Допоможіть вибрати ТВ-приставку

Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
шкода, що в ньому google play нема.
можна з бубном потанцювати, но чи варто воно того - хз
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Придбав я Amazon Fire TV Stck 4k Max (2022). Своїх грошей коштує.
Що сподобалось:
- Підтримка Dolby Vision 8. Мій тб підтримує тільки DV профіль 5 (власне для чого і куплялася)
- Працює швидше ніж Google TV
- HDMI CEC завівся без додаткових налаштувань
- Потужний WiFi

Що не сподобалось:
- Процесор 32 біт. Сучасні версії Андроід вже не підтриують 32 архітектуру
- Не зручне положення розʼєму живлення, який до того ж microUSB. Прийдеться використовувати hdmi перехідник у комплекті
- Складність налаштування (встановлення додатків, пристрій показує капчу та темний екран)
- Немає підтримки олед телевізорів. Скрінсейвер вмикається не меньше ніж за 5 хв
- Скрипучий та тугий пульт керування
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Прийдеться використовувати hdmi перехідник у комплекті
Я його теж використовую, hdmi порт не так гріється. Виробник сам рекомендує через нього підключати.

- Складність налаштування (встановлення додатків, пристрій показує капчу та темний екран)
Я скачав з магазину програм Амазон X-plore File Manager і там додав акаунт Дропбокс. Закачую на Дропбокс і вже з X-plore File Manager встановлюю на стік. Тільки програми качайте для Андроїд ТВ.

 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv, тобі вдалося скачати Apple tv з Amazon app store? Там наче пропонують 3 місяці халяви, але додаток не доступний.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Прийдеться використовувати hdmi перехідник у комплекті
Я його теж використовую, hdmi порт не так гріється. Виробник сам рекомендує через нього підключати.

- Складність налаштування (встановлення додатків, пристрій показує капчу та темний екран)
Я скачав з магазину програм Амазон X-plore File Manager і там додав акаунт Дропбокс. Закачую на Дропбокс і вже з X-plore File Manager встановлюю на стік. Тільки програми качайте для Андроїд ТВ.


Я використовую Ось це. Без посередників прямо на стік.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
artsel, мені доступний, є пробний на 3 місяці план. Але не буду качати, щоб потім з картки не зняли кошти. В акаунті на амазон, має бути країна проживання США.

BaDa, я його видалив. Були глюки, що стік не бачив, тай я на стік ставлю тільки Київстар тв і Світ тв. Я на пк качаю і далі вже через Допбокс.

З Київстар тв є глюк на стіку, якщо контент просить пінкод, то не можна його ввести. Він має 4 цифри, бо Київстар тв не дає створити пінкод на 5 чи більше цифр, а амазон стік просить 5 цифр.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv, я використовую android platform tools. качаю apk і потім
Bash:
adb connect <ip>
adb install <назва.apk>
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
З Київстар тв є глюк на стіку, якщо контент просить пінкод, то не можна його ввести. Він має 4 цифри, бо Київстар тв не дає створити пінкод на 5 чи більше цифр, а амазон стік просить 5 цифр.
Мышка нужна
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Трохи не по темі, але який сервіс краще для перегляду тв з досить повільним інетом?
Раніше Диван тв був ніби норм
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Трохи не по темі, але який сервіс краще для перегляду тв з досить повільним інетом?
Раніше Диван тв був ніби норм
Я думаю що флешка при наявності повільного інтернету саме те що треба. Щоб себе не дратувати.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Что за цена космическая?
Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните!
грн.5,651.03 26%СКИДКА | 10000 Xiaomi Mi TV Stick 1 ГБ ОЗУ 8 Гб ПЗУ Android TV 9,0 Smart 1080P Google Assistant Bluetooth 4,2 Mini TV Dongle Wifi
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Что за цена космическая?
Последний оставшийся на земле не распроданный MiTVStick.. Эксклюзив.. :) Еще и со скидкой, успей купить :))
Самое интересное, что этот эксклюзив покупают). Кацапы не в счёт, а наши покупают.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Самое интересное, что этот эксклюзив покупают)
Only 1 left - там може бути трохи намучено - їх вже нема , ціну задрали шоб ніхто не заказав, прийде в сток якась нова залізяка - поміняють опис і буде лот зразу з кількістю продаж і норм відгуками. Таку хрінь наприклад практикують ще через китайську лапшу на вуха під назвою "доплатіть один цент для швидкої доставки" , потім ставлять туди реальний товар.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Потрібна порада: сусідка-пенсіонерка хоче підключити Київстар wow, щоб дивитись телевізор. Роутер їй хтось з сусідів віддасть свій старий. Яку приставку/тюнер з найдешевшого сегменту можна купити в Україні, без усіляких алі? Щоб вона пішла в магазин, сама купила, прийшов монтажник, провів інтернет і налаштував Київстар ТБ. Дякую за відповіді.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Потрібна порада: сусідка-пенсіонерка хоче підключити Київстар wow, щоб дивитись телевізор. Роутер їй хтось з сусідів віддасть свій старий. Яку приставку/тюнер з найдешевшого сегменту можна купити в Україні, без усіляких алі? Щоб вона пішла в магазин, сама купила, прийшов монтажник, провів інтернет і налаштував Київстар ТБ. Дякую за відповіді.

HOMATIC DONGLE R 4K ANDROID TV 2/32 ГБ

 
Зверху