Допоможіть вибрати ТВ-приставку

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
А є шось з дешевих приставок на алі більш-менш пристойне? Потрібно шось дешеве, але шоб більш меньше бодро тянуло якесь мегого, світ тв та подібне чи просто IPTV.
Дешеве (зараз), але не на Алі. Можливо Вас влаштує
Тільки нещодавно сам отримав - це найкращий такий пристрій з тих, якими я користувався
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Власники китайських приставок, більш-менш сучасних і які можливо придбати, прошу вашої допомоги, у кого є час та натхнення: треба з офіційного сайту Hikvision


Завантажити apk-шку додатку Hik-Connect, встановити і запустити. Якщо софт запуститься і не видасть помилку, що девайс рутовано, написати модель приставки, параметри і бажано зовнішній вигляд головного меню. Якщо видасть помилку - теж написати модель, щоб знати, які точно не можна брати. Я використовую їх як пульт відео спостереження, а останнім часом Хіквіжен вийопується в своєму софті, що ніби там є рут у багатьох китайських приставок.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
А є шось з дешевих приставок на алі більш-менш пристойне? Потрібно шось дешеве, але шоб більш меньше бодро тянуло якесь мегого, світ тв та подібне чи просто IPTV.
Дешеве (зараз), але не на Алі. Можливо Вас влаштує
Тільки нещодавно сам отримав - це найкращий такий пристрій з тих, якими я користувався
Ну раз там стоит сразу Netflix (даже кнопка на пульте есть), значит это устройство им сертифицировано (а это стоит денег), а раз есть Netflix, то гуглом тоже сертифицировано. А все это в итоге показывает, что устройство будет почти наверняка нормальным и безпроблемным, без перегревов и прочей ерундой от китайских ноунеймов.
Одно но - по ссылке оно уже не продается
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Пульт - він неймовірний
а що саме неймовірне?
Набір кнопок (включно з цифровим блоком), функції, яких легко перепризначаються; підключається одночасно і до ТВ (IR) і до плеєра (BT)...
Можливо це і не унікальні можливості, я просто передаю мої власні відчуття

Раджу просто почитати профільні форуми (наприклад, на тому ж 4pda)

P.S. Все IMHO
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Пульт - він неймовірний
а що саме неймовірне?
Набір кнопок (включно з цифровим блоком), функції, яких легко перепризначаються; підключається одночасно і до ТВ (IR) і до плеєра (BT)...
Можливо це і не унікальні можливості, я просто передаю мої власні відчуття

Раджу просто почитати профільні форуми (наприклад, на тому ж 4pda)

P.S. Все IMHO
Та діло в тому що у мене xiaomi tv stick 1/8, все влаштовує. Але ж йому вже 3 роки. Треба мабуть оновити, а вибрати не можу.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Умань
Телефон
Poco m5
А є шось з дешевих приставок на алі більш-менш пристойне? Потрібно шось дешеве, але шоб більш меньше бодро тянуло якесь мегого, світ тв та подібне чи просто IPTV.
Був замовляв собі на Алі роки 3 назад приставку a95 x3 plus 4/64 працює нормально й досі, тягне все більш менш нормально .
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Amazon Fire TV Stick 4K Max тільки 1 версії,
Щось особливе є? Бо в ній теж 2/8 і чи є сенс купувате саме її, а не xiaomi 4k?
Пульт - він неймовірний
Все інше звичайне - просто і надійно працює (як мінімум у мене)
А як з оболонкою там? Чи можна просто апки ставити як на Anroid TV?
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Amazon Fire TV Stick 4K Max тільки 1 версії,
Щось особливе є? Бо в ній теж 2/8 і чи є сенс купувате саме її, а не xiaomi 4k?
Пульт - він неймовірний
Все інше звичайне - просто і надійно працює (як мінімум у мене)
А як з оболонкою там? Чи можна просто апки ставити як на Anroid TV?
Так, там звичайний чистий AndroidTV. Сторонні додатки теж можна встановлювати

P.S. Хотів дати посилання на характеристики на офісайті, але тепер цей розділ на сайті виробника відсутній. Можливо вони припинили його виробництво
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я Amazon 4k max брав за 1000 грн, точно не памятаю. Я його брав, бо у нього нормальний процесор мтк і має підтримку долбівіжн профілів та офіційні сертифікати. А ще WiFi працює добре і швидкість біля 400 Мбіт. Коли, я брав то ще Xiaomi 4k не було, китайці саме розробляли свій клон Amazon 4к. Я на ньому і торсерв запускав.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv, грає він mkv з 8 профілем dolby vision?
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
А підкажіть, у чому відмінність від Google Chromecast TV? Просто олх підкинув мені до амазону ще й цей варіант, і ціна у обох +- 1,5к.
Тепер от сиджу, хочу свій dumb tv трохи прокачати. Хоча мене це багато років взагалі не турбувало - вистачало довгого HDMI від компа 😄
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv, шкода, що в ньому google play нема. Маю деякі придбані аплікації, які не хочеться встановлювати власноруч кожного разу після оновлення
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Квазар, Амазон специфічна штука. Там меню, програми все буде на англійській мові, реклама американських і амазонівського контенту. Не має гугл плей, тому ставити програми через закачування апк. Якщо в самому застосунку є вибір мови, то можна українську вибрати, наприклад у Ютуб, Світтв, Мегого. Українських Світв, Мегого, Київстартв не має в магазині прорам амазон. Але є і плюси, це швидка робота, WiFi, вмонтованна підтримка зміни частоти кадрів під контент, не гріється, кодек ав1, долбівжн.
При купівлі Амазон стік треба бути уважним, є заблоковані моделі.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
На веб-морді роутера, має показувати які девайси по якому протоколу підключені. Ну і на самому стіку звісно в меню wifi має показувати.
Не показывает ни там, ни там. В итоге выбрали на роутере, чтобы 5GHz было только по протоколу ax, применили настройки - и все устройства, кроме стика, отвалились. Вывод: Wi-Fi 6 работает. :)
 
Зверху