Міграція. Заміна форми оплати (обслуговування)

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
1 Зробити чітке фото власника номера відкритим документом* у руках і листком, на якому власноруч написана фраза "фото для проведення міграції, дата, підпис".

2 Зробити фотокопію заповненої Заяви про дистанційну зміну форми оплати (міграції з контрактної на передплачену форму обслуговування), яка заповнена й підписана власником номера.
Перехід можливий до тарифних пропозицій "SuperNet Start+", "SuperNet Unlim" або "Joice Start Special" (номер залишеться зареєстрованим на персональні дані).

3 Зробити фотокопії всіх заповнених сторінок документа* (уключаючи прописку для паспорта у форматі книжечки старого зразку чи зворотної сторони ID-картки). Це все потрібно надіслати на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть "Міграція на передплачену форму оплати".

Міграція можлива в будь-який який час, окрім періоду білінгу, який зазвичай триває з 1-го по 5-те число місяця (± кілька днів).

4 Пройти додаткову ідентифікацію, шляхом надання відповідей на питання під час вхідного дзвінка на вказаний у заяві номер телефона, з метою підтвердження власника.

— — —
* Документ має співпадати з тим документом, на який оформлений Договір про надання електронних комунікаційних послуг (контракт).
 

Вкладення

  • distanciina-migraciya-pop-prp_1649231294.pdf
    245.2 КБ · Перегляди: 15
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Linux

Заблокирован
Реєстрація
30.03.09
Місто
Киев
kss,
не охота одно и тоже расписывать, много раз на форуме писали по чему.
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
я может быть и до сих пор был на контракте, если бы не одно но: например, заказывая интернет пакет - им нельзя воспользоваться, пока не израсходован ОЕП. а так контракт удобен - если достаточно 1500 минут в емсяц в сети и есть куда расходовать ОЕП
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
А как это может сочитаться? Ведь 30 раз по 100 минут это 3000 мин, а не 1000? :rolleyes:

Я часто выговаривая больше 100 минут. Часто ж не означает каждый день.;)
я может быть и до сих пор был на контракте, если бы не одно но: например, заказывая интернет пакет - им нельзя воспользоваться, пока не израсходован ОЕП. а так контракт удобен - если достаточно 1500 минут в емсяц в сети и есть куда расходовать ОЕП
Не, Интернет-пакеты точно заказывать на МТС не буду.:)
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Андрей, не знаю, тебе решать надо ли оно тебе, но то что заради экономии в 10 грн ежемесячно, заморачивать себе так голову точно не стоит.
 

Linux

Заблокирован
Реєстрація
30.03.09
Місто
Киев
Seva_nov, из-за этого кредита никто и не хочет подключаться на контракт. В этом плане киевстар рулит, в минус не уйдешь. Как на лайф не знаю.
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
а вот ИТОГ если подключиться в ТП Супер МТС Свободный для тех кому достаточно 100 минут на все сети (кроме life)
http://www.mts.com.ua/rus/post_paid.php?pid=12&tid=190

Без дополнительного соглашения в течении 6 месяцев отдаем оператору 55 грн (включая остаток предоплаты - если он есть) и получаем 600 минут (по 100 минут в месяц) (в ТП Супер МТС Свободный). Себестоимость минуты 0,15*

При подписании дополнительного соглашения в течении 18 месяцев отдаем оператору 310 грн (включая остаток предоплаты - если он есть) и получаем 1800 минут (по 100 минут в месяц) (в ТП Супер МТС Свободный). Себестоимость минуты 0,18*

* в сравнении со стандартными условиями подключения на контракт в ТП Супер МТС Свободный
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Андрей, не знаю, тебе решать надо ли оно тебе, но то что заради экономии в 10 грн ежемесячно, заморачивать себе так голову точно не стоит.
Экономия 10 гривен по сравнению с чем? По сравнению с полной стоимость пакета в 30 гривен имеем экономию более 16 гривен. По сравнению с используемым мной "СМТС Новогодний 100 минут": одинаковая стоимость в месяц, удобное распределение минут (1500 минут сразу) - меня это больше устроит, возможность месячную сумму счёта использовать на своё усмотрение - тоже более удобно, при моём условии что номер особо не важен.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Для абонентів, які витрачають на зв'язок від 15 до 30 гивень в місяць, можна знайти на контракті МТС доволі непогані тарифи (благо нові пріпейди стають все гірші) . Із переваг в користуванні можна відмітити, хіба що розмови в "мінус", знижки на телефони (сумнівна перевага завдяки підписанню ДУ на 12 або 18 місяців). Із недоліків: тормознутий білінг (по декілька годин оновлюється рахунок), ну і походи в фірмовий магазин МТС для укладання і розриву договору. P.S. Лежить дома сімка з ТП "Новорічний Хіт Легкий", і нікуди не хочеться з нього переходити.
 

AndyRadist

Заблокирован
Реєстрація
29.06.09
Місто
Тула
Телефон
Orbitel 863
сплошные преимущества
Например?

У меня есть сейчас CDMA+GSM, причём CDMA как запасной вариант, а GSM отдал в пользование отцу, чтобы не париться с месячными, то есть с пополнениями препейда.
Кстати свой МТС-препейд уже два месяца не пополнял и пока ещё не собрался пополнить.
Потому как по работе я и за деньги позвоню, а болтовни мне и по Билайну хватает... :)
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
банер "миграция на контракт" на сайте наводит на мысль МТС - Много Т.... Свинства (по отношениюк абоненту)
 
Реєстрація
04.12.08
Місто
Луцьк
Телефон
EL 71 MultiSim

1) Не розбиті хвилини по дням.
2) 75 коп (Враховуючи знижку 60 коп на ворогів без ПЗ.)
3) Безлімітний інтернешенал - насправді найдешевші звінки за кордон.
4) Можливість розмовляти при відємному балансі. (Головне не зловживати)
5) На новий рік після 12:00 є велика ймовірність дозвонитись..
6) Не погані подарки для 3G при наявності 3G на контракті + карточка Аваль - цілком реально мати додаткових 3GB в місяць ( а при наявності день-ніч взагалі халявний швидкісний інет.)
7) Не треба памятати про поповнення (для продовження Супера)

Про телефони на халяву, нажаль, приходиться забути...
З недоліків як наме:
1) Ним мусиш користуватись (30 грн в місяць )
2) При згубі зловмисник таки реально тебе може кинути на бабки.
3) Білінг (як на мене це зовсім не проблема, звичайно, якщо ти не маняк якому важливо в реальному часі відслідковувати баланс)
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
3) Безлімітний інтернешенал - насправді найдешевші звінки за кордон.
.

???
это что уже и Олимпийском или Простом дают подключить????

да и не совсем уж и дешевые звонки, а если учитывать абонплату и разбивку по кол минут по направлениям, то вообще ДОРОГО!

есть лайф и КС Старсвит Оптимальный - там самые приемлимые тарифы (без учета всевозможных задарма)
 
Реєстрація
04.12.08
Місто
Луцьк
Телефон
EL 71 MultiSim
???
это что уже и Олимпийском или Простом дают подключить????

да и не совсем уж и дешевые звонки, а если учитывать абонплату и разбивку по кол минут по направлениям, то вообще ДОРОГО!

есть лайф и КС Старсвит Оптимальный - там самые приемлимые тарифы (без учета всевозможных задарма)

Саме так це доступно вже всім контрактним абонентам.

У КС є ПЗ. Крім того ти платиш 6 грн, крім того там 2 грн хв.
У МТС при оптимльному користуванні 1 грн. Навіть якщо я використаю лише половину хв - я в виграші 6 грн + ПЗ а вона не мала для мене, оскільки більше 3-5 хв я не говорю, як правило менше 1. Як правило я використовую більше 75% пакета. Особисто для мене це найдешевше. Крім того МТС не блокує задарма, навіть переадресацію на задарма через простий пріпей.
Тому я можу стверджувати міжнародні звінки в МТС найдешевші.(Ще можна поговорити про інтер, але я ж не куплю СДМА трубку для цього) Я ношу один телефон з програмним мультисімом, правда він з введенням Олімпійського для мене практично втратив значення.

А ще забув добавити, маючи знижку на рахунок вона розпоширюється на пакет.
Якщо все це порахувати - більше 1 грн за хв я не плачу. Є одне но хвилин може бути за мало. Але з різкою копютерізацією розмови зачасту зводяться до привіт , включи комп(скайп, МСН) чи А не можеш , тоді позвоню пізніше. Тому мені вистачає.
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
Саме так це доступно вже всім контрактним абонентам.

У КС є ПЗ. Крім того ти платиш 6 грн, крім того там 2 грн хв.
У МТС при оптимльному користуванні 1 грн. Навіть якщо я використаю лише половину хв - я в виграші 6 грн + ПЗ а вона не мала для мене, оскільки більше 3-5 хв я не говорю, як правило менше 1. Як правило я використовую більше 75% пакета. Особисто для мене це найдешевше. Крім того МТС не блокує задарма, навіть переадресацію на задарма через простий пріпей.
Тому я можу стверджувати міжнародні звінки в МТС найдешевші.(Ще можна поговорити про інтер, але я ж не куплю СДМА трубку для цього) Я ношу один телефон з програмним мультисімом, правда він з введенням Олімпійського для мене практично втратив значення.

А ще забув добавити, маючи знижку на рахунок вона розпоширюється на пакет.
Якщо все це порахувати - більше 1 грн за хв я не плачу. Є одне но хвилин може бути за мало. Але з різкою копютерізацією розмови зачасту зводяться до привіт , включи комп(скайп, МСН) чи А не можеш , тоді позвоню пізніше. Тому мені вистачає.

плата за активацию или смену пакета минут 25,00. и может вам хватает от 20 до 30 минут в месяц, то вам хорошо! мне это количество минут на пару-тройку дней... докупать пакеты нельзя и это большой минус
 
Реєстрація
02.05.09
Місто
Николаев
Телефон
XIAOMI REMI 9 PRO
Юзаю года полтора а может и больше контракт МТС Новогодний,раньше лет 6 просто припейд.После перехода - негатива не было,только плюсы:
1.операторы более разбираются в твоем вопросе при обращении.
2.возможность заходить в минус (при чем бывает разный и -100 и -50 и никто ничего не рубит.
3.отличное покрытие
4.возможность заказывать большое кол-во подарков за бонусы
Единственный минус - нет возможности перевода денег.Это жаль,например.Но не смертельно.
 
Зверху