Генеалогія

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
barabas, не знаю що таке "Лєтопісь", але програм - маса. І сервісів - теж. Аби було бажання.
Універсальний формат придуманий мормонами, зветься gedcom.

knedlyk, геніком - не формат, а лише сервіс. І якщо чесно - він ненормально затягує гедком, не показує збіги.. Я завантажив, поклацав - і видалив геть весь профіль разом з інфою.

І останнє: пам'ять предків була завжди, просто її вбили комуняки.
Перше що було знищено - це церкви. А саме церкви вели облік народжених, шлюби і померлих, тому так мало метрик залишилось.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
barabas, не знаю що таке "Лєтопісь", але програм - маса. І сервісів - теж. Аби було бажання.
Універсальний формат придуманий мормонами, зветься gedcom.

knedlyk, геніком - не формат, а лише сервіс. І якщо чесно - він ненормально затягує гедком, не показує збіги.. Я завантажив, поклацав - і видалив геть весь профіль разом з інфою.

І останнє: пам'ять предків була завжди, просто її вбили комуняки.
Перше що було знищено - це церкви. А саме церкви вели облік народжених, шлюби і померлих, тому так мало метрик залишилось.
Так, я мав на увазі, що джені підтримує експорт/імпорт в gedcom.
Що мені ще сподобалося, крім соцмережі, так це багатомовність - не тільки інтерфейсу, але й те, що ви можете зазначати імена рідних, ключову інформацію в профілі різними мовами. Це помагає під час пошуку рідних в різних країнах.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Alex

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Пишуть про 23andMe погане:
Аби ще й тут не закінчилося посадкою засновниці.
 
Зверху