкая сектантсткая контора. С тех пор меня воротит от одного их упоминания.
Зараз все життя в хмарах. Це єдиний спосіб, імхо, заохотити ваших рідних ще за вашого життя (дай Боже вам довгих літ).

Прикро, що ви стикнулися з таким ставленням. Джені - цікавий проєкт, спробуйте.

Книги - це круто, я їх сам люблю, але це вимагає часу та сил... До речі, з джені можна роздрукувати ваші дерева.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зараз все життя в хмарах. Це єдиний спосіб, імхо, заохотити ваших рідних ще за вашого життя (дай Боже вам довгих літ).
На уже на моем веку позакрывалось с концами и данными много "перспективных", некогда популярных сервисов. Смысла сейчас погружаться в генеалогические сервисы не вижу. История рода которую я смог собрать у меня и так хранится в бумажной книге. Будут дети в - передам им.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А що означає сектантська?
Та же HRша наваливала мол "А вы уже пользуетесь сервисом", "Нет? Ну вам же надо будет создать аккаунт внести туда всю родословную. Мы любим наш продукт и хотим что бы вы любили его так же и разделяли наши ценности" и прочее в таком роде.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
webivan, а то я подумав, що там мормонські вуха стирчать, чи щось таке...
Переклали сервіс українською вони гарно.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
webivan, а то я подумав, що там мормонські вуха стирчать, чи щось таке...
Переклали сервіс українською вони гарно.
Між иншим, в джені ви зможете долучитися до локалізації. Це друга причина, чому я припав душею до нього.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
были церковные книги (не только православные).
Это да. И информации там, порой побольше чем в других источниках.
Некоторым, удавалось найти информацию, в документах судебной системы. Если кому интересно.

IMG_20220216_200952.jpg
IMG_20220216_202344.jpg
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
plebis, Проблема - если такое обнаруживается уже после прохождения интервью в условиях контракта. В процессе найма, или даже в объявлении, такие подробности как раз и нужны чтобы не тратить ничьё время. Интервью с ХР обычно первое. Считаю нормальным выяснить и обсудить такое сразу.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
У мене зберігаються декілька макулатурних пачок , з підприємств, з поміткою, зберігати 50 років
Воно дійсно потрібне?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
plebis, Проблема - если такое обнаруживается уже после прохождения интервью в условиях контракта. В процессе найма, или даже в объявлении, такие подробности как раз и нужны чтобы не тратить ничьё время. Интервью с ХР обычно первое. Считаю нормальным выяснить и обсудить такое сразу.
Интервью с HRом было третьим интервью после рекрутера и онлайн кодинга, ожидания по зп называются ещё до интервью с рекрутером. У меня конечно была мысль сказать что раз они включены и ненормированны, то мой запрос по зарплате вырос в 2 раза. Но я решил что лучше просто с такими неадекватами не связываться.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У мене зберігаються декілька макулатурних пачок , з підприємств, з поміткою, зберігати 50 років
Воно дійсно потрібне?

Вопрос в том, что это за документы. И кто вел архив, для каких целей. Возможно, кому-то понадобится. Чисто теоретически могут потребовать бумажку в подтверждение каких-либо действий (тот же стаж работы на предприятии). По-моему, есть вариант не хранить лично, а сдать в архив населенного пункта - но подробностей я не знаю, вроде как на платной основе. Если вдруг захочется уничтожить - то желательно выяснить, архив "внутренний" или на архив могут ссылаться другие учреждения. Если в архиве ничего значительного, но хочется "прикрыть тылы", можно провести приказ по предприятию о изменении срока хранения дел, а потом - об уничтожении.
 
  • Like
Реакції: baha
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, мдя, це ж американська компанія - здивований, що таке взагалі можливо...
Ну вообще-то израильская, а не американская. У евреев а целом как из моего личного опыта так и из того что я слышал от знакомых, очень специфичный менеджмент...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Дивно, а зразки ж надсилаються до Г'юстона. Хоча лаб у них із FTDNA спільна.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
как из моего личного опыта так и из того что я слышал от знакомых, очень специфичный менеджмент...
Хаос и давай-давай) 100%, жена во второй подряд израильской компании работает, все так и есть
 
Зверху