Допоможіть вибрати ТВ-приставку

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Під зазначені вимоги потрапляє чи не будь-який смарт тв. Аби інтерфейс не гальмував.
Курсор і так є на одиницях з пультом-аеромишкою і там він теж як пята нога.
Усе з пульта.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Під зазначені вимоги потрапляє чи не будь-який смарт тв. Аби інтерфейс не гальмував.
В моєму десятирічному Samsung щоб увімкнути потрібний канал треба:
  1. Увімкнути телевізор.
  2. Почекати кілька хвилин, дивлячись ефірне.
  3. Зайти в Smart Hub кнопкою.
  4. Вибрати Megogo.
  5. Дочекатись кілька секунд завантаження програми з анімацією від телевізора.
  6. Дочекатись ще кілька секунд, але з анімацією від Megogo.
  7. Пропустити слайд з рекламою, вибравши кнопками курсора хрестик.
  8. Вибрати або один з трьох останніх переглянутих каналів, або зі списку всіх каналів (там відкривається останній, що дивились), або зі списку обраних, куди додав усі безкоштовні.
  9. Дивитись, а переключатись по списку кнопками вгору-вниз.
А як з цим в більш сучасних і потужних? Чи десь можна, щоб Megogo/Sweet сам стартував при ввімкненні, почав показувати останній обраний канал, залишилось лише при потребі обрати канал цифровими кнопками чи вгору-вниз?
 
Реєстрація
17.06.14
Місто
Донецк, Краматорск
Телефон
Nokia
  1. Дочекатись кілька секунд завантаження програми з анімацією від телевізора.
  2. Дочекатись ще кілька секунд, але з анімацією від Megogo.
  3. Пропустити слайд з рекламою, вибравши кнопками курсора хрестик.

Розумію, що всі смарти працюють приблизно однаково, але отаких пунктів і хотілося б уникнути, якщо, звісно, є девайси, які це дозволяють. Як айфон, включив і він просто працює без всяких хрестиків і зайвих рухів
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Підбираю на подарунок бабусі смарт тв (монітор + hdmi приставку теж розглядаю, якщо буде ок), ідеальний девайс має бути максимально ергономічний, користувач не має витрачати час на переміщення тормознутого курсора екраном. Щоб в ідеалі канали переключалися цифрами, підтягуючись з передоплаченого megogo чи аналога, в той же час легко можна було б скролити до ютуба і нетфлікса. Бюджет до 10к +/-
Поки нічого краще не придумав, ніж докупити до тв Bluetooth клавіатуру та мишку для зручної і швидкої навігації, але, може, є інші рішення проблеми? В який бік ще можу подивитися?
Всім завчасно дякую за поради
треба спочатку спитати бабусю чи воно їй потрібно . Можливо ( гіпотетично) їй буде достатньо ютуб преміум без реклами і якихось серіалів на ютубі чи якогось мігого на компютері ( але так щоб зберегти всі паролі для автоматичного входу і щоб кукі не видалялись, Щоб взагалі пароль не треба було вводити ) . Моя тітонька 76+ просто пише в гуглі дивитися фільм SDFYYY онлайн і так дивиться. Або використовує для цього планшет з таким же пошуковим запитом лежачи на дивані . Бо наші думки щодо потреб інших людей дуже рідко дійсно співпадають з їх потребами .
 
Реєстрація
17.06.14
Місто
Донецк, Краматорск
Телефон
Nokia
Підбираю на подарунок бабусі смарт тв (монітор + hdmi приставку теж розглядаю, якщо буде ок), ідеальний девайс має бути максимально ергономічний, користувач не має витрачати час на переміщення тормознутого курсора екраном. Щоб в ідеалі канали переключалися цифрами, підтягуючись з передоплаченого megogo чи аналога, в той же час легко можна було б скролити до ютуба і нетфлікса. Бюджет до 10к +/-
Поки нічого краще не придумав, ніж докупити до тв Bluetooth клавіатуру та мишку для зручної і швидкої навігації, але, може, є інші рішення проблеми? В який бік ще можу подивитися?
Всім завчасно дякую за поради
треба спочатку спитати бабусю чи воно їй потрібно . Можливо ( гіпотетично) їй буде достатньо ютуб преміум без реклами і якихось серіалів на ютубі чи якогось мігого на компютері ( але так щоб зберегти всі паролі для автоматичного входу і щоб кукі не видалялись, Щоб взагалі пароль не треба було вводити ) . Моя тітонька 76+ просто пише в гуглі дивитися фільм SDFYYY онлайн і так дивиться. Або використовує для цього планшет з таким же пошуковим запитом лежачи на дивані . Бо наші думки щодо потреб інших людей дуже рідко дійсно співпадають з їх потребами .
Так і є)
Вона зараз користується планшетом і хочу, щоб був більший екран і зручніший перегляд, але зручність не менша, ніж на планшеті, тому і такий запит. Те, що на планшеті робиться у 2 кліка, на смарті декількома кнопками, а якщо текст вводити, то взагалі довго. Тому все більше схиляюся до клавіатури і мишки + смарт
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Підбираю на подарунок бабусі смарт тв (монітор + hdmi приставку теж розглядаю, якщо буде ок), ідеальний девайс має бути максимально ергономічний, користувач не має витрачати час на переміщення тормознутого курсора екраном. Щоб в ідеалі канали переключалися цифрами, підтягуючись з передоплаченого megogo чи аналога, в той же час легко можна було б скролити до ютуба і нетфлікса. Бюджет до 10к +/-
Поки нічого краще не придумав, ніж докупити до тв Bluetooth клавіатуру та мишку для зручної і швидкої навігації, але, може, є інші рішення проблеми? В який бік ще можу подивитися?
Всім завчасно дякую за поради
треба спочатку спитати бабусю чи воно їй потрібно . Можливо ( гіпотетично) їй буде достатньо ютуб преміум без реклами і якихось серіалів на ютубі чи якогось мігого на компютері ( але так щоб зберегти всі паролі для автоматичного входу і щоб кукі не видалялись, Щоб взагалі пароль не треба було вводити ) . Моя тітонька 76+ просто пише в гуглі дивитися фільм SDFYYY онлайн і так дивиться. Або використовує для цього планшет з таким же пошуковим запитом лежачи на дивані . Бо наші думки щодо потреб інших людей дуже рідко дійсно співпадають з їх потребами .
Так і є)
Вона зараз користується планшетом і хочу, щоб був більший екран і зручніший перегляд, але зручність не менша, ніж на планшеті, тому і такий запит. Те, що на планшеті робиться у 2 кліка, на смарті декількома кнопками, а якщо текст вводити, то взагалі довго. Тому все більше схиляюся до клавіатури і мишки + смарт
повторю запитання - ви запитували бабусю чи вона так хоче і чи буде тим користуватися ?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Під зазначені вимоги потрапляє чи не будь-який смарт тв. Аби інтерфейс не гальмував.
В моєму десятирічному Samsung
Я ж написав
Аби інтерфейс не гальмував.
Post automatically merged:

а якщо текст вводити
то на нормальних приставках і тв у пульті є мікрофон, ти просто тицаєш кнопку і говориш і усе розпізається
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Так з 9 пунктів про гальма лише 3. А 6 — про недолугість інтерфейсу порівняно зі звичайними каналами в телевізорі з пультом.
Як айфон, включив і він просто працює без всяких хрестиків і зайвих рухів
В них, до речі, і приставка є, Apple TV. Але щось мені здається, що з контентом зрозумілою мовою там сумно. Чи вже ні?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так з 9 пунктів про гальма лише 3. А 6 — про недолугість інтерфейсу порівняно зі звичайними каналами в телевізорі з пультом.

В них, до речі, і приставка є, Apple TV. Але щось мені здається, що з контентом зрозумілою мовою там сумно. Чи вже ні?
1)Інтерфейс Мегого однаково недуже на усіх платформах, але моя бабця осилила
2)На еппл ТВ не гірше ніж на будь-якому смарт ТВ крім андроіда. Усі легальні додатки є, а торренти та інший піратський контент - зась...
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Підбираю на подарунок бабусі смарт тв (монітор + hdmi приставку теж розглядаю, якщо буде ок), ідеальний девайс має бути максимально ергономічний, користувач не має витрачати час на переміщення тормознутого курсора екраном. Щоб в ідеалі канали переключалися цифрами, підтягуючись з передоплаченого megogo чи аналога, в той же час легко можна було б скролити до ютуба і нетфлікса. Бюджет до 10к +/-
Поки нічого краще не придумав, ніж докупити до тв Bluetooth клавіатуру та мишку для зручної і швидкої навігації, але, може, є інші рішення проблеми? В який бік ще можу подивитися?
Всім завчасно дякую за поради
Мав схожі критерії, замовив цього тижня 32" Satelit 32H9200WS на WebOS, ще не приїхав.
 
Реєстрація
01.06.23
Місто
Кривий ріг
Телефон
P smart Z
Підбираю на подарунок бабусі смарт тв (монітор + hdmi приставку теж розглядаю, якщо буде ок), ідеальний девайс має бути максимально ергономічний, користувач не має витрачати час на переміщення тормознутого курсора екраном. Щоб в ідеалі канали переключалися цифрами, підтягуючись з передоплаченого megogo чи аналога, в той же час легко можна було б скролити до ютуба і нетфлікса. Бюджет до 10к +/-
Поки нічого краще не придумав, ніж докупити до тв Bluetooth клавіатуру та мишку для зручної і швидкої навігації, але, може, є інші рішення проблеми? В який бік ще можу подивитися?
Всім завчасно дякую за поради
Беріть тв стік сяомі 4к. Все просто літає. Цифр в комплектному пульту нема. Але є інший рідний пульт з цифрами. Хоча як на мене то вони не потрібні на онлайн кінотеатрах тіпа мегоги та світ тв
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
ви запитували бабусю
Зачастую Вводят назву фильма первые пять дней ( до месяца).
Потом алгоритмы ютуба подбирают взависимости от интереса и выдают фильм/ сериал и пусть она смотрит.
Сомневаюсь, что бабуся следит за всеми новинками и прямо будет вводить на клаве точный фильм/ сериал и смотреть часами только вышедшие сериалы
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
ви запитували бабусю
Зачастую Вводят назву фильма первые пять дней ( до месяца).
Потом алгоритмы ютуба подбирают взависимости от интереса и выдают фильм/ сериал и пусть она смотрит.
Сомневаюсь, что бабуся следит за всеми новинками и прямо будет вводить на клаве точный фильм/ сериал и смотреть часами только вышедшие сериалы
Так там ещё и Авторские права с Большой буквы. Очень многие фильмы и сериалы на Ютубе никогда не появятся, особенно всякие Netflix-ы, но ютубовского киноконтента для бабуси даже из того, что есть, явно должно хватить.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А как посмотреть, что точно работает? У родных такой же стик и роутер с Wi-Fi 6.
На веб-морді роутера, має показувати які девайси по якому протоколу підключені. Ну і на самому стіку звісно в меню wifi має показувати.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
А є шось з дешевих приставок на алі більш-менш пристойне? Потрібно шось дешеве, але шоб більш меньше бодро тянуло якесь мегого, світ тв та подібне чи просто IPTV.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
А є шось з дешевих приставок на алі більш-менш пристойне? Потрібно шось дешеве, але шоб більш меньше бодро тянуло якесь мегого, світ тв та подібне чи просто IPTV.
xiaomi tv 1/8 норм тягае світтв.
 
Зверху